• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Již nikdy si od vás nic nekoupím. Vaše ceny ve skutečnosti neodpovídají vaši nabídce. Jsem z toho značně rozmrzelý.

Vaše ceny ve skutečnosti neodpovídají vaši nabídce.

Reakce obchodu nejpanskehodinky.cz

pane Ch..., objednal jste produkt pod kódovým označením AD2211. Solid luxusní ocelový řemínek, délka podle výběru. To znamená, že cena je stanovena v základní výrobní délce a pokud zákazník potřebuje řemínek prodloužený může podle nabídky, která je cenově odstupňována vybrat potřebnou délku. V tom případě na naší provozovně prodloužíme tah podle objednávky a požadavku. Délka je samozřejmě odstupňována také cenou a to podle toho kolik dílků musíme k řemínku doplnit.
    Ve vašem případě jste objednal maximální délku, kterou u produktu nabízíme. Základní výrobní délka je 170 mm a vy jste do objednávky zadal délku 226 mm (prodloužení o dalších 7 dílků). Při objednávce je vždy naprosto jasné jaká je cena příslušné délky. Výběr řemínku jste zadal a potvrdil, dále jste postupoval k vyplnění osobních dat, vybral jste doručení, potvrdil celou objednávku a objednávku odeslal.
    Vaše hodnocení se tedy v žádném případě nezakládá na pravdě a je pro náš obchod velmi poškozující. Pokud jste se spletl ve výběru, vždy máte možnost zavolat na zákaznickou linku, případně zboží vrátit a to do 14 ti dnů a požádat o vrácení peněz. Toto vše jsem Vám již psal před cca 1 týdnem a vysvětlil do emailu.
    Zboží Vám bylo doručeno již druhý den a nikoli za 1 týden jak uvádíte.
    Milan Illés

• Prodávat k pánským hodinkám řemínek délky "20" je hloupost. Takový obvod zápěstí nemají ani puberťáci. Já jsem střízlík s dosti hubeným zápěstím, ale nejméně 2 cm délky řemínku mi chybí... No nic, koupím si ho jinde..

Reakce obchodu nejpanskehodinky.cz

u každého produktu máme popis, kde je uvedena délka řemínku. Řemínků nabízíme v různých délkách a v různém provedení velké množství. Vybral jste si kožený řemínek k hodinkám se specifikací 80+115 mm, celkem 195 mm.

Mohl jste požádat o výměnu, nebo jste mohl řemínek vrátit a odstoupit od smlouvy. Vy jste ale po doručení zboží reagoval až tímto hodnocením, které je nespravedlivé s ohledem na skutečnost, že všechny informace které jsou důležité pro nákup jsou uvedeny u produktu.

• Zboží pochybné kvality

Reakce obchodu nejpanskehodinky.cz

je nám líto, že s hodinkami, které jste obdržel nejste spokojen. Zakoupil jste značkový, originální produkt, který ostatní zákazníci vždy hodnotili na 100 %. Popis a parametry vždy přesně uvádíme v naší nabídce. Prodáváme zboží vždy v originálním balení a s kompletními doklady. Pokud, Váš výběr hodinek nesplnil očekávání ještě to neznamená, že zboží je pochybné kvality. Jako zákazník máte právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů. V tomto případě okamžitě zaplacené prostředky poukazujeme zpět. Velice si vážíme zákazníků, kteří nám sdělí konstruktivní názor. Před uvedením tohoto hodnocení jste mohl zavolat nebo napsat na náš email. Odborný poradce mohl nabídnout jiný vhodnější produkt. Tato nabídka platí i nadále a budeme rádi když se i po již provedeném hodnocení ozvete.

Bohužel, ani po opětovném pokusu o kontakt zákazník nereagoval, zboží nevrátil a nepožádal o případnou výměnu za jiný produkt. (21.05.2021)

Milan Illés , majitel nejpanskehodinky.cz

• Dobry vyber zaujimavych znaciek
    • Dodanie trva prilis dlho a je velmi drahe

Za dorucenie som zaplatil 15 EUR a tovar, ktory bol skladom mi prisiel az o 5 pracovnych dni. Nerozumiem teda preco bolo dorucenie tak drahe.

Reakce obchodu nejpanskehodinky.cz

Vybral jste službu u které, není garantovaná doba dodání a společnost Slovenská pošta zpravidla doručuje tyto zásilky v rozmezí 7-15 dní. Zboží jste obdržel za 5 pracovních dní. Cena služby u Vašeho výběru na Slovensko je bohužel v této cenové relaci. Mohl jste vybrat i jinou dopravu v nižší ceně. Je nám líto Vašeho ohodnocení obchodu u služby, kterou nemůžeme ovlivnit.

Přejeme klidné prožití vánočních svátků.

S pozdravem,
    Milan Illés - majitel Nejpanskehodinky.cz

• I přes deklarovanou vstřícnost obchodu a ochotu pomoci při řešení problému mi do dnešního dne (dotaz odeslán dne 10.9.2018) nikdo z obchodu na můj dotaz neodpověděl. Stručný popis situace : zakoupil jsem výše uvedený řemínek, který byl řádně doručen. Vzhledem k tomu, že mám atypické hodinky a uvedená šířka neodpovídá, (to jsem se dozvěděl při požadované výměně pásku v hodinářství v místě bydliště), poslal jsem dotaz na E-mailovou adresu obchodu zda mohu vyměnit pásek za užší -16 mm (stávající nepoužitý v původním obalu) a nebo, zda mohu s páskem poslat i hodinky k případné výměně pásku, vzhledem k tomu, že jsou inzerovány i opravy a služby. Do dnešního dne BEZ ODPOVĚDI. Jsem přesvědčený , že negativní odpověď je také odpověď. Došel jsem k závěru, že pro mne jako zákazníka je velkým zklamáním po dobře udělaných stránkách na internetu i po příjemné SMS zprávě o odeslání objednaného zboží prodejce dál nekomunikuje. Velké zklamání. Bohužel.

Reakce obchodu nejpanskehodinky.cz

Dobrý den, moc se omlouváme, ale museli jsme Váš e-mail přehlédnout. V tomto případě doporučujeme volat. Samozřejmě Vám řemínek vyměníme za jiný nebo můžete odstoupit od smlouvy. Dnes přidáme na náš web do kontaktu další e-mailovou adresu.

• nedodání zboží

Chtěla jsem dát manželovi dárek k svátku, ale měla jsem, vlastně i on, smůlu!

Reakce obchodu nejpanskehodinky.cz

Paní objednávala silikonový pásek na hodinky 17.05.2015. Dne 18.05.2015 byla objednávka vyřízena a odeslána na udanou adresu. 18.05.2015 v 13.47 hod. byla zákaznice dále informována o odeslání zboží SMS zprávou. Dne 19.05.2015 bylo zboží dodáváno. Na udané adrese zákaznice nebyla zastižena a tak byla zásilka uložena na poštovní přepážce. Od zákaznice jsme neobdrželi žádnou zprávu a zásilka nebyla vyzvednuta.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.