Nejlevnější Zboží.eu

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Nejlevnější Zboží.eu

511 recenzí z celkového počtu 1343 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Nejlevnější Zboží.eu získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Nejlevnější Zboží.eu

Přidáno: 13. října 2017

naprostá spokojenost

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Velice Vám děkuji za hodnocení, jsem rád, že jste byl s námi spokojen.

Soňa

Přidáno: 8. října 2017

• Opravdu nejlevnější :)

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Ano, to skutečně jsme. Moc děkuji za milý komentář,

Robert

Přidáno: 2. října 2017

Rychlost, vstřícnost

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Velice Vám děkuji za kladné hodnocení našeho obchodu.

Přidáno: 1. října 2017

Velmi dobré a rychlé.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Za celý náš tým Vám velice děkuji za velmi hezkou recenzi.

Libor

Přidáno: 29. září 2017

První nákup, absolutně bez problémů. Nemám co vytknout, prostě to funguje. Heuréééka!!!

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Ano, fungujeme bez problémů a jsme na to právem pyšní. Děkuji za Vaše hodnocení,

Přidáno: 29. září 2017

• Doporučuji rychle dodají vše co jsi objednám

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Ano, opravdu dodáme bleskově i několik položek najednou, jelikož máme veškeré nabízené zboží skladem. Jinak Vám děkuji za milou recenzi.

Hana E.

Přidáno: 28. září 2017

Zatím spokojenost.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Velice Vám děkuji za hezký komentář, velmi nás potěšil.

Lubomír Volný

Přidáno: 19. září 2017

Pokoutně přeprodávané zboží z Kauflandu, klamavá nabídka na stránkách, agresivní dokonce primitivně vulgární majitel.

Nazývají se "nejlevnější" a jejich v Kauflandu nakoupené "zboží" přeprodávají s 200% ziskem. Velmi smutný přístup majitele k vyřizování reklamace, bylo to pro mne osobně v 21. století k neuvěření, nakonec mi pan majitel napsal "Hawk" místo "Howgh" a doporučil mi podívat se na film s Vinetouem, abych pochopil o čem mluví :) Takže jsem se sice na konec i pobavil, ale toto "vetešnictví" rozhodně nikdy nikomu nemohu doporučit. Nakoupil jsem u nich, poprvé a naposledy, jen a pouze proto, protože mě uvedli v omyl svým zavádějícím názvem a podle mne úmyslně nepřehlednou nabídkou.

Možná jsem měl pouze smůlu a z filmů o Vinetuovi měl pan majitel neobvykle bojovnou náladu, ale nazvat svůj eshop "nejlevnější", nakoupit stolky v kauflandu za 999,- Kč a potom je přeprodávat za 2600,- Kč, když konkurence je má za 1400,- Kč a nevyjít dobrovolně zákazníkovi, který se spletl, protože byl uveden v omyl nepřehlednou stránkou, to je pro mne spíše lichva než poctivý byznys a v roce 2017 nepochopitelný přístup k potencionálními klientovi.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

S panem Volnym neni žadna řeč. 3x jsem mu v dobre viře volal a po každé mi práskl s telefonem. Neakceptoval moje argumenty. Pokud stejné zboží maji v Kauflandu za 999,- Kč tak proč si ho nekoupil tam? Navic se mi to nezdá, tato cena nepokryje ani vyrobni náklady zboží.

Ať si každý udělá obrázek sám, jak vystupuje krajský zastupitel Moravskoslezskeho kraje za SPD. Ano, i objednávka byla vedena na tuto politickou stranu.

Ja mám svědomí čisté, ničeho nekalého jsem se nedopustil. O našich kvalitách vypovidají stovky kladných recenzí níže. Na mne to celé působí, že pisatel chce jen pošpinit naše dobré jméno.

fruterka

Přidáno: 15. září 2017

To bylo poprvé, co mě nějaký obchod kontaktoval, zda by mi vadila porušená krabice. Byla jsem moc ráda, protože šlo o dárek. Moc děkuji, jsem spokojená.

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Občas se stává, že vlivem manipulace jsou některé originální obaly od zboží lehce poškozené. V těchto případech raději voláme, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Moc děkuji za Vaši milou recenzi, jsme rádi že jste náš vstřícný krok uvítala.

S pozdravem Jan Blažek, zakladatel a majitel obchodu, finalista soutěže Živnostník roku Karlovarského kraje 2017

Kontroler93

Přidáno: 14. září 2017

Levna cena,dobra a ryhla komunikace,bez zavad

Reakce obchodu Nejlevnější Zboží.eu

Děkuji za Vaše hodnocení.