vše OK - výběr, cena, dohodnut datum doručení

• Cena, komunikace

O. K.

• Vše ok

Skvělý termín dodávky - do 24 hodin.

• Poštovné zdarma

Perfekní dodání do druhého dne.

• Nepořádek v expedici

Objednal jsem čtyři kusy Michelin Cross Climate XL. Po sdělení termínu dodání jsem si objednal přezutí v pneuservisu. Když zboží dorazilo, zjistil jsem, že dvě pneu mají jiný rozměr a musel jsem je vrátit. Samozřejmě jsem musel zrušit i termín v pneuservisu. Firma se omluvila, že je to výjimka a jinak se jim to nestává. O týden později poslali pneu na výměnu a já si opět domluvil pneuservis na přezutí. K mému překvapení mi dopravce přivezl jen jednu pneumatiku místo dvou a navíc to ani nebyla varianta XL... Jak jsem se pak dozvěděl, nebyl jsem jediný zákazník, který měl podobné problémy. Takže jsem tuto jednu pneu opět vrátil a opět jsem zrušil termín v pneuservisu. Další týden přijely dvě, tentokrát konečně správné pneumatiky.
    Byl jsem hodně naštvaný a paní v kanceláři jsem to dal dost jasně najevo - ačkoli to byla chyba negramotného skladníka a ne její. Firma mi jako omluvu nabídla (jejich slovy) symbolickou slevu. Upřímně musím říct, že symbolická sleva v takovémto případě spíš naštve, než aby to aby záležitost napravila. Ale co naplat, ochota převzít odpovědnost za totálně zpackanou dodávku nebyla, takže tady už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

přijměte na tomto místě ještě jednou naši omluvu. Je nám líto, že jsme Vám zásilku nedoručili včas.

Bohužel se jednalo o nešťastný sled událostí, které jsme se snažili hned řešit a transparentně komunikovat. Jak jsme již uvedli v naší komunikaci, nebylo moc v našich silách, situaci ovlivnit v celém distribučním řetězci. Bylo Vám samozřejmě nabídnuto, že vzhledem k dlouhé dodací lhůtě (položka byla dočasně vyprodána), objednávku zrušíme a obratem vrátíme celou uhrazenou částku. Tuto možnost jste nechtěl využít, že situaci chápete a na zboží počkáte. Veškeré vícenáklady hradila naše společnost a sleva, která Vám byla navržena, byla Vámi odsouhlasena a obratem uhrazena. Proto nás velmi mrzí Vaše reakce.

Nesnažíme se vymlouvat, chyba je samozřejmě na naší straně. Jen chceme ještě jednou situaci vysvětlit.
    Věříme, že pokud se na nás obrátíte v budoucnu, splníme vaše požadavky na 100 %.

Hezký den,
    Vaše Nejvýhodnější Pneu

• Velice ochotný personál

Objednal jsem pneu na dvě auta, bohužel DPD po předání obchodem ztratilo zakázku - nicméně, personál obchodu se snažil všemožně vyjít vstříc, a situaci promptně dořešil k mé spokojenosti, za což jim patří velké díky.

vše ok

• Relativně "levná" doprava.
    • Přesný termín dodání.

spolehlivy a solidni obchod, zadny problem

vše ok

• Velmi vyhodne ceny
    • Doprava perfektni
    • Pneumatiky letosni

• Perfektní přístup prodejce, odpoví a doporučí na základě telefonického hovoru.

• Super ceny
    • Jejich dopravce je totální zoufalec. Gumy které byly skladem mi doručili za 5 dní a to jsem si je nakonec ještě musel dojet vyzvednout na depo abych stihl týden dopředu objednaný pneuservis. Stihl jsem to hodinu před objednaným termínem.
    • Nikoho v obchodě nezajímá jestli je zásilka na cestě dokud se neozvete že nemáte, pak se začnou teprve starat.

Obchod se super cenami a asi i se skladovou zásobou ale to že přepravce nestíhá nikoho nezajímá. Nejsou Vánoce aby byl člověk v depresi že všichni přepravci nestíhají. Tak využívejte osvědčené dopravce

Reakce obchodu Nejvýhodnější Pneu

přijměte na tomto místě naši omluvu. Vzniklá situace nás moc mrzí. Jak píšete, sezóna je tu, sice ne vánoční, ale pro výměnu zimních pneumatik. S ní je tedy spojen i také velký nápor objednávek a zpoždění ze strany dopravců. Neberte to prosím jako výmluvu, ale jenom jako vysvětlení.

Věříme, že pokud se na nás obrátíte v budoucnu, zvládneme vše na 100 %.
    Tým Nejvýhodnější Pneu

Zaslané pneu 11 měsíců staré. Zaslané i přes to, že jsem výslovně uvedl, že pokud budou pneu starší 6 měsíců, tak objednávku ruším.

• Nesplnění podmínek původní objednávky.

Objednávku jsem podal po ujištění, že objednané pneu jsou všechny čtyři letošní výroby. Přišla mi pouze jedna 1323 vyrobená v Číně, ostatní tři jsou vyrobeny 2223 a vyrobeny jsou v Korei. Považuji to za neseriozní a klamavé jednání a proto jsem zahájil reklamační řízšní.

• Rychlé jednání

Již opakovaně skvělá zkušenost… rychlé dodání, bezvadná komunikace… na jedničku!!

rychlost a ochota komunikovat, radit.

Rychlé a bez problémů.