• Cenové výhody.
    • Objednal jsem si pro tiskárnu HP5C600A (HP Photosmart C309 a series) 5 kazet, 3 byly v pořádků, ale 2 byly nevhodné pro mou tiskárnu- proti originálu je barva Yellow a Cyan v kazetě, která je o 3 mm kratší a proto mi je moje tiskárna nepřijala. :-( Nenahlížel jsem do krabičky s těmito kazetami, v pátek jsem chtěl Yellow a Cyan vyměnit, ale byl jsem zklamán, protože tyto 2 kazety nepasuje do mé tiskárny. Ostatní jsou v pořádku. Číslo ETP364XL.Ye a ETP364XL.Cy by podle označení pasovat měly, ale nepasují. Originální kazety jsou hranaté, ale tyto 2 mají v části, která se vkládá do tiskárny zakulacené výstupky na hranách kazety a kazeta je kratší. Podle mne Vaši lidé nekontrolují obsah krabičky s kazetou, není zalepená ani nijak jinak nedobytně zavřená, jde otevřít a zavřít bez porušení obalu.

• velký výběr zboží
    • příznivá cena
    • rychlý termín dodání

V kamenném obchodě zboží neměli, proto jsem se obrátil na internetové stránky.
    Překvapilo mě rychlé dodání za příznivou cenu.
    Vřele tento obchod všem doporučuji.

• dobrá cena
    • nevím

Byl jsem s nákupem spokojen.

• Cena, perfektní komunikace. Zboží nepasovalo, vrácení nebyl žádný problém

• CENA

• Velmi dobré ceny

Tento obchod doporučuji

• levné náplně do tiskáren (BROTHER)

Měl jsem z levných náplní náplní obavy, že nebudou tiskat, ale za tu cenu stálo pořídit i zkušební vzorek. nakonec vše tiskalo jak má. Pravdou je, že kazety vydrží méně, než originální kazeta, ale určině ne destinásobně méně, jako byl cenový rozdíl. Takže spokojenost.

• cena, rychlost, levná doprava ikdyž je dražší než zboží?!
    • nepoznal jsem

• Velký počet míst kde lze zboží vyzvednout

Rychlost dodání

• vcelku rychlé dodání
    • kvalita dodaného zboží

Pokud bych měl hodnotit pouze obchod na základě ceny produktů a dodání, tak bych doporučil. Bohužel toner na Epson AL-M300, který jsem obdržel nestojí za nic. Tisk na papíru nedrží, stačí trochu přejet gumou nebo zašmrdlat prstem a tisk jde dopryč. A ne, opravdu to není jetými komponentami, protože tiskárna je nová. Dokud tam byl startovaci toner bylo vše OK. Po tisku asi 1300 stran, jsem vyměnil origo toner za toner z Neoton.cz a tisk mi zůstává na prstech. Zkoušel jsem i jiné druhy papíru a nic. Takže za mě rozhodně ne.

Reakce obchodu Neoton

Vaše recenze nás docela překvapila. Uvedeného typu toneru jsme prodali již desítky kusů a dosud s ním nebyl problém. Pokud skutečně toner nefunguje, proč jste ho u nás nereklamoval jako vadný? Na všechno naše zboží poskytujeme záruku a v případě závady vyměníme za jiný, bezchybný produkt nebo vracíme peníze.

• Rychlost a kvalita
    • Vylepšit eshop

Nakupujte bez obav.

• Jsou proste super a náplně jsou kvalitní.

Tady rozhodně. Neuděláte chybu

• snadné vyhledání na stránkách
    • příznivé ceny

• Má náplně pro moje tiskárny za rozumnou cenu.

• zatím nevím

Usnadňuje výběr, nákup a provoz tiskárny.

• RYCLOST DODÁNÍ ZBOŽÍ !
    • NEVÍM

OBCHOD MOHU SAMOZŘEJMĚ DOPORUČIT !

• vynikající rychlost a cena

Obchod doporučuji

• Velmi zajímavé ceny alternativních náplní do INK tiskáren.
    • Nic.