Rychlé a bezchybné vyřízení objednávky ,výrobky jsou kvalitní

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení. Celý náš e-shop se snaží pracovat tak, abychom za sebou měli spokojené zákazníky, což je naším hlavním zájmem.

Bez problémů.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený. Děkujeme za hodnocení. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup v našem e-shopu, budeme se opět snažit o bezproblémový obchod.

• Vstřícnost

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shop. Rychlost doručení Vaší objednávky je pro nás prioritou, stejně jako komunikace.
    Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup tonerů v našem e-shopu, budeme se opět snažit o rychlé doručení a Vaši spokojenost.

• dobrá cena
    • alternativní tonery tisknou dobře

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

těší nás, že jste s nákupem u nás spokojený. Děkujeme za hodnocení a doporučení. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup tonerů v našem e-shopu, budeme se opět snažit o Vaši spokojenost.

• rychlost, komunikace

Váš tým NejlepšíTonery.cz

• Z e-shopu mě před odeslání telefonicky nabídli alternativu originálního toneru. Možnost ušetřit za levnější produkt.

Neupozornili mě, že objednaný originální toner od firmy SAMSUNG mi přijde pod značnou HP (měla jsem pocit, že mi přišlo něco jiného, než jsem si objednala), což mi mohli při telefonickém hovoru říci a nedošlo by ke zbytečnému nedorozumění.
    Nelíbila se mi e-mailová komunikace s pí. Kubienovou, ze které jsem měla dojem, že ze mě dělá "pitomce", že nevím, že výrobce SAMSUNG se spojil s firmnou HP a tyto tonery již nebudou dodávat pod značkou SAMSUNG, ale HP, že je to veřejná a dohledatelná informace.
    Komunikace s e-shopem mě velice zklamala, šlo to vyřešit normálně lidsky. Příště si raději objednám toner jinde. Opravdovou reklamaci bych v tomto e-shopu po této zkušenosti řešit opravdu nechtěla.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k Vaší objednávce. Omlouváme se, pokud došlo k nedorozumění v emailových komunikacích, které jste s námi vedla a pokud jste z nich měla negativní pocit. Za neposkytnutí informace, že došlo ke sloučení firmy HP s firmou Samsung jsme se Vám v posledním emailu omluvili a dále předali informace, že bohužel nemáme jak čerpat například v aktualizaci obrázků na našem eshopu, jelikož přímo originální dodavatel HP nemá všechny produkty díky sloučení stále k dispozici.

Ve chvíli, kdy nám distributor poskytne aktuální verzi produktu - obrázků, rádi Vám je poskytneme na našem eshopu.

Děkujeme za pochopení.

• Rychlost - Ceny

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Ceny pro Vás pravidelně aktualizujeme na našich stránkách dle stavu na trhu tak, abychom Vám dokázali poskytnout ty nejvýhodnější. Stejně tak je naší prioritou doručení Vaší objednávky v co nejkratším čase a Vaše spokojenost.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

PO PROVEDENÍ OBJEDNÁVKY MI ZATELEFONOVALA PANÍ A NABÍDLA MI ZA STEJNOU CENU JINOU KARTUŠI S JEDNOU TAK VELKÝM MNOŽSTVÍM TISKU STRAN. NEVÁHAL JSEM :-) KATUŠE INSTALOVÁNA BEZ PROBLÉMU.
    DĚKUJI A PŘEJI HODNĚ ÚSPĚCHŮ. NÁGL.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

těší nás, že jste s nákupem u nás spokojený. Děkujeme za hodnocení a doporučení. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup tonerů TOREX v našem e-shopu, budeme se opět snažit o Vaši spokojenost.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

• Okamžitá reakce po objednání, rychlé dodání

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený. Děkujeme za hodnocení a doporučení. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup v našem e-shopu, budeme se opět snažit o rychlé doručení a Vaši spokojenost.

Vše v pořádku

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení. I nadále se budeme snažit pracovat tak, abyste zůstala naším spokojeným zákazníkem, kterých si velmi ceníme.

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše doporučení a pochvalu práce naší expedice, která se vždy snaží, aby Vám objednávka dorazila v co nejkratším čase a v pořádku.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

• Výborná komunikace,vstřícnost,ochota,dodržení termínu do 24 hodin.

Veliká spokojenost,výborná komunikace,ochota při jednání,dodržení termínu

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za milou a obsáhlou recenzi k Vašemu nákupu, velmi nás potěšila. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro objednávku tonerů TOREX v našem e-shopu, budeme se opět snažit o Vaši spokojenost a doručení do druhého dne.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

Těšíme se na Vás u další objednávky, kterou se opět budeme snažit zpracovat co nejdříve.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

• Velmi rychlé dodání, do druhého dne.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu a pochvalu práce expedice, kteří se vždy snaží, aby Vám objednávka dorazila co nejdříve a v pořádku. Vaše recenze je pro nás důležitou zpětnou vazbou.

• rychlost dodání

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Ceny pro Vás pravidelně aktualizujeme na našich stránkách dle stavu na trhu tak, abychom Vám dokázali poskytnout ty nejvýhodnější. Těší nás, že jste s naším e-shopem spokojený.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

Objednané zboží přišlo včas a v pořádku

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a pochvalu práce naší expedice, která se vždy snaží, aby Vám objednávka dorazila v co nejkratším čase a v pořádku. Budeme rádi, pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup v našem e-shopu.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Děkujeme za hodnocení a doporučení. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup v našem e-shopu, budeme se opět snažit o rychlé doručení a Vaši spokojenost.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

super obchod , rychlost zaslání zboží, dobré ceny

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení. Ceny pro Vás pravidelně aktualizujeme na našich stránkách dle stavu na trhu tak, abychom Vám dokázali poskytnout ty nejvýhodnější. Stejně tak je naší prioritou doručení Vaší objednávky v co nejkratším čase a Vaše spokojenost.

• Rychlé dodání a komunikace

rychlost, kvalita zboží

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

jsme rádi, že jste s nákupem spokojený. Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a při dalším nákupu českých tonerů TOREX u nás se budeme opět snažit o Vaši spokojenost a zpracování Vaší objednávky v co nejkratším termínu.