• nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

• Dnes už snad jediné knihkupectví, kde si můžete nechat zdarma dovézt knihu na projednu.
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

vše ok + ochota při prodloužení rezervace

• Rychlé a spolehlivé dodání
    • Přehledný e-shop
    • Vřelá komunikace
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

• Ceny za knihy jsou vyšší než u ostatních obchodů, a to i při poskytnutí slevy 10% při objednávce přes net. Kdybych nepotřeboval utratit poukázku na nákup knih ve výši 500,- Kč, tak bych si knihy objednal jinde....cenový rozdíl byl 120,- Kč....
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

• dostupnost obchodu v centru města, krátká dodací lhůta zboží

• Slevy.
    • Dobrý stav knih
    • Málo zboží
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

Dobrá komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

Spokojenost, zboží jsem si vyzvedla na pobočce, tak jsem neplatila poštovné.

• reakce byla rychlá.
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

Velký výběr v klidu doma, nevýhody žádné

Rychlé vyřízení, bez problémů

• Velký výběr.
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 měsíci

SUPER

• nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

• slušný výběr knih na prodejně
    • sleva jen při nákupu z e-shopu :-(

Nákup na prodejně vždy v pořádku, nákup přes e-shop, chtěl jsem knihu v anglickém originálu, nejprve v češtině, nyní čekám týden a stále nic, jen dotazník na zakoupenou knihu, kterou stále nemám :-).

• nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

Rychle, dobře, s úsměvem. Chválím!

• nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

• rychlost, kvalita, komunikativnost, skvěle odvedená práce

nevýhodu ochodu jsem nezjistila

• nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

Kniha byla připravena druhý den, vyzvednutí bez problémů, možnost zaplatit na místě kartou.

• nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 3 týdny

• V centru města
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 2 týdny

• Rychle a bezproblemove vyrizeni objednavky
  • nakoupil v obchodě Neoluxor.cz před 3 týdny

• Velký výběr
    • Vysoké ceny

Udělala jsem si rezervaci knížky, za cca 3 hodiny od rezervace jsem se dostavila na prodejnu na Václavském náměstí s tím, že bych si tu knihu chtěla vzít - ale nebylo možné to na obchodě vyřídit. Na zpracování rezervace potřebují nejméně 24 hodin, ani když jsem paní na prodejně žádala, aby tedy to moje číslo rezervace nějak spárovala s tím, že si knihu v obchodě koupím, tak mi nedokázala vyhovět. Vzhledem k tomu, že kniha přes e-shop stála 450 Kč a pokud bych si ji koupila na prodejně byla za 500 Kč i přes to, že jsem se prokazovala číslem rezervace v mobilu, tak jsem si ji nezakoupila.
    Ceny na prodejně jsou příliš vysoké, pro mě je to jen obchod který navštívím když si chci knihy prohlédnout a následně objednám přes e-shop a zpravidla jiný, než je Neoluxor, protože ceny nejsou moc výhodné.