Obchod absolutně nekomunikuje,psal že do 7 až 9 dnů to bude vyřízeno.Tento týden začíná 3 týden a nikdo nemá zájem mi aspoň podat vysvětlení jako ze to ještě nedorazilo....katastrofa,naposledy i když stavíme další tři domy.

Obchod ano ale kvalita parapetů a krytek TRAGEDIE, takže už nikdy!!!!! NEDOPORUČUJI ! Změnte dodavatele a možná to bude fungovat.

Dodávka zpracována podle požadavků, vše OK

• Chybí platby kartou

Vše super

• Míra v pohodě
    • Materiál taky
    • V balení byl strasnej bordel a plastů od řezání parapetu...
    • Plus byl při řezání odštípnut roch parapetu příště by třeba chtělo nechat to tam aby si to člověk zalepili...
    • Malý výběr dopravy jako platit 300 za dopravu jednoho parapetu co se vejde do dodávky je docela dost
    • Jo a za ten roch parapetu doprava fakt nemůže to by byl v balení a balík byl v pohodě.

Kupovali jsme parapety na náš RD a chtěli jsem hliníkové a samozřejmě při tom finančně nevykrvácet. Parapety jsme pořídili myslím za dobrou cenu, kvalita v pořádku, jen jeden byl poškozený (promáčknutý v přední hraně). Reklamaci jsem ale neřešil, balik jsem rozbaloval až poměrně dlouho po dodání, bylo mi jasné že výrobce by to přehrál na dopravce a stejně bychom se žádného závěru nedopracovali a navíc jsem potřeboval montovat, tak jsem si parapet vyrovnal sám.

Zboží zatím nedorazilo, i když byla dle e-shopu slibovala lhůta, která už dávno uplynula…. Takže zatím jen mohu doufat, ze zaplacené zboží někdy dorazi. Do objednávky jsem chtěl priobjednat ještě jeden parapet, ale to už neslo, tak jsem raději objednal jinde a mám ho již doma…

Parapety došli cca 14 dní. Jenže úplně všechny ohlé.
    Reklamoval jsem, napsal že půlka se dá narovnat v ohybu co jde do rámu okna. Zbylé v přední části nejde opravit. Uznávám, že přepravce rozbil. Nestalo by se kdyby balení nebylo jen papír a bublinková folie.
    Náhrada jen za ty co nejdou opravit a jen 50%
    Důrazně nedoporučuji.

• Třetí den byly na místě

Fajn rychlost.

• žádná komunikace (mail, telefon)

Ani po 14-ti dnech nic nepřišlo. Telefon vypnutý, na mail nikdo neodpovídá. Jsem rád, že jsem neplatil převodem a chtěl zboži na dobírku.

• Spolehlivost
  • Ještě nám stále nic nepřišlo a už je to min 12 dní pracovních prosím kontaktujte mě Dekuji

• Kvalita
    • Doručeno v pořádku

Zboží bylo dobře zabaleno a dorazilo vše co bylo objednáno, mohu doporučit

Vše naprosto v pořádku

• zboží dorazilo až po 14 dnech, připadá mě to již dlouho. Současně obal byl poškozen, mělo být lépe zabaleno.

• Velka spokojenost se zbozim a dodanim
    • Nemam co vytknout

Kvalita plastových parapetů hrůza! Nedoporučuji

• Rychlé dodaní. Výborná komunikace.

• Ceny

• Ochota, profesionalita, rychlé dodání