• Dodání po Brně zdarma(při odevzdání staré baterie) do druhého dne.

Perfektní komunikace. Objednal jsem špatnou baterii, po telefonu jsem po převzetí domluvil výměnu za jiný typ, po hodině byl u mne kurýr znova a dovezl jinou baterii.

vse ok, doporucuji

• zboží skladem
    • rychlost dodání
    • O žádných nevím.

Pokud sháníte značkové autobaterie za fajn ceny
    s rychlým dodáním,tak jste na správném místě.

• rychlá doba dodání

• přehlednost

Objednávka a dodání super, dal jsem na kladné recenze a nezklamal jsem se. Bezva obchod, pokud i baterie vydrží, to co má, nemám žádných výhrad.

• široký sortiment

Doporučuju...jeden mi "zdechla" baterka a objednal jsme zde novou a druhý den mi ji dovezli a mohl jsme jezdit - rychlost!!!

• rychlost!

• - rychlost
    • - cena
    • - doprava - po Brně zdarma

• Parádní ceny
    • Bohužel každá věc má chybu a toho to obchodu je velkou chybou zásilková služba a proč? V dnešní době, kdy každý slušný člověk chodí do práce se nemůže stát, že zásilková služba jezdí jen do 15 hodin odpoledne, že nemá přenosný čtecí terminál na platební karty a že si zboží potom můžete vyzvednout kdesi na dispečinku... tohle beru jako hrubí nedostatek obzvlášť v době, kdy je v tomto oboru taková konkurence. Tohle byla moje zkušenost .. pracuji jako voják z povolání, tudíž balík mi nejde doručit do práce, když nejste doma, ledaže by dotyčný měl vjezdku na bojovou střelnici a kvůli mému balíku by se zastavila celá mašinérie střeleb. Snažil jsem se tedy domluvit doručení na pozdější odpolední hodiny. Bohužel mi bylo řečeno, zásilky rozváží jen do 15 hodiny a to mě čerti brali, protože má pracovní doba je do 15:45 a než se člověk dostane odpoledním provozem domů, tak 16:15 a víc ...přijde mi, jako by ta firma nepotřebovala práci a zakázky a spokojené zákazníky ... zavání to tak trochu komunistickým smýšlení nad smyslem podnikání .. eShopu bych doporučil vytvořit novou dohodu s novou zásilkovou službou pokud to půjde a zákazníci budou 100% spokojení se vším

Obchod určitě doporučuji ... Luxusní ceny

• dobrá cena
    • široký sortiment
    • dobrá komunikace
    • mile překvapivá dodávka zboží

Vřele doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní
    výrobky za dobrou cenu s dodávkou až do domu.

Pohoda

• Přehlednost

Ok

Rychlý a spolehlivý obchod, vynikající cena

• CENA, RYCHLOST DODÁNÍ

PO PRVNÍM NÁKUPU BEZ PŘIPOMÍNEK, DOPORUČUJI

• rychlost dodíní

• Obchod je v místě mého bydliště
    • Výborné ceny

Vynikající komunikace - poradili mě s výběrem správné baterie, zboží dovezli druhý den a dokonce velmi ochotně mě baterii vyměnili - demontáž a následně montáž do auta. A to vše bez jakéhokoliv příplatku.
    Takový přístup je vskutku ojedinělý.
    Rozhodně všem DOPORUČUJI!!!

• dobré ceny
    • rychlost dodání
    • výborná komunikace
    • o žádných zatím nevím

solidní obchod, všem doporučuji

• Cena, sice nejsou úplně nejlevnější na internetu, ale pro Brno a okolí jasná volba, jako protihodnotu za dopravu si odvezou starou baterku.
    • Rychlost dodání, která nebyla v mém případě pravdivá. Na stránkách mají že pokud objednáte do 12ti hodin tentýž den Vám ji dodají. Já baterku objednal ve středu odpoledne a dostal jí v pátek ve 12:30. Objednával jsem tam baterku už asi po čtvrté, předtím vždy do firemních aut, tentokrát jsem ji potřeboval soukromě, předtím vždy bez problémů. No tato nová zkušenost mě zaskočila, hlavně že se naštěstí nic nestalo, musel jsem svoje TDI s 5 let starými rozvody roztláčet a startovat přes rychlost.

Doporučuji, je ale potřeba si ohlídat dobu dodání, jasně napsat do objednávky, že pokud nedoručí v požadovaný termín, už nemusí jezdit, já to bohužel neudělal, ponaučení pro příště.

super

• Slušné ceny, dobrá komunikativnost, a operativní servis.
    • Netuším!

E.shop poskytuje na naše poměry nadstandartní služby.