• Rychlá bezproblémová komunikace
    • Vstřícný přístup
    • Výhodné akční slevy

Spolehlivý prodejce pc sestav s bezproblémovou komunikací, rychlým dodáním a výhodnými cenami pc sestav v rámci omezeného rozpočtu. S nákupem a přístupem obchodu jsem velmi spokojen a příště ho rozhodně opět využiji.

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsi-PC.cz před 3 měsíci

• možnost podržení PC sestavy na poště

PC sestava došla v dobrém stavu, byla možnost prodloužit dobu na poště, nemám co vytknout děkuji.

• Spokojenost

Velmi solidní přístup. Výborná komunikace.

• Rychlé a solidní jednání
    • Žádnou jsem nenašel

• Snad cena
    • Nabízejí starý hardware (Prý výkonný PC FX 8300 :D :D )
    • Nekvalitní zdroje
    • označují neherní pC herními (R7 250 a herní PC ? ? )

Nenakupovat ! Raději si složte sestavu na CZC , tam vám ji zdarma složí a PC aspoň bude mít kvalitní HW

Reakce obchodu Nejlevnejsi-PC.cz

Jáchym Košař neustále komentuje naše příspěvky na Facebooku a nyní měl potřebu okomentovat naše stránky i zde na Heurece. Jedná se o uživatele, kterému je podle fotografie na jeho profilu přibližně 12 let a pochybuji tedy, že má nějaké zkušenosti s návrhem PC sestav. Co se týká vašeho příspěvku: FX-8300 jsou sice starší modely, ale stále mají velmi dobrý výkon a hlavně skvělý poměr mezi výkonnem a cenou. Nevidím tedy důvod, proč bychom je nemohli nechat zařazené v nabídce. Pokud chce zákazník nový model, najde v naší nabídce i sestavy s novými procesory AMD Ryzen, nebo s nejnovějšími Intel 8. generace s jádrem Coffee Lake. Zdroje, které používáme (CoolerMaster, Fortron, Zalman) jsou kvalitní a za rozumnou cenu. Na zdroje máme minimum reklamací a konkrétní modely, které používáme mají zde na Heurece velmi dobré uživatelské hodnocení (většinou 90 - 100%). I na grafické kartě R7 250 si zahrajete starší hry, nebo hry na nízké detaily, takže nevidím důvod, proč bychom je nemohli označit jako herní. Snažíme se nabídnout výhodné PC sestavy i zákazníkům, kteří mají nižší rozpočet a např. CS:GO (hra na kterou se nás neustále ptají zákazníci) si na tomto PC bez problému zahrajete.

• Skvělá komunikace
    • Profesionální přístup
    • poměr cena/výkon
    • Online platba

Online platbu bych nebral jako nevýhodu spíše pohled do budoucnosti skvělého e-shopu. Velice profesionální a slušné chování ze strany provozovatele. Za mě mohu doporučit, i když zkušenost s dopravcem bych mi na pár dní znepříjemnila život. Nakonec jsme se ale domluvili s provozovatelem shopu a díky jeho vstřícnému gestu vše uvedli na pravou míru.

Pokud budu cokoliv řešit ať s přestavbou koupené sestavy či novým zbožím, tak jen přes tento obchod.

Pane Simoto, přidávám děkovné slovo a přeji mnoho úspěchů v této oblasti.

• skvělá komunikace
    • špičkové zboží
    • super servis

U tohoto obchodu se nemusíte bát problémů. I když se stane chyba na straně dopravce, o své peníze nepřijdete a celá situace bude vyřízena k Vaší plné spokojenosti.

spokojenost

• Velmi spokojen

Velmi spokojen,nemam co by sem dodal.

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• Kvalitní zboží, rychlé dodání, výborná komunikace se zákazníkem, triko jako dárek, velké slevy na další nákup

Velice kvalitní e-shop

4 z 5.

Reakce obchodu Nejlevnejsi-PC.cz

Děkujeme Vám za hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• výběr
    • Rychlost odeslání
    • Výborná komunikace

Když byl s něčím problém hned se vše řešilo a bez odkladů 10/10

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

Rychlá komunikace i dodávka zboží.

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

Obchod nám byl doporučen. Vlastní zkušenost výborná, obchod doporučujeme.

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• Velmi vstřícné jednání, rychle odesláno a velmi dobrá cena

• kvalitní zboží
    • ochotný personál
    • perfektní komunikace
    • rychlé dodání zboží

velká a přehledná nabídka kvalitních výrobků, tento obchod doporučuji všem zájemcům o kvalitní a levné komponenty do pc

• nakoupil v obchodě Nejlevnejsi-PC.cz před 10 měsíci

• Flexibilita při konfiguraci sestavy
    • Dobrá cena / výkon
    • Dobrý zákaznický servis
    • Vždy se dovoláte :-)

Jsem spokojen. I přesto, že objednanou sestavu nemohli zprvu pro nedostatek GPU dodat tak, jak měli v nabídce, tak udělali všechno, aby kartu sehnali. Nebyl ani problém s požadavkem na jiné CPU. Musím uznat, že umí nabídnout férové řešení za velmi rozumnou cenu a navíc jsou slušní. To se už jen tak nevidí.

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• Koupili jsme počítačový herní set a VŠE BYLO V NAPROSTÉM POŘÁDKU ,,,DOPORUČUJI ...!!!!

CELKOVÁ SPOKOJENOST...!!

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

Bezva počítač jsem s ním velmi spokojen...

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• poměrně dobrá sestava cena/výkon
    • komunikace
    • zdroj (cooler master rs 500 pcap i3)
    • po měsíci užívání zdroj zničehonic vybouchnul
    • po opravě (která byla zdarma zato velké plus) zdroj začal praskat, jako by tam přeskakovali jiskry a dělá to do teď

společnost bych doporučil, asi jsem narazil dvakrát na vadný kus

Reakce obchodu Nejlevnejsi-PC.cz

Dobrý den, přesně jak píšete. I když používáme kvalitní součástky (včetně zdrojů CoolerMaster), může se stát, že narazíte 2x na špatný kus. Kontaktujte nás e-mailem a my Vám zdroj samozřejmě vyměníme.