• Rychlé vyřízení objednávky. Komunikace výborná, problém (nevyzvednutí pneu, které vzniklo díky naší chybě) jsme vyřešili operativně a bez jakékoli sankce.

Můžu bez zaváhání doporučit.

• Pneu barum jsou dobré i cenově .
    • trochu větší hlučnost.

Pneumatiky se vyrabí v koncernech firmy proto nejsou na nich značky Cz, Jinak prvovýroba jde na nová auta .

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Klamavé informace o zaskladnění.
    • Neinformování o stavu objednávky.

0% - už nikdy!

Reakce obchodu nejlevnejsiPNEU-cz

Dobrý den, v tomto časovém rozmezí neevidujeme žádnou objednávku, kterou jsme museli zrušit kvůli nedostatečným skladovým zásobám. Neevidujeme též žádnou objednávku s Vašimi iniciály. Prosíme o upřesnění, o kterou objednávku se jednalo a kterou zde hodnotíte. Děkujeme.

• Bohužel jsem si myslel že cena ale nastalo velké zklamání.
    • Klamavá informace, že pláště jsou skladem.

Den před dopravou zboží, mi volal pán že pláště v daném množství nejsou skladem a že bohužel na mojí osobu patřicný počet pláštů nevyšel. Tento obchod nedoporučuji, protože používají klamné informace, že zboží mají skaldem. Kdyby si alespoň udělali na servru opravu a nepsali že zboží mají skladem ! ! !

• ceny
    • "vše skladem" :-D
    • stornování objednávky z důvodu náhlé nedostupnosti zboží,ani se nenamáhají nabídnout alternativu

14.9.2017 jsem objednal 4 ks zimních pneu Sava Eskimo, v tu chvíli uvedeny SKLADEM. Následující den objednávka stornována z důvodu nedostupnosti zboží. Kašlat na ně!!!

• Přehledné
  • nakoupil v obchodě nejlevnejsiPNEU-cz před 2 lety

4.7. jsem zde učinil objednávku, která prozatím nedorazila, navíc prodejce nereagoval ani na můj mail s prosbou o sdělení stavu objednávky a kdy mám zboží čekat.

• nakoupil v obchodě nejlevnejsiPNEU-cz před 2 lety

• Dobré ceny a doprava zdarma.
    • Výrobce pneu: Made in Portugal. Bylo by dobré ze strany Vašeho obchodu uvádět výrobce, což je pro většinu zákazníků hodně důležitý údaj, někdy více než cena.

Předpokládal jsem, že výrobce bude Barum v Česku.
    Nevím jaká bude kvalita pneu, do zimy je daleko.
    Věřím, že snad dobrá. Mám dlouholeté zkušenosti s "barumkami" a jsem s nimi spokojen na našich vozech Fabia a Octávia.

prostě náhoda, internet.

• Dobrá cena
    • Nevím

Doporučuji nákup v tomto obchodě

• Dobré ceny včetně poštovného
    • Pokud nabízí pneu za cenu,kterou má uvedenou na stránkách a zboží skladem,měl by podle zákona dodržet obchodní podmínky a ne stornovat objednávku

• Cena doprava zdarma

• Obecně dobrý
    • Nic jsem nezjistil

Zboží odpovídá popisu, kvalitní komunikace, rychlé reakce

• nakoupil v obchodě nejlevnejsiPNEU-cz před 2 lety

byl to muj třetí nakup a poprve protože sem na to neupozornil v poznámce tak mi byli dodány gumy DOT 014,U ZIMNÍCH PNEU TAK NA DVĚ ZIMY

• nakoupil v obchodě nejlevnejsiPNEU-cz před 2 lety

• dobré ceny, doprava ZDARMA(!), rychlé odeslání zboží=i když dodávku zdržela pošta

SUPER

• Cena, doprava zdarma
    • Nemá

Nákup byl proveden na Internetu, zaplacen kartou při dodání. Doprava v ceně. Cena nejnižší v ČR.

• Nevím

Odjednano v pondělí zboží došlo ve středu.
    Super.

• Celkem vše OK
    • Nevím o nich

Myslím, že budou spokojeni jako já

• doprava zdarma,cena
    • nevim