• Profi domluva,velký výběr a rozumné ceny.
    • Mobil doručen se všemi doklady a vypadá jako nový.Diky moc

Tady žádná nevýhoda není.

• Dobrá komunikace.

Na první nákup vše OK.

• Rychlost doručení
    • Komunikace - i o víkendu
    • Stav zboží

Velká spokojenost s obchodem. Bezproblémové a rychlé vyřizování objednávky. Telefon bez známek poškození, stav baterie 100 %. Navíc přišlo i ochranné sklo a silikonový obal. Pouze datový kabel k nabíječce přestal fungovat. Jelikož jich mám doma několik, tak jsem nežádal o nový, který by mi ochotně poslali. V rámci ceny beru tuhle záležitost jako nepodstatnou. Určitě doporučuji.

Mobil přišel obratem, v pořádku a dle objednávky. Prodejce na doplňující dotazy ihned odpověděl. Dle mého názoru velmi slušný a poctivý e-shop.

• Slušnější a rychlejší spolupráci při potřebě zrušit objednávku jsem ještě nezažil.-)

Telefon přišel krásný a naprosto v pořádku.

• Kvalita
    • Rychlá reakce na dotazy

• Velmi dobrá komunikace, rychlé dodání.

Doporučuji obchod i když zpočátku jsem měl obavy z reklamace. Reklamace byla vyřízena bez větších problémů výměnou za nový
    iPhone jednoduchou formou přes PPL (přivezli nový telefon a odvezli reklamovaný). Vše rychle a jednoduše vyřízené !!

• Výborná komunikace a ochota s majitelem obchodu. Rychlost dodání za 1.

• Rychle dodani
    • Velmi priznive ceny
    • Super obchod
    • U nekterych mobilu bych jasneji uvedl, ze se nejedna o nove zbozi

Celkove jsem s obchodem spokojeny.

• Objednáno na poštu jako dobírka. Telefon dodnes nedorazil. Hodnotím jako ukázková klamavá reklama

Reakce obchodu NEJMOBILY.CZ

Dobry den,zbozi z vasi objednavky z 24.11 odchazelo PPL 26.11.bohuzel mi hlasi,ze je stale v preprave,proc jste se na stav nezeptal a nenapsal mejl nebo nezavolal?Zjistil bych to mnohem drive,bohuzel to je ta nekomunikace a hned pisi negativni recenzi,bohuzel nesleduji doruceni kazde zasilky az k zakaznikovi,ted jsem psal dopravci a zasilku dohledava.D.Gwozdz.Dekujeme a prejeme pekny zbytek dne,s pozdravem tym Nejmobily.cz

NejMobily.cz

IČ:73892319