• rychlé dodání objednaného zboží
    • dobry

• -rychlost
    • -komunikace
    • -nic

I když první balíček zpronevěřila Česká pošta, po telefonátu z obchodu ihned posláno nové zboží, které dorazilo následující den. Super.

• lepší cena

• Při nepřevzetí je okamžitě vyhrožováno soudním sporem za poštovné! Rozmyslete si, než si něco objednáte!!!!

Reakce obchodu Nejnářadí.cz

Právníkem se první oháněla paní, když jsme ji poprosili o úhradu námi zaplaceného poštovného, když si zásilku kvůli své chybě nevyzvedla. Nevím proč by na ni měli doplácet slušní zákazníci našeho eshopu.

Rychlé a slušné jednání

• Obchod se chlubí že je autorizovaný prodejce zn.Makita,zbozi ale posílá v krabici od bot,ostuda,pochybuji o původu zboží.

Reakce obchodu Nejnářadí.cz

Ano, zboží nebo náhradní díly, které nejsou od výrobce balené, zasíláme v různých krabicích právě kvůli nízkým cenám, které se snažíme držet. Pokud Vám toto nevyhovuje, zašlete nám prosím nabíječku zpět, vrátíme Vám plnou cenu a můžete zakoupit jinde v jistě pěknější krabici. Že jsme autorizovanými prodejci se můžete přesvědčit přímo na stránkách Makity - www.makita.cz

• Skvělé ceny

Spokojenost

• Přehlednost stánek a velice dobrá komonikace.

Obchod doporučuji vzhledem k velmi dobré komunikaci a rychlosti dodání.I cena za dopravu velice solidní.

• Rychlost dodání.
    • Objednáno zboží inzerované jako v dárkovém obalu. Dárkový obal byla originální kartonová krabice, zvenčí poškozená (roztržená), uvnitř politá olejem. Můj email, kde jsem na skutečnost upozornila, obchod zcela ignoroval, nenapsal půl slova omluvy. Když objednáváte jako dárek minisekerku téměř za 2k, zamrzí to.

Už zde nic neobjednám.

Reakce obchodu Nejnářadí.cz

Dobrý den, bohužel žádný takový email jsme neobdrželi, jinak bychom samozřejmě paní nabídli výměnu nebo vrácení zboží. Roztržená krabice nás mrzí, ale skvrny od oleje jsou ve všech těchto sekerách, není to polité, ale od samotné sekerky, která je kvůli ochraně před korozí konzervována speciálním olejem.

• Jednoduchost dobra komunikace.Rychlost vyrizeni objednavky. Objednane zbozi do 3dnu.

Vrele doporucuji.Profesionalni pristup.

• DORE CENY ARYCHLE DODANI
    • NEVIM O ZADNE

Objednáno, doručeno do 2 dnů společně se záručním listem, který lze uplatnit u prodejce, zboží nepoškozeno.

• Rychlost, dobré ceny, domluva

• velký výběr a přehled

• Zboží za bezkonkurenční ceny. Rychle vyřízené záruční opravy. Široký sortiment zboží skladem.

• 100% Makita

Perfektní přístup prodejce.Bezproblémový obchod

• Velmi rychlé vyřízení objednávky a příjemné prostředí pro objednávání zboží.

• rychlost, cena
    • nevim