• super cena, vše naprosto v pořádku
    • - rychlost v realizaci dodávky zboží

• rychlost a cena

Perfektní komunikace s Mgr.Petrou Bartákovou .Na dotaz ohledně českého návodu obratem zaslán.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi, že jste si vybral náš e-shop a že jste byl s nákupem a zákaznickou podporou takto spokojen.

tým NETRA.cz

• rychlost dodání a perfektní komunikace a poradenství

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi, že jste si vybral náš e-shop a byl s nákupem takto spokojen.

tým NETRA.cz

• Povinnost zaplatit celou částku za zboží předem při ceně nad 5000,-Kč.
    • Přestože společnost potvrdila obdržení platby hned druhý den, trvalo celý další týden do obdržení zboží.

Působí takový prodej dojmem, že když už mají svoje peníze jisté, tak už není žádný důvod s dodáním zboží spěchat.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Vaše objednávka byla uskutečněna na zboží, které bylo skladem u našeho dodavatele, který se v tu dobu potýkal s nejen logistickými problémy, a bohužel nám zboží doručil až po několika dnech od přijetí vaší objednávky. Zboží jsme vám poslali ihned, jak to bylo možné. I kvůli této skutečnosti jsme měli na e-shopu prodloužený termín dodání, aby s tím byli naši zákazníci obeznámeni. Velice se tímto omlouváme za delší čekání, doufáme, že jste s produktem spokojen a koupě se vyplatila.

tým NETRA.cz

Vše proběhlo v pořádku, jsem spokojená.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem na našem e-shopu spokojena.

tým NETRA.cz

Velmi zajímavé ceny, dobrá komunikace, spolehlivé dodání

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen.

Super

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za vaši pozitivní zkušenost s naším e-shopem.

tým NETRA.cz

doručení obratem, bezproblémová komunikace, příznivé ceny

tým NETRA.cz

• Velmi milá a komunikativní podpora, která mi poradila s výběrem!

• Rychlé doručení zboží
    • Široký sortiment
    • Reagují na e-maily velmi rychle

Za mě bezproblémový nákup, určitě tam někdy znovu nakoupím.

tým NETRA.cz

• Skvělá komunikace, slečna na podpoře mi ochotně se vším pomohla a poradila.
    • Rychle dodání zboží.
    • Pečlivé balení.

Určitě doporučuji nakoupit na tomto eshopu, služby jsou kvalitou na nejvyšší úrovni a zároveň mají na spoustu produktů zajímavé ceny.

• Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • Rychlé doručení

• odporucam kvalita
    • dodrzali termin

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za pozitivní zkušenost s naším e-shopem a za každého spokojeného zákazníka.

VŠECHNO V POŘÁDKU.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za pozitivní zkušenost s naším e-shopem.

tým NETRA.cz

Opakované nákupy bez jakýchkoliv problémů, rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme velice rádi za tak pozitivní zkušenost s naším e-shopem.

tým NETRA.cz

Spolehlivost, komunikují i v případě problému, reklamace vyřízena brzy a ke mé spokojenosti

tým NETRA.cz

Nedoporučuji, nekomunikují, neodpovídají na email, není možné získat doklad o koupi.

Reakce obchodu NETRA.CZ

rádi bychom se Vám tímto omluvili za případné komplikace spojené s Vaší objednávkou v našem e-shopu. Doklad o koupi by měl být vždy fyzicky přibalen k zásilce, bohužel vzhledem k nárustu objednávek v probíhající vánoční sezóně, která byla navíc v poslední době provázena technickými problémy na naší straně, došlo zřejmě k pochybení a tento doklad přibalen nebyl. Zašleme vám jej tedy neprodleně elektronicky. Velice nás mrzí, pokud jsme Vám tímto pochybením způsobili nějaké nepříjemnosti. Přijměte prosím naši omluvu.

• Nepravdivé informace - zboží uváděná skladem k dispozici nemají
    • Vůbec nekomunikují - už dvakrát mi bylo slíbeno, že kolegyňka zavolá a nic, nereagují ani na email.

Určitě nedoporučuji, moje zatím nejhorší zkušenost s eshopem, ještě že jsem neplatila zboží dopředu. Zboží jsem objednala 1. listopadu, mělo být skladem a expedice do dvou dnů, když jsem se ozvala, tak mi bylo sděleno, že určitě do 10 dnů a pak už přestali reagovat. Bohužel jsem bez dárku pro syna.

Reakce obchodu NETRA.CZ

děkujeme za Vaši reakci. Velice nás mrzí komplikace, které jsme Vám způsobili ve spojitosti s Vaší objednávkou. V poslední době jsme bohužel zaznamenali technické problémy, které ve spojení s prudkým nárustem počtu objednávek na začátku sezóny vyústily v tuto nepříjemnou zkušenost. Rádi bychom se Vám tímto upřímně omluvili za způsobené komplikace.
    V současné době by již mělo být vše napraveno a funkční, takže věřím, že pokud se rozhodnete znovu objednat v našem e-shopu, bude tato zkušenost výrazně příjemnější.

tým NETRA.cz

• Nemají zboží, ačkoliv ho inzerují jako dostupné skladem.

Zklamání. Nemají zboží, ačkoliv ho inzerují jako dostupné skladem.

Reakce obchodu NETRA.CZ

především bychom se Vám chtěli omluvit za komplikace s Vaší objednávkou. Tyto komplikace byly způsobeny technickými problémy s načítáním informací o dostupnosti zboží, které jsme v poslední době prožívali. Nyní by již mělo být vše v pořádku, za nepřesné informace o Vámi zvoleném zboží se přesto zpětně omlouváme.