Oceňuji rychlost vyřízení.

• přehlédné

Vedeni Eshopu nema chybu super komu ikace , jentak dal.

• Rychle dodani

• Veliká spokojenost, vstřícné jednání ze strany personálu, perfektně zabalené a rychlost dodání je velké plus.
    • Nakupuji již dlouho a když se stane, že je potřeba zboží vyreklamovat, snaží se vám vyjít vstříc.
    • Komunikace na jedničku :)

• Po 10 dnech zboží jestě nemám...nechápu proč? U jiných obchodů zboží dorazilo do týdne !Zde jsem jestě nedostal ani info kde se ta objednávka zdržela ...bohužel nelze hodnotit kladně...!!

Reakce obchodu Nejlevnejsi Growshop

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla připravena, ale nebyla odeslána. Důvodem proč jsme Vaši objednávku neexpedovali je neobdržení platby z Vaší strany. Byl Vám odeslán email, upozorňující na neobdržení platby. Pokud zvolíte platbu "bankovním převodem - předem", čekáme na úhradu 7 dnů. Pokud částku za zboží do té doby nepřevedete a nebudeme mít od Vás žádnou informaci o důvodu, bude Vaše objednávka stornována a zboží uvolněno k dalšímu prodeji. V případě jakéhokoliv dotazu či přání, neváhejte se na nás obrátit na [email protected]

S přáním krásného dne
    Nejlevnější Growshop

• Perfektní komunikace
    • Rychlé jednání
    • Bezproblémové řešení reklamací

• perfektni rychla a ochotna komunikace
    • nejnizsi ceny
    • extremne rychle vyskladneni k odberu

super obchod. se vsim poradili nachystali v extra rychle a hrozne ochotni. Slecne Natalce velkej obdiv.

• Rychlé vyřízení objednávky.

• skvělá emailová komunikace

• rychlost spolhlivost

Skvělá nabídka za super ceny

Velice rychle vyřízeno do tří dnů zboží doruceno

Ceny jsou přijatelné, brzy vyřídí a balík přišel v pořádku.

• velice rychlé odeslání objednávky, vždy vše přišlo v naprostém pořádku, rozhodně nejnižší cena na Českém trhu
    • nic, obchodu nelze nic vytknout

vynikající obchod, spolehlivost, výborné zabalení - všem vřele doporučuji !!!

• Ochotná a milá pracovnice u objednávek,super rychlost dodání zboží,velmi příznivá cena.

Doporučuji všem,maximální spokojenost.Tento obchod má zájem o zákazníky.

rychlost, spolehlivost

• Levný

• Žádnou nevýhodu jsem nepocítila

Velmi ochotní pracovníci jak při vyřizování objednávky, tak při vydávání zboží. Jsem velmi spokojená.