• Produkt odpovídá popisu obchodu

• Velmi rychle doručení
    • Bezkonkurenční cena

• rychlost dodání
    • velký výběr originálního zboží
    • přehledné uspořádání kategorií i zboží
    • krásné fotky

Jednoduše jsem našla vše, co jsem potřebovala, a ještě jsem se pokochala krásným a originálním zbožím. Určitě se sem budu vracet a vybavovat své děti na cyklo-sezónu.

• rychlé vyřízení objednávky a ochotné provedení zmeny v barvě objednaného výrobku

Reakce obchodu Neobyčejně

Dobrý den, děkujeme za vaší recenzi a budeme se těšit zase příště:-).
    Hezké dny, Eva Šenkyříková, Neobyčejně.cz

• Skvělé sportovní kousky pro děti

Výborný obchod i zboží, až bude něco potřeba, rádi se sem vrátíme :-)

• Skvělé informace o kolech, z obchodu máme již druhé kolo a nyní už i druhou přilbu. Skvělá komunikace, rychlé dodání a super ceny.

Velmi rychle odeslání, skvělá podpora zákaznického servisu.

• rychlost dodání
    • detailní instrukce
    • super cena v akci

• rychle dodani
    • kola se odesilaji jiz serizena
    • ochotna zakaznicka podpora
    • doplnujici navod na dosestaveni kola + naradi

Objednavka kola, ktere bylo na sklade, dorazila hned dalsi den. Jak je u tohoto obchodu zvykem, kolo dorazilo jiz serizene, tudiz stacili male ukony (ke kterym byl navic prilozen navod i naradi) a dite mohlo hned na testovaci jizdu. Diky srovnavacim tabulkam ( a testu posedu na vybranych dvou typech) byl vyber jednodussi.

• rychlé dodání, skvělé ceny , doporučuji

• Rychlost - rano zbozi objednano, druhy den dopoledne dorazilo

• Kolo přišlo rychle, přesně dle objednávky.

• Velmi ochotná paní, skvělá zpětná komunikace
    • Ke kolu byl velmi srozumitelný popis přímo z obchodu
    • V ceně montážní sada
    • V ceně seřízení a stojánek

Trochu delší dodací lhůta, ale objednávali jsme neskladové kolo

Reakce obchodu Neobyčejně

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste ocenili návod i seřízení kola, přejeme hezký zbytek prázdnin, váš eshop Neobyčejně.cz

• Podařilo se mi nakoupit se slevou 20% , takže bezkonkurenční cena za kolo i helmu
    • Kolo nebylo seřízené, jak obchod uvádí

Kolo mělo být seřízeno, ale nebylo. Bylo třeba vycentrovat zadní kolo, seřídit brzdy atd. Naštěstí mám v rodině někoho kdo to umí, jinak bych musela do cykloservisu a platit za seřízení. Objednávka přišla rychle, v pořádku, kolo i helma jsou krásné a vyhovují. Jenom nechápu proč se obchod chlubí tím, že kolo přijde seřízené, když to tak není.

Reakce obchodu Neobyčejně

bohužel u vaší objednávky neevidujeme žádný telefonát nebo mail, že by s vaším kolem bylo něco v nepořádku, a tak se můžeme těžko vyjádřit k tomu, co píšete.
    Pokud došlo k nějakému pochybení z naší strany nebo ze strany dopravce (když se s balíkem nevhodně zachází, může dojít k některým škodám v seřízení), není problém se ozvat a rádi s vámi vše dořešíme.
    Každé kolo seřizujeme, jak se dá ověřit ve stovkách kladných hodnoceních zde. Mrzí nás, že jste se neozvali, rádi bychom se vám věnovali.
    S pozdravem, Eva Šenkyříková

• Kvalitní sortiment
    • Příjemné ceny
    • Návody, recenze a rady
    • Možnost konzultace
    • Ochota při reklamaci
    • Spolehlivost

Reakce obchodu Neobyčejně

Dobrý den, moc děkujeme za ocenění naší práce, přeje vám hezké dny, váš eshop Neobyčejně.cz

• Super rychlé dodání, kolo připraveno na 99% a v balení vše potřebné pro finalizaci kola. Navíc s 10% slevou a se stojánkem. Spokojenost !!! :-)

Reakce obchodu Neobyčejně

Dobrý den, moc děkujeme za vaše ocenění, přejeme dobré dny, váš eshop Neobyčejně.cz

• Profesionalita
    • Seřízení kola

Reakce obchodu Neobyčejně

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že vám seřízené kolo dobře poslouží, hezký den, váš eshop Neobyčejně.cz

• Výborná komunikace, kolo přišlo smontované, doprava opravdu rychlá

Reakce obchodu Neobyčejně

Dobrý den, děkujeme za milá slova, přejeme vám fajn jízdy, váš eshop Neobyčejně.cz

• Spolehlivost

Přišlo složené jak slíbili

Reakce obchodu Neobyčejně

Dobrý den, jsem rádi, že jste ocenil složené seřízené kolo, přejeme hezký den, váš eshop Neobyčejně.cz