Odsávač par Miele byl objednán s filtrem. Písemně dohodnuto poslat v jednom balíku. Nestalo se tak, ovšem poslali oba balíky pod jedním číslem a nešlo tedy zásilku převzít pouze z půlky. Následně mi doporučili vyplnit formulář odstoupení od smlouvy.
    Jiná zkušenost byla dotaz jaký filtr patří k typu odsavače, který už máme. Paní mi napsala, že se mám obrátit na servis Miele. Proč tedy vůbec něco prodávají oni, netuším. Příště přímo na Miele.

• super jednani ochota a spotrebic vynikajici jak cena tak stav odpovidal a predcil me ocekavani.rychle jednani a pomohli mi ho sami od sebe nalozit coz se moc uz nevidi.ve skladu vse ciste ta profi ulozene velka pochvala.

• Vše proběhlo v pořádku a rychle

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Výhodné cena.
    • Vynikající komunikace.

Velmi rychlá (okamžitá) reakce na přijatou objednávku s dodáním v podstatě do druhého pracovního dne. Navíc velmi výhodná cena, porovnatelná s nejvýhodnějšími nabídkami na zahraničních e-shopech. Skvělá komunikace, vše naprosto bez problémů. Určitě doporučuji bez výhrad, v budoucnu určitě budu dál využívat.

Reakce obchodu Německé spotřebiče

moc Vám děkuji za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení. Vaše hodnocení mi udělalo upřímnou radost. Zákaznická spokojenost je naší prioritou, proto číst recenzi, jako je ta Vaše je pro nás odměnou. Těšíme se na Váš další případný nákup, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám s čímkoliv třeba jen poradíme.

Kdykoliv jsme Vám opět k dispozici - 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Německé spotřebiče

• Osvědčený obchod,kde nakupuji sáčky do vysavače pravidelně.Obchod prodává značkové orig.zboží
    • Žádná nevýhoda!!!!

V obchodě nakupuji pravidelně,bezva ceny,zdarma doprava,bezva komunikace.Ochota!!!

Reakce obchodu Německé spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás mě moc těší a za Vaše milá slova Vám opravdu děkuji, snažíme se pro dosažení zákaznické spokojenosti udělat vždy maximum, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Vámi zmíněná bezva komunikace a ochota jsou neodmyslitelnou součástí kvalitního zákaznického servisu a my usilujeme o ten co možná nejkvalitnější. Kdykoliv se na nás neváhejte zase obrátit ať už s výběrem dalšího příslušenství či nových spotřebičů do Vaší domácnosti, jsme Vám rádi k dispozici.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Německé spotřebiče

• Profesionální jednání při komunikaci. Rychlé řešení problémů spojené s objednávkou. Ochota zajistit rozdělení zakázky při koupi setu pračka+ sušička na dvakrát za stejnou cenu při nenaskladnění a vyčkávání něž druhou část objednávky dovezou od výrobce, aby zákazník mohl aspoň prát. Toto je profesionalita. Díky Vlasta.

Je to prostě skutečně výborný obchod. Co víc říci.

Reakce obchodu Německé spotřebiče

moc vám děkuji za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení. Jsem opravdu rád, že jste s naším prozákaznickým servisem a snad s celkovým průběhem Vašeho nákupu spokojený, zákaznická spokojenost je naší prioritou, proto mě těší, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Kdykoliv jsme Vám opět rádi k dispozici, ať už s výběrem dalších spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• kvalita, rychlost

Reakce obchodu Německé spotřebiče

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojená, snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis i nejrychlejší odbavení každé objednávky, kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám třeba jen poradíme.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

• rychlost vyřízení
    • doprava zdarma
    • komunikace obchodu

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení. Jsem opravdu rád, že jste s nákupem u nás spokojený, zákaznická spokojenost je naší prioritou a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto mě těší, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem.

Kdykoliv jsme Vám opět rádi k dispozici - každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

První koupě, ale super !

Hezký den,

moc Vám děkuji za Vaši recenzi, doporučení a Váš nový nákup, doufám, že nebyl poslední a věřím, že budete spokojený i s Vaší novou pračkou.

Kdykoliv se na nás zase obraťte, jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu do 23°°hod.

Michal Jesika, Německé spotřebiče

• Opravuji své dřívější negativní hodnocení. Velmi obětavým způsobem pracovníků Německé spotřebiče mi byl dodán výrobek a následně i poškozený díl a mandl Miele byl zprovozněn. Na jejich serioznost se můžete spolehnout. Děkuji všem, kteří tento případ se mnou řešili k mé plné spokojenosti. V. Hořín

Bohužel, ani po více, než týdnu od zaplacení zboží nemám informaci, kdy bude v pořádku doručeno. Ani vaši zprávu o tom, že bylo dáno dopravě k doručení. Šetřil jsem na to skoro rok, abych ochromil manželku opravdu hodnotným a užitečným darem k jejim významným 70. narozeninám. Měl jsem slíbeno, že zaplacený mandl bude doručen, do 25.10., ale skutek utek. Jsem velmi rozhořčen a žádám o váš návrh, čím mne, nebo manželku odměníte za prodloužené , vámi zaviněné čekání a mou ostudu.
    Dnes, nyní asi v 16,30 mne informovala smskou vaše pracovnice, zda trvám na doručení na Húskovu 17 Olomouc!!!!! Samozřejmě ano. Beru to jen jako obezličku a snahu omluvit nekorektní jednání .
    Očekávám vaši písemnou reakci.
    A přes to s pozdravem Ing Viktor Hořín

Reakce obchodu Německé spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Moc se Vám omlouvám za vzniklou komplikaci s nedostupností Vámi poptávaného mandlu.

Budeme Vás kontaktovat a jsme připraveni Vám celou situaci kompenzovat, jelikož nás tato nepříjemnost opravdu mrzí. Doufám, že nám dáte ještě v budoucnu příležitost přesvědčit Vás, že nám moc záleží na spokojenosti každého zákazníka.

Děkuji a ještě jednou se omlouvám,

Michal Jesika, Německé spotřebiče

• Telefonická domluva bez problémů, ochotní a vstřícní.

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup i doporučení. Jsem moc rád, že jste s naším prozákaznickým servisem spokojená, snažíme se vždy o ten co možná nejkvalitnější, aby každý zákazník "odcházel" z našeho obchodu spokojený.
    Rádi Vám budeme k dispozici i při Vašem příštím případném nákupu.

Jsme online 7 dní v týdnu do 23°°hod, kdykoliv nás zase kontaktujte.

• rychlá komnikace
    • Vstřícnost k zákazníkovi

Reakce obchodu Německé spotřebiče

moc Vám děkuji za Váš nákup, kladné hodnocení i doporučení, těší mě, že jste s vyřízením Vaší objednávky i naším přístupem spokojená. Snažíme se vždy o ten co možná nejlepší prozákaznický servis, proto mě těší, že i Váš nákup proběhl snad dle Vašich představ

Kdykoliv se na nás zase neváhejte obrátit, jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu do 23°°hod.

[email protected]

• Osobní přístup, instalace spotřebičů, profesionalita, rychlost.

Hezký den,

Vaše spokojenost s naší profesionalitou i celkovým průběhem vyřízení objednávky mě velmi těší, snažíme se o maximální možný servis a individuální prozákaznický přístup. Věřím, že i s Vaší novou pračkou a sušičkou Miele budete spokojený, kdykoliv jsme tu opět pro Vás, vždy Vám rádi třeba jen poradíme ať už s výběrem dalších spotřebičů, či jen chemie a příslušenství k Vašim stávajícím spotřebičům.

Jsme online 7 dní v týdnu až do 23°°hod, neváhejte se proto na nás zase obrátit.

[email protected]

• Perfektní obchod,nakupuji zde pravidelně.Velice ochotný personál,bezva komunikace

NIC

Reakce obchodu Německé spotřebiče

moc Vám děkuji za kladnou recenzi, to, že u nás nakupujete opakovaně nás opravdu těší, budeme rádi, když nám i nadále zůstanete věrný.

Přeji hezký den a ještě jednou děkuji za recenzi,

• Osobní komunikace
    • Zájem o zákazníka

Doporučuji.

Hezký den,

děkuji za Váš nákup i hodnocení a jsem rád, že jste s nákupem v našem e-shopu spokojena, prozákaznický servis je pro nás prioritou, kdykoliv se na nás neváhejte obrátit.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu do 23°°hod.

• Nakupovala jsem bez poštovného

Velice mile mne překvapil zájem obchodu po obdržení zboží, jak jsem s výrobkem spokojena a jestli vše proběhlo v pořádku. To rozhodlo, že se do obchodu budu ráda vracet

Reakce obchodu Německé spotřebiče

děkuji za Vaši recenzi a doporučení. Spokojenost zákazníků je vždy na prvním místě a poprodejní zájem o spokojenost s průběhem objednávky je nedílnou součástí našeho klientského servisu. Budeme rádi, když nás zase obrátíte, ať už s nákupem dalšího příslušenství k sušičce či výběrem dalších spotřebičů.

Kdykoliv jsme tu opět pro Vás 7 dní v týdnu do 23°°hod.

• Spickova komunikace

Top obchod. Opravdu bezkonkurencni pristup k zakaznikum. Takhle delat byznys musi byt velice casove narocne. Dekuji

Pěkný den,

Vaše recenze mě opravdu těší, neváhejte se na nás kdykoliv zase obrátit, rádi Vám třeba jen poradíme, jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu do 23°°hod.

[email protected]

• kvalitní zboží, příjemné jednání, pečlivost

Reakce obchodu Německé spotřebiče

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení, jsem moc rád, že jste s vyřízením objednávky spokojen. Rádi Vám i při Vašem dalším výběru spotřebičů budeme k dispozici.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu do 23°°hod.

[email protected]

• Velice kvalitní značkové produkty,rychlost dodání.
    • NIC!

Vynikající obchod,kvalitní výrobky,rychlost doručení,poštovné zdarma.Perfektní komunikace,velice ochotní zaměstnanci.Bezkonkurenční e-shop.Vřele doporučuji ostatním!

Hezký den,

moc Vám děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení. Vaše hodnocení je pro nás odměnou, vždy se snažíme o tu nejlepší nabídku a maximální proklientský servis. Doufám, že se můžeme těšit na Váš další nákup, kdykoliv nás kontaktujte, jsme Vám k dispozici každý den, včetně víkendů do 23°°hod.

[email protected]

• Rychlé vyřízení, doprava zdarma, balení nepoškozeno.
    • Nic.

Pěkný den,

děkuji za Vaši recenzi a doporučení, jsem rád, že vyřízení Vaší objednávky proběhlo k Vaší spokojenosti.
    Kdykoliv jsme tu pro Vás, vždy Vám rádi třeba jen poradíme - 7 dní v týdnu do 23°°hod.