Objednávku jsem poslala před 3 týdny, na dotazy nereagují. Spojila jsem se přímo s výrobcem požadované matrace a ukázalo se, že tento prodejce jim moji objednávku nikdy neposlal.

• nekomunikují

Perfektní, rychlá dodávka( v neděli objednáno, v úterý jsem již pohodlně spala). Měla jsem objednáno u jiného dodavatele, kromě čísla objednávky jsem ani po urgencích po 7 týdnech zboží neobdržela.

Obchod nám zrušil objednávku, že budou zboží precenovat

• Pochybuji o tom, že obchod skutečně funguje. Objednávka byla zrušena ze strany prodejce cca po třech týdnech od objednání, nulová komunikace. Přesto je na eshopu vše stále inzerováno.

U zboží je uvedená dostupnost 7-10 pracovních dnů. Po objednání přijde standardní potvrzení objednávky, dále komunikace nula. Téměř po třech týdnech přišla tato informace: "Měníme sortiment našeho e-shopu, zboží již nemáme k dispozici. Objednávku musíme zrušit". Přitom na e-shopu jsou u zboží uvedeny stále stejné informace - tedy, že zboží je stále v nabídce, za uváděnou cenu a s uvedenou dostupností. Zákazník nemá šanci dozvědět se nějaké aktuálnější informace. Obchod nedoporučuji.

• Zboží nedorazilo a prodejce nekomunikuje.

• nekomunikace - neodpovídají na maily
    • nekomunikace - neodpovídají na telefonáty
    • zboží ani po měsíci nedoručeno

Obchodník nekomunikuje, dostupnost na eshopu 7-10 dní na opakované dotazy do mailu ani telefonáty prodávající nekomunikuje, vypadá to že obchod vůbec nefunguje.
    - rozhodně nedoporučuji.

Nulová komunikace......

• Nulová komunikace
    • e-shop zřejmě již nefunguje

• Zboží ani po deseti dnech nedošlo. Obchod nereaguje na emaily,ani nebere telefony.

• Zbozi mi nedorazilo
    • Nikdo nebere telefon
    • Zadne info o objednavce
    • Zobrazeni objednavky pres link v emailu nefunguje

Nekupovat zde nic, nastesti jsem si dala zaplaceni pri prevzeti.

• zboží v daném termínu nedorazilo
    • obchod nereaguje na telefony ani maily

• Po dvou měsících žádná odezva na objednávku, shop nekomunikuje.
    • Zboží jsem naštěstí předem neplatil, takže považuji objednávku za stornovnou.

Je tento e-shop funkční?!?!

• 2x objednane zbozi vubec neprislo, poprve po telefonatu vymluvy, ze maji toho hodne a nestihaji. Nastesti jsem nic predem neplatil. Rozhodne zde nic nikdo neobjednavejte!!!!!!!!!!

Zbozi mi ani podruhe neprislo. Rozhodne zde nic nikdo neobjednavejte!!!!!!!!!!

• Ani po 10 dnech od objednávky zboží se statusem "skladem" žádná reakce obchodu
    • Celý týden jsem se marně pokoušel dovolat na kontaktní číslo abych zjistil stav objednávky
    • Na mé e-maily nijak nereagují

E-shop zřejmě nefunguje

• Dodani - objednano 27.11. Dosud nedodano,coz je skoro mesic
    • Komunikace - z obchodu nikdo nereaguje, na telefonaty,zkousim to nekolikrat denne,je to vanocni darek,mailem ani na ty dotazy,co maji na strankach

Uz nikdy neobjednavam

• objednané zboží nedorazilo, peníze jsem zaplatila na účet a nikdo nereaguje ani na telefon ani na e maily

• délka dodací lhůty

zboží (matrace) objednány 5.10.2017, doručeno 21.11.2017
    pokud nespěcháte, tak se i dočkáte
    omluva ze strany e-shopu sice proběhla, ale pokud nabízí zboží skladem, tak ho očekávám nejpozději do týdne

• Skvělé ceny
    • Trošku vázne komunikace

Po drobných potížích nakonec vše vyřešeno nečekaně rychle a originálním způsobem k naší spokojenosti.

• o žádných nevím
    • Od objednávky nebyl za strany obchodu žádný kontakt,ani potvrzení objednávky... ani nevím jestli jsem zboží objednala? na dotaz emailem, jestli objednávka došla zatím nedošla žádná odpověď a to je před více jak týdnem.

Nereagují na maily, nezvedají telefony...možná mají frmol, ale to je neomlouvá. Ani nechci vědět jak by jsme řešili reklamaci.