Za mne veliká spokojenost, ponožky jsou super, děti velice spokojené.Měla jsem problém napsala jsem špatně variabilní symbol, chybělo jedno číslo.Pani dohledala a vše kladně vyřídila.Za mne velké plus a doporučím všem přátelům.

Reakce obchodu Nejlepší dárečky

děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu, velice si toho vážíme. Budeme rádi, pokud se k nám opět vrátíte.

• Rychlost.

Nic

celková spokojenost

• Velký výběr zboží.

• Ceny

vše skvělé

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

Na Facebooku dáváte slevu už při nákupu tři výrobku, tady jsem musela objednat za dva tisice, abych neplatila poštovné, ale sleva na zboží nebyla.. Doporučuji sjednocení..

Reakce obchodu Nejlepší dárečky

Slevový kód získáte za registraci své e-mailové adresy na našem e-shopu.

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

Objednávala jsem poprvé a spokojenost.

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

• Určitě jsem spokojena...

Vše v pořádku.

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

Doporučuji. Vše v pořádku. Zboží super.

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

• Zboží ve skutečnosti vypadá jinak než na fotce,barvy nejsou výrazné,ale mdlé.

Reakce obchodu Nejlepší dárečky

je nám líto, že s produkty nejste spokojena. Můžete využít možnost vrácení zboží v zákonné lhůtě.
    Fotografie odpovídají - jsou reálné, vyfocené přímo na naší provozovně.

• Dodáno v pořádku, rychle

rychlé dodání

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

• Bez starostí hezký dárek.

Spokojenost

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

Kvalitní výrobky, rychlé vyřízení objednávky.

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

Zbozi prislo velmi rychle, nakup probehl bez problemu. Bohuzel krabicka byla dost pomackana, coz je u darku nestastne. Vlastni hra vypada v poradku, ale v pomackane krabicce budi dojem pouziteho zbozi a jako darek nakonec nepouziji.

Reakce obchodu Nejlepší dárečky

Omlouváme se za pomačkaný obal, zřejmě k poškození došlo při přepravě. Pokud si budete přát vyřídit reklamaci, neváhejte nás kontaktovat, vše vyřešíme k oboustranné spokojenosti.

S pozdravem internetový obchod nejlepší-dárečky

• JSEM VELICE SPOKOJENÁ,DĚKUJI.