• Nízká cena, rychlé jednání.

• pohodlný nákup z domova
    • nutnost důvěřovat o férovosti dodavatele

Mám dobrá zkušenosti,a je to pro mne velmi pohodlný nákup.

• množstevní slevy,
    • rychlé jednání
    • potřebné zboží uvedeno "skladem"
    • - klamání zákazníka: zboží uvedené „na skladě“ tam ve skutečnosti nemusí být.
    • - telefonicky Vás donutí objednat si
    • - obchodní podmínky stísňující zákazníka: NEMOŽNOST STORNA OBJEDNÁVKY!!! PRÁVO PRODEJCE POŽADOVAT ÚHRADU PŘEDEM, NUTNOST REGISTRACE...
    • - výhrůžky ze strany prodejce

Zboží uvedené „na skladě“ ve skutečnosti nebylo teprve ani ve výrobě. Při telefonickém dotazování, zda by se dál stihnout termín dodání zboží pan nám řekl, že máme si udělat objednávku přes e-shop - jedině tak pry uvidí, zda je skladem nebo ne.
    V obchodních podmínkách však naleznete stísňující vůči zákazníkovi podmínky, které jsme našli pouze u tohoto internetového obchodu: zboží smíte nakupovat pouze po registraci, zboží nesmíte nikdy stornovat, prodejce si vyhrazuje plné právo požadovat po Vás 100% uhrazení předem... tedy to se musí prošetřit obchodní inspekcí.
    Po objednávce prodejce nám nezaručil dodržení termínu dodání, což bylo pro objednávku klíčové a bylo i podmínkou objednávky ze strany kupujícího. Po stornování objednávky pro nesouhlas s platbou předem a nedodržování termínu dodání prodejce nás vydírá a vyhrožuje, že tu neuskutečněnou v podstatě objednávku dá k úhradě. Ze zákona však víme, že zboží zakoupené přes internetový obchod lze bez udání důvodů vrátit do 14 dnů.

Reakce obchodu NET.eVUS.cz

Vážená zákaznice!
    Chápu že jste nespokojena, ale zapoměnla jste zde uvést například i to, že jste byla o všem předem informována telefonicky. Zároveň i to, že jste objednávku vytvořila, až následně po obdržení všech vyčerpávajících informací, kdy jste požadovala v pondělí termín dodání do čtvrtka, tedy 4 dny - slovy čtyři dny a kdy byl výrobce schopen i ochoten zboží vyrobit i dodat v termínu. I to, že jste odvolala platbu předem, to pro rychlejší vyřízení a následně, kdy bylo vše dojednáno a do celé akce se zapojilo půl republiky jste objednávku ve večerních hodinách po změně na dodání dobírkou stornovala. Zboží Vám mělo odejít následující den v dopoledních hodinách; samozřejmě po připsání (oznámení) platby na účet. Pro informaci Vaší i případných dalších spekulantů: registraci vyžadujeme, protože chceme vědět s kým obchodujeme, neděláme charitu a veškeré zbytečně vynaložené náklady za zboží odeslané zákazníků s podobným chováním chceme mít hrazeny. Jsme oprávněni požadovat platby předem v jakékoli výši, protože se jedná o naše zboží a Vaše je až po úplném zaplacení!
    Informaci o tom, že budeme požadovat náhradu, za storno, když je vše předem dohodnuto a pokud Vám následující den odejde zboží, nelze pokládat za vydíráni. A konečně, i přes nákup v internetovém obchodě, jste uzavřela kupní smlouvu dle obchodního zákoníku, jelikož pochybuji, že na masážním lehátku jako podnikatel budete v noci slastně usínat.
    Vždy jsme se vyrovnali se všemi problémy čestně a nemáme důvod ani potřebu někoho obelhávat! Protože spolupracujeme se skvělými, rychlými a operativními výrobci a dodavateli, můžeme si podobné věci dovolit, ale děkujeme za školení, nyní již žádné výjimky z obchodních podmínek dále pro nikoho dělat NEBUDEME!

• Rychlost dodavky.

• textilní prostěradlo má lepší cenu než jsem našla jinde.
    • nevím

Nemůžu posoudit ,napoprvé jsem koupila jen dvě věci.

cena, rychlost, jednani - super.

• Je to rychlé a mám to blízko k osobnímu odběru.
    • Nejsou

Vše v pořádku

• dobra cena
    • Chtel jsem poslat zasilku na jinou adresu nez fakturacni. Nechal jsem si zbozi zaslat do prace, ale odesilatel neuvedl me jmeno, proto zbozi jsem nemohl prevzit, musel jsem shanet nekoho kdo by s razitkem zasel na postu zbozi vyzvednout, cela vec se tim tak zkomplikovala.. Priste prosim posiljte zbozi tak ze napred uvedete me jmeno, pak nazev firmy a adresu. predejdete tim neprijmemnostem pri vyzvedavani zasilky.

• šíře nabídky
    • při vyplňování objednávky nebylo zřejmé, jakou formou z nabízených možností bude zboží doručeno, byly vyjmenovány všechny možnosti doručení

široký sortiment zboží
    rychlá komunikace

• Objednám si vše potřebné v klidu u PC.
    • Poštovné

Doporučuji, milý a vstřícný přístup!

• Rychlá spolupráce

• slevy
    • rychlé vyřízení

• trochu obtížná komunikace s webem

velmi dobré

• Nabízí papírové neperforované role, které jsou ve skutečnosti perforované (objednal jsem si je 2x po cca 30 kusech a každá měla perforaci, takže se v tomto místě trhala). Nic na tom nezmění mail, který mi sděloval, že mé "tvrzení se nezakládá na pravdě"......

dobrý, ale spotřební zboží napřed objednat v malém množství a zkontrolovat co vlastně kupuji.

Reakce obchodu NET.eVUS.cz

Vážený zákazníku, nabízíme papírové role perforované i neperforované. Je na Vás, jaký druh a materiál zvolíte. Položky jsou na konkrétní kartě detailně popsány. Pro Vaši informaci role neperforované jsou balené po 8 a 10-ti kusech a jsou z recyklovaného materiálu. Jsou dražší, než role perforované, které jsou z tissue a kde všechny šíře jsou balené po 6-ti kusech. z tohoto materiálu jsou neperforované i zelené role 0,90/50 (!!! pouze). Role nabízíme i netkaného textilu a pokud Vám nevyhovuje papír, máte možnost využít i tento NEPERFOROVANÝ materiál. Pokud jsem Vám někdy odpovídal na dotaz, které role jsou s a bez perforace, odpovítal jsem Vám v duchu výše uvedeného. Věřím, že toto vysvětlení bude pro Vás při další objednávce dostačující. V případě dalších dotazů, či nejasnosti, se prosím, obráťte přímo na prodejce.
    Přeji Vám hezký den

• nemusím nikam chodit

měli jste zboží, které jsem jinde nemohla sehnat

• Dobré ceny.
    • Myslím,že žádné.

Dobré ceny a dobrá spolupráce.

• pohodlí nákupu z domova
    • Neoznačený sklad pro osobní vyzvednutí zboží

• rychlost,telefonická komunikace