• všechno funguje jak má
    • žádná

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. I nadále se budeme snažit pracovat tak, abyste zůstal naším spokojeným zákazníkem, kterých si velmi ceníme.

Těšíme se na Vás u další objednávky tonerů TOREX.

• Vše OK jak má být.

OK !!!

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi, při dalším nákupu u nás se budeme opět snažit o Vaši spokojenost.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

Jsem velice spokojen a vřele doporučuji...

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Celý náš e-shop se snaží pracovat tak, abychom za sebou měli spokojené zákazníky, což je naším hlavním zájmem.

• Přehledný e-shop

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Náš eshop a produkty stále aktualizujeme tak, abychom Vám mohli poskytnout co největší výběr a snadný nákup.

Vše OK.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Spokojenost klienta je pro nás prioritní a jsme rádi, pokud se nám naše práce daří.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

Nekupoval jsem originální do HP, bohužel jsem koupil Torex rádoby originální. Dvě barvičky vytekly. Se štěstím jsem zachránil tiskárnu a stůl s kobercem. Takže jsem s Vámi hrubě nespokojen.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte s inkousty špatnou zkušenost. Pokud máte problémy s tímto zbožím, kontaktujte nás prosím na naši infolinku [email protected]. K inkoustům české značky TOREX jsou poskytovány garance a v případě doložení problému se Vám ihned bude věnovat naše reklamační oddělení. Děkujeme.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

• rychlost dodání, dobrá komunikace, v případě problémů ochotně a rychle řeší

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a 100% doporučení. I nadále se budeme snažit pracovat tak, abyste zůstala naším spokojeným zákazníkem, kterých si velmi ceníme.

úžasná rychlost

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

rychlost je jednou z našich priorit, na které stále pracujeme. Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi, při dalším nákupu u nás se budeme opět snažit o Vaši spokojenost.

• RYCHLOST

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

Těšíme se na Vás u další objednávky, kterou se opět budeme snažit doručit do druhého dne.

Vše OK.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

Rychlost dodání, spolehlivost, kvalita. Není co vytknout. Absolutní spokojenost.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi, která nás velmi potěšila. Jsme rádi, že jste s tonery české značky TOREX spokojená. I nadále se budeme snažit pracovat tak, abyste zůstala naším spokojeným zákazníkem, kterých si velmi ceníme.

Těšíme se na Vás u další objednávky tonerů TOREX.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

jsme rádi, že jste s nákupem spokojená. Děkujeme za kladnou recenzi. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup tonerů TOREX v našem e-shopu, budeme se opět snažit o rychlé doručení a Vaši spokojenost.

rychlé jednání

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a pochvalu práce naší expedice, která se vždy snaží, aby Vám objednávka dorazila v co nejkratším čase a v pořádku. Spokojenost klienta je pro nás prioritní a jsme rádi, pokud se nám naše práce daří.

• rychlost dodání
    • široký sortiment

Obsah zásilky neodpovídal objednávce. Vyřešeno reklamací. Jinak jsem nakupoval už mnohokrát a vždy bylo vše OK.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Náš eshop a produkty stále aktualizujeme tak, abychom Vám mohli poskytnout co největší výběr a nejvýhodnější ceny. Za nesrovnalosti se omlouváme. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

• vyšší cena

Rychlost dodání

vše OK

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

těší nás, že jste s nákupem u nás spokojený. Děkujeme za hodnocení a doporučení. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup tonerů v našem e-shopu, budeme se opět snažit o Vaši spokojenost.

• Ceny.
    • Velmi rychlé dodání.
    • Komunikace.

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za kladnou recenzi. Ceny pro Vás pravidelně aktualizujeme na našich stránkách dle stavu na trhu tak, abychom Vám dokázali poskytnout ty nejvýhodnější. Těší nás, že jste s naším e-shopem spokojený.

Těšíme se na Vás u dalšího nákupu.

Váš tým NejlepšíTonery.cz

• Spolehlivá a rychlá dodávka, skvělé náplně canon

• Okamžité odeslání
    • Skvělé ceny

Perfektní doba dodání!

Reakce obchodu NejlepšíTonery.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Ceny pro Vás pravidelně aktualizujeme na našich stránkách dle stavu na trhu tak, abychom Vám dokázali poskytnout ty nejvýhodnější. Naši prioritou je také doručení Vaší objednávky v co nejkratším čase a Vaše spokojenost.

Těšíme se na Vás u dalšího nákupu.

• perfektní

cena