• rychlost dodání
    • ceny produktů
    • ceny poštovného

Vše v pořádku, rychlé dodání

• Rychlé doručení

Spokojenost s dodaným produktem.

• Avizují zboží skladem, přitom ho nemají.

• přehledné
    • slušná cena
    • rychlé doručení (objednáno o víkendu , doručeno v pondělí)
    • Pneu bylo trochu "fuška" nasadit zřejmě dlouhodobě skladované nesprávně

Pneu obchod jak se patří, snad zlepší polohu při skladování a bude to super.

• Okamžitě nachystané zboží i v odpoledních hodinách a ráno expedice, takže další den jsem měla obuto
    • Rychlost, komunikace

Rychlé dodání

• Výborná komunikace
    • Velmi rychle dodání
    • Neni co vytknout

• Opravdu skvělé zboží, pravdivě popsané v nabídce, pneumatiky jsou opravdu nejméně hlučné, jaké jsem kdy měl a to za opravdu nízkou cenu a přitom s výbornými jízdními vlastnostmi.
    • Doručení jen v pracovní dny. (Objednávka ve čtvrtek znamená doručení v pondělí.)

• V eshopu uvádějí zboží s dodací lhůtou "do 30 dní", které však reálně nejsou schopni dodat.
    • Avizují, že v případě změny času dodání zboží, budou zákazníka obratem informovat na email. Není to pravda, vždy pouze odpověděli na můj emailový dotaz s tím, že naskladnění objednaného zboží odsunuli na další termín.
    • Nemají uveden kontaktní telefon, pouze kontaktní email.
    • Sami mi oznámili, že mám příště objednávat pouze zboží, které je skladem.

Pneumatiky jsem objednal 18.11. přes eshop. 23.11. jsem se emailem dotázal, kdy bude zboží skladem. Oznámili mi, že 30.11.
    4.12. jsem se dotázal, zda pneu již mají skladem, odpověď týž den, že nikoliv a že prověřují u dodavatele. 7.12. mi oznámili, že pneu budou 23.12.
    28.12. jsem se opět dotázal, zda jsou pneu skladem a protože žádná odpověď nedorazila, tak jsem objednal jinde a 29.12. jsem objednávku u této společnosti zrušil. Ten den mi odpověděli, že "obdrželi vyrozumění od výrobce, že toto zboží nemá na skladě a neustále odsouvá termín naskladnění z důvodu nedokončené výroby."
    Chápu tedy tak, že dle sdělení tohoto eshopu výrobce aktuálně pozastavil výrobu a ostatní eshopy, ve kterých již pneu mezitím byly dostupné (včetně toho, kde jsem následně objednal a okamžitě zboží v pořádku dorazilo), asi otevřely své tajné rezervní sklady s železnými zásobami pneumatik uschovanými pro případ, že výrobce náhodou pozastaví výrobu.
    Typické hození návnady s tím, že poté, co nejsou schopni objednané zboží dodat, nabízejí alternativní.

• Nelze platit kartou

• dorazilo

• Skvělý poměr kvality a ceny

• Rychlost a přesnost doručení, dobrá komunikace

• Ceny

Objednal jsem PNEU, které nebyly skladem, o jejich dostupnosti jsem byl obchodem obratem informován emailem, bohužel jsem byl nucen objednávku stornovat, neboť zatím drahá choť objednala pneu jinde (a jiné). Mohu tedy ohodnotit jen přístup a komunikaci ze strany obchodu, a vše bylo perfektní!

• Nejnižší cena (i se započtením drahé dopravy)
    • Která kurýrní služba pneumatiky doveze, se člověk dozví až po objednání. Citace z obchodních podmínek: "Doručení balíku je na území ČR prováděno prostřednictvím přepravní společnosti." Pokud nejste přes den doma a potřebujete zjistit, zda má přepravní služba ve vašem městě nějaké výdejní místo, přijde mi to jako docela zásadní nedostatek.

Kupoval jsem 4 stejné pneumatiky. Nepřišly sice z jedné šarže, ale 2 + 2, rozdíl mezi nimi 4 týdny, stáří 2 a 3 měsíce, takže v podstatě v pořádku.

• rychle mě informovali, že pneumatiky nemůžou dodat.
    • Nabídli mi jiné pneu, ale jejich služeb jsem nevyužil.
    • na stránkách mají do 30 dnů skladem a není to pravda

Přijde mi, že většina obchodů se snaží být na Heurece nejlepší s cenou, ale pneumatiky nikdo není schopen zajistit.
    Objednával jsem pneumatiky 4x u různých eshopů se stejným výsledkem, takže mě už nebaví neaktuální stav prodávaných výrobků.

• Doručeno v pořádku

• Výborné ceny a široký výber
    • Výborná komunikácia