Před časem jsem si na tomto eshopu koupil přívěšek okřídlené lebky s řetízkem z oceli ta je opravdu ocelová a vše v pořádku, tak jsem si udělal znovu radost a koupil masivní prsten z lebkou ale to už byla studená sprcha " radoby ocel 316L " je jen pozinkovanej odpad a začal mi zelenat prst a prsten začal měnit barvu do měděný, napsal jsem dotaz na obchod a pán mi vyprávěl historku jako koukám dalším lidem jak zrovna tendle kus nosí jeho známá on bla bla a že to není možný nic méně měl jsem u něj udělanou objednávku na dárky pro mamku ocelový štír na "kůži" , a že mi tedy pán odečte cenu prstenu což se stalo a že ten štír je opravdu ocel a prodává jej několik let udajně. Nooo řikám si ok stane se, ale dnes mám u sebe mamku a tak se jí ptám ukazala mi štíra a co nevidím štír měděnej ze spoda takže žádná ocel, a tím pádem je pán naprostej lhář co vůbec netuší co prodává a vymejšlí si pohádky. BTW prsten který jsem mu poslal jak si přál si ani nevyzvedl a vrátil se mi zpět takže vyhozené peníze za poštovné. Takže pokud si objednáte cokolik ocelového s tohoto eshopu tak to máte jako v loterii bud Vám přijde opravdu ocel a nebo jen pozinkovanej šmejd co je dobrej jako suvenýr z pouti k vystavení na poličku. A nemluvě o tom že jsem našel totožný náramek z lebkami který prodává tento eshop za 400kč jsem našel za 160kč absolutně totožný, a na tom stejným eshopu kde jsem našel tento náramek levnější jsem si koupil opět prsten a světe div se opravdu ocelový a už jen váhou je těžší tak trojnásobně a nemění barvu ani mi nezelená prst( uvnitř prstenu jsou jsou vidět stopy po obrábění bruskoum, což tady na tomto bylo vidět že je to odlitek z plastu nebo čehosi určitě né ocel a prej vyrobeno z jednoho kusu hm a proto je spojen kroužek kolem prstu :-D ) a navíc stal jen 260kč oproti fejku tady na tomto eshopu za 700 po slevě za 400kč a přijde Vám cosi pozinkovaný. Nemusíte se mi ani ozývat nemám na Vás náladu mamce jste akorát skazil Vánoce měla stoho velkou radost a ted má šmejt :-( přívěšek hodím do koše a koupím jí jinde jinej co je opravdu ocelovej to samý udělám s prstenem co se mi vrátil zpět.

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 3 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 4 měsíci

• Stale neroruceno uz tyden

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den, Vaše negativní hodnocení a nedoporučení obchodů nás mrzí. Vaší objednávku jsme přijali 11.10.2018 ve 22:00 hned 12.10.2018 jsme ji odeslali což byl pátek.
    V pondělí Vám ji měla pošta doručovat . Zde je sledovací číslo zásilky RR1519501616M kde si na stránkách ceske posty můžete zkontrolovat její pohyb.
    Pošta zásilku z důvodů nezastihnutí uložila na poště což je správné, ale že Vám nedali oznámení do schránky je jejích chyba.
    Stačilo nás kontaktovat a mi by jsme hned zjistili kde je zásilka a sjednali s poštou nápravu.
    Pošta je státní podnik a nikdo z nás nedokáže ovlivnit jejích služby mají toho hodně a ve většině případů si to dělají po svém.
    Teď když víme kde se zásilka nachází můžete si ji vyzvednout .
    Práce České pošty nás mrzí ale nabízet ji musíme i z důvodů ,že hodně lidem vyhovuje uložení na poště a můžou si zásilky vyzvednout kdy se jim to hodí.
    S pozdravem Galuščak

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 4 měsíci

• dárek na víc slevový, kupony

Super už sem objednávala po několikáté a sem velice spokojená děkuji.

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 5 měsíci

• Super

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 5 měsíci

• Velký výběr
    • Není to nevýhoda obchodu, ale spíš pomalost doručení na výdejní místo. Trvalo dva dny než zboží převezli z jedné části Prahy do druhé.

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 6 měsíci

jsem spokojená s obchodem,brzké dodání

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 7 měsíci

Obchod super

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 7 měsíci

Velmi rychly a perfektné obchod

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 1 rokem

• Rychlost vyřízení objednávky.

S pozdravem Róbert Galuščak

• Super obchod, akorát by mohl mít ještě větší výběr zboží ;). Jinak si nemůžu stěžovat. Nakupuji zde často a nejen pro sebe.

Super obchod.

• Rychlost doruceni

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 1 rokem

Zboží není takové, jak vypadá na fotografiích. Objednala jsem si náramek a přišel mně takový, jaký prodávají v drogeriích za 30 korun. Náramek přitom stál i s poštovným a uložení v Zásilkovně přes 200 korun.

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den děkuji za recenzi .)) Nevím co myslíte tím, že náramek nebyl takový jako na fotce a co se prodáva v drogérií za 30 kč . Náramek co jste si zakoupila u nás je z leštěné oceli a zda se dá koupit v drogérií za 30 kč tak opravdu netuším co je to za materiál.

Spokojenost.

S pozdravem Róbert Galuščak

• Původně jsem napsala nelichotivou recenzi na tento obchod, protože mi dlužili buď zboží, nebo peníze, ale mezi tím mi byly peníze vráceny.
    • Tak to kladu obchodu jako plus. V.Pospíšilová

Nákup nebyl první, dřív nebyly problémy.

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý den, děkuji za hodnocení našeho obchodu a jsem rád, že se vše vyřešilo.

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 2 lety

• Nebyla mi zaslána celá objednávka, přesto, že jsem celou uhradila předem!!! Sice mi bylo telefonicky slíbeno navrácení peněz, ale nic se nestalo...

Reakce obchodu Nerezklenoty.cz

Dobrý večer, děkuji za recenzi i když je tak negativní. Volal jsem Vám že mi bohužel jedna položka z Vaší objednávky chybí , že ji nemůžu najít. Omluvil jsem se a vzhledem k tomu, že Vaše objednávka za nízkou cenu kde skoro polovina částky bylo poštovné navrhl jsem Vám že Vám peníze vrátím a zbytek zboží stejně odešlu. Chyba byla na naší straně usoudil jsem že by bylo nevhodné aby jste platila poštovné za tak malou objednávku když není kompletní. Toto by nikomu jiný e-shop nikdy nenabídl a objednávku buď stornoval nebo vrátil pouze částku za chybějící položku. Já jsem Vám to odeslal zdarma. Peníze jsem Vám odeslal 1.9.2017 což byl pátek. Mělo Vám to přijít buď v pondělí nebo v úterý. Opravdu jsem neměl zájem Vás okrást a prosím zkontrolujte svůj účet v úterý zda platba již dorazila. Nakonec bych byl rád kdyby jste potom svoji recenzi změnila.
    Myslím, že i z naších předchozích recenzí , které si může každý přečíst je zřejmé že nejsem podvodník a nemám zájem někoho okrádat.
    Děkuji za Váš nákup.

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 2 lety

• rychlé dodání, cenově dostupné

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 2 lety

Hodně rychlá doprava a velký výběr zboží

• nakoupil v obchodě Nerezklenoty.cz před 2 lety

• Neuvěřitelná rychlost dodání zboží.
    • Neznám.

Doporučuji.