• Stale neroruceno uz tyden

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den, Vaše negativní hodnocení a nedoporučení obchodů nás mrzí. Vaší objednávku jsme přijali 11.10.2018 ve 22:00 hned 12.10.2018 jsme ji odeslali což byl pátek.
    V pondělí Vám ji měla pošta doručovat . Zde je sledovací číslo zásilky RR1519501616M kde si na stránkách ceske posty můžete zkontrolovat její pohyb.
    Pošta zásilku z důvodů nezastihnutí uložila na poště což je správné, ale že Vám nedali oznámení do schránky je jejích chyba.
    Stačilo nás kontaktovat a mi by jsme hned zjistili kde je zásilka a sjednali s poštou nápravu.
    Pošta je státní podnik a nikdo z nás nedokáže ovlivnit jejích služby mají toho hodně a ve většině případů si to dělají po svém.
    Teď když víme kde se zásilka nachází můžete si ji vyzvednout .
    Práce České pošty nás mrzí ale nabízet ji musíme i z důvodů ,že hodně lidem vyhovuje uložení na poště a můžou si zásilky vyzvednout kdy se jim to hodí.
    S pozdravem Galuščak

Obchod super

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu.
    S pozdravem Róbert Galuščak

• Zboží není takové, jak vypadá na fotografiích. Objednala jsem si náramek a přišel mně takový, jaký prodávají v drogeriích za 30 korun. Náramek přitom stál i s poštovným a uložení v Zásilkovně přes 200 korun.

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den děkuji za recenzi .)) Nevím co myslíte tím, že náramek nebyl takový jako na fotce a co se prodáva v drogérií za 30 kč . Náramek co jste si zakoupila u nás je z leštěné oceli a zda se dá koupit v drogérií za 30 kč tak opravdu netuším co je to za materiál.
    S pozdravem Róbert Galuščak

• Nebyla mi zaslána celá objednávka, přesto, že jsem celou uhradila předem!!! Sice mi bylo telefonicky slíbeno navrácení peněz, ale nic se nestalo...

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý večer, děkuji za recenzi i když je tak negativní. Volal jsem Vám že mi bohužel jedna položka z Vaší objednávky chybí , že ji nemůžu najít. Omluvil jsem se a vzhledem k tomu, že Vaše objednávka za nízkou cenu kde skoro polovina částky bylo poštovné navrhl jsem Vám že Vám peníze vrátím a zbytek zboží stejně odešlu. Chyba byla na naší straně usoudil jsem že by bylo nevhodné aby jste platila poštovné za tak malou objednávku když není kompletní. Toto by nikomu jiný e-shop nikdy nenabídl a objednávku buď stornoval nebo vrátil pouze částku za chybějící položku. Já jsem Vám to odeslal zdarma. Peníze jsem Vám odeslal 1.9.2017 což byl pátek. Mělo Vám to přijít buď v pondělí nebo v úterý. Opravdu jsem neměl zájem Vás okrást a prosím zkontrolujte svůj účet v úterý zda platba již dorazila. Nakonec bych byl rád kdyby jste potom svoji recenzi změnila.
    Myslím, že i z naších předchozích recenzí , které si může každý přečíst je zřejmé že nejsem podvodník a nemám zájem někoho okrádat.
    Děkuji za Váš nákup.

• Žádné
    • Zboží jsem objednala, zaplatila a nedošlo. Nebyla jsem informovaná, že zboží bylo expedováno, jinak bych se po něm jistě sháněla-

Je mi líto, ale dobré zkušenosti nemám. Zboží nebylo doručeno. Je možné, že se tak stalo doručovatelem.

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Od 20.12.2015 jsme měli na úvodní stránce eshopu uvedeno, že objednávky po tomto datu budou odeslaný až po novém roce. Stejně tak po vytvoření každé objednávky byl odeslán email s touto informací. Objednávky s dopravou české pošty jsme odesílali hned 2.1.2016 a objednávky s kurýrní službou byli expedovány v pondělí 4.1.2016.
    Děkujeme Vám za Váš nákup omlouváme se za případné nepříjemnosti s tímto opožděním.Od nového roku opět standardně fungujeme a zásilky expedujeme do 24 hodín.

• Nerezový věci a druhy den noseni už vidim známky ztráty barvy a přechod do rezava. .

Obchod komunikoval skvěle zboží zaslal v pořádku jen kvalita silne pokulhává. .

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den, objednal jste si přívěšek a řetízek. Stejný přívěšek nosím sám osobně již 17 měsíců od doby kdy jsem je začal prodávat. Řetízek, který jste si objednal nosí můj známi 11 měsíců. za celou dobu jsem já ani můj známi nezpozoroval žádnou ztrátu kvality natož rezavění. Máme i zákazníky kteří objednávají opakovaně a nikdy jsem neměl reklamaci na takové vady. Pokud se Vám zakoupené produkty nelibí mohl jste je vrátit. Zatím jste mě nijak nekontaktoval pouze napsal zápornou recenzi. Pokud je je to opravdu tak, že Vám to zrezlo pošlete je zpět sám bych se rád na to podíval. taky je možné, že jste na ocel alergický a toto zbarvení je reakce na Vaší pokožku a pot.

• ---
    • absolutně žádná komunikace o vyřízení objednávky

neztrácejte čas, hledejte obdobné zboží jinde

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Místo barev náušnic, které jsem objednala, poslali bez ptaní barvy jiné a ještě k tomu jsou uvolněné kamínky, nutno přilepit.

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den.co se týče barev skleněných kamínku to jsme řešili po přijeti zásilky po telefonu.Není to záměnou zboží,ale focením .Při použíti blesku vznikla trocha jiná barva.Modrá je ve skutečnosti modrozelená a červená je světlejší než na fotce.Již po telefonu jsme nabízeli vrácení nebo výměnu zboží.V budoucnosti si dáme větší pozor na dodané fotografie výrobků.Pokud jde o uvolněné kamínky s tím zatím žádnou zkušenost nemáme a toto je první zmínka od zákazníka.Samozřejmě i v tomto případě zboží můžete reklamovat nebo vrátit.
    S pozdravem a přáním hezkého dne.
    Galuščak

• Řetízek Beam se po vyndání z obalu rozpadl na 2 části, toto byl můj rozhodně poslední nákup.

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den,mrzí nás vada výrobků částka za tento výrobek bude ihned vrácena.Po konzultací s dodavatelem nám bylo sděleno,ze to nebyla první reklamace,že to byla zřejmě vadna série.tento přívěšek z bižutériie BEAM je složen ze dvou dílů a stalo se,že se od sebe oddělili.Mi dále oslovíme zákazníky které si ho taky zakoupili a v případě,že se jim stalo to samé tak můžou zboží vrátit.Zatím jsme na tento výrobek reklamací neměli.Zbylé zboží z objednávky bylo v pořádků.
    Děkujeme za Váš nákup a zároveň se omlouváme za túto nepříjemnost.

Objednala jsem si prstýnek, přišel poškrábaný kamínek a ulomený, nalepené to je křivě. Jsem zklamaná!!!

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Reagovat budeme až se nám zboží vrátí.