• Gauč vypadá bytelně, dobře se skládá a oceňujeme i kolečka pro snadné posouvání sklopeného gauče.
    • Dodací lhůta - super.
    • Obchod nenapsal předem email, že bude gauč expedován a předán přepravci. V den dodání gauče mi přišla od přepravce SMS, že bude doručovat zásilku. Naštěstí byl zrovna partner doma a převzal to. Nebetyčně mi vadí, když e-shop o takovémto zásadním kroku neinformuje předem. Gauč není zrovna balík, který by mohli převzít sousedi...

Až na tu expedici a dodání bylo vše v pořádku a jsme spokojení.

Spokojenost! v showroomu velmi ochotný pán

• Nebyl problém změnit objednávku i výdejní místo.

Slečna v showrooomu byla milá, vybrali jsme matraci, poté objednali online, doručení bylo rychlé. Jediné, co bych vytkla, je nedostatek informací ohledně vlhkosti- četla jsem recenze, kde lidem futon začal plesnivět či zatuchl. Na téma vlhkost v bytě se nás nikdo nezeptal, ani neupozornil, že je potřeba futon často otáčet a větrat.

• Ochota
    • Profesionalita

Na doporuceni prodejce zakoupeny 2 tatami a velky futon s bavlnenou vyplni. S futonem jsme velmi spokojeni.

• velký showroom
    • kompetentní a ochotný personál
    • kvalitní a originální výrobky, vyráběné na místě
    • blízko centra Brna, dostupnost MHD i autem (bezproblémové parkování)
    • zboží je na zakázku, je třeba počítat s čekací lhůtou, než bude vyrobeno

příjemné jednání s personálem, který je zainteresovnán do obchodu i výroby, výroba probíhá na místě (v areálu bývalé První brněnské strojírny), jedná se tedy o české výrobky (matrace, futony), zbytek - dřevěné konstrukce z různých evropských států - např. Estonsko. Je možné se na výrobky podívat, vyzkoušet si je, mají v továrně showroom s možností si vše "osahat". Výrobky působí kvalitně, spí se na nich dobře a jsou originální věcí, která není banální. Firma působí trochu jako start-up, což ale není na škodu.

Kvalita, vstřícnost

Rychlá komunikace zboží doručeno v terminu.

• Lze navštívit kamennou prodejnu, kde s výběrem poradí, můžete si jednotlivé futony vyzkoušet atd.
    • Dobrá komunikace s obchodem.

výborné!

Super obchod i zboží...

• Pro zařízení domova v japonskem stylu super výběr
    • Možnost objednat vlastní rozměr futonů
    • Krásné barvy potahů
    • Příjemný materiál na futony
    • Chybí mi větší výběr barevnosti dřeva (např. lak nebo moření)
    • Cítit hodně pach nových futonů (s vlnou) a tatami, snad vše brzo vyprchá

Telefonická konzultace proběhla skvěle, jsou ochotní a milí, profesionální.

• Lze domluvit atypické rozměry
    • Vstřícnost
    • Rychlá komunikace

Objednával jsem futon Patchi o rozměrech 180x60x6. I přes různé potíže, které nezpůsobila ani jedna strana, bylo zboží v pořádku vyrobeno a doručeno.

Spolehlivý obchod, zboží bylo dodané ve slíbeném termínu a výborné kvalitě.

• trochu daleko, ale to je můj problém

Nejfuton doporučuji. Rychlá a spolehlivá komunikace a na futonu se výborně spí.

Už jsme měli futon koupený jednou a nyní už žádná jiná postel.

• Velice vstřícný prodavač pan Raiter v obchodu v Křižíkově ulici v Praze 8.

Výhodou je osobní prohlídka a vyzkoušení v trpělivém milém prostředí.