• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 2 týdny

• vše na vyzkoušení
    • ochotný personál

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za kladnú recenziu, snažíme sa poskytnúť našim zákazníkom čo najlepší zákaznícky servis, sme radi, že ste boli spokojní!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 2 týdny

během 3 dní jsem si zboží objednala přes internet a bylo mi vpořádku doručeno přepravní firmou - rychlá a spolehlivá dodávka, mohu doporučit.

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a Vy si môžete vychutnávať pohodlie našej pohovky a matraca! Prajeme príjemné užívanie!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 3 měsíci

Perfektní ve všech ohledech!

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, veľmi nás teší, že ste boli spokojná, snažíme sa dodať produkty v čo najkratšom čase! Príjemné užívanie produktov!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 3 týdny

• Výhodná poloha obchodu vzhledem k nejbližší zastávce tramvaje.
    • Obal matrace byl zaprášený ze skladu.

Dobrý deň,

produkty prejdú nejakú tú cestu a bohužiaľ nie je v našich silách, aby sme toľké množstvo matracov zakaždým dodatočne prebaľovali alebo čistili. Fólia plní ochrannú funkciu a jej zašpineniu sa väčšinou nedá predísť, často sa zašpiní pri preprave a doručení ku nám na sklad, a to my už bohužiaľ neovplyvníme.

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, sme radi, že ste boli spokojní! Nech produkty dlho slúžia!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 1 měsícem

Futon je určitě nejlepší před koupí otestovat na prodejně. Byl jsem na prodejně v Praze, kde byl velmi ochotný pan prodavač. Komunikace na info lince byla také za jedničku s hvězdičkou. K dodání zboží došlo ve lhůtě. Výrobek byl velmi dobře dílenský zpracován, nechyběly žádné komponenty. Po sestavení sofa funkce na jedničku. Užívám již týden bez sebemenšího problému. Výrobku ani prodejci nelze nic vytknout. Určitě zde nakoupím znovu.

Dobrý deň,

sme veľmi radi, že ste boli takto spokojný s naším zákazníckym servisom, predajňou, produktmi a dodaním.

Ak pri ďalšej objednávke do poznámky alebo v priebehu komunikácie s infolinkou uvediete, že u nás nenakupujete po prvýkrát, ponúkame zľavu na objednávku pre verných zákazníkov. Určite nám to nezabudnite pripomenúť!

Ďakujeme a prajeme príjemné užívanie našich produktov!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 7 měsíci

k obchodu nemám žádné výhrady

Ďakujeme za recenziu!

• Hodně ukázkových matrací
    • Příjemná obsluha, která poradí a do ničeho Vás nenutí

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 1 měsícem

Výhodou je, že zboží, které si vyberete na webu si můžete osobně prohlédnout a také osobně vyzvednout

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za kladnú recenziu, snažíme sa, aby naše služby boli čo najlepšie! Prajeme príjemné užívanie našich produktov!

• Príemný a úslužný personál
    • Prehľadná a jasná ponuka matracov
    • Prírodné výrobky, žiadne umeliny

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za pozitívnu reakciu, sme veľmi radi, že ste spokojný s našimi službami a eshopom! Užite si pohodlie našich produktov!

Skvělé výrobky,vysoká kvalita,perfektní komunikace

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za pozitívnu reakciu, sme veľmi radi, že sa Vám naša komunikácia a e-shop páči! Prajeme príjemné užívanie našich produktov!

• výborné jednání

obsluha příjemná a rady konstruktivní, klidné prostředí pro výběrtak důležité věci pro spánek :)

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme, že ste boli s našimi službami a zákazníckym servisom spokojní, prajeme príjemné spanie na našom futone!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 4 měsíci

• osobní přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za kladnú recenziu, prajeme príjemné užívanie našich produktov!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 2 měsíci

• Konfigurace futonu podle vasich predstav
    • Dobra nabidka predpripravenych variant

Dobry konfigurator, siroky vyber, kvalitni vyrobek, ja jsem zatim velmi spokojen

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, teší nás, že sa Vám naša ponuka páči a že Vám výrobok dobre slúži!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 2 měsíci

• Poptal jsem atypický rozměr futonu a jak komunikace, tak dodání probíhalo znamenitě.

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za veľmi kladnú a potešujúcu recenziu, sme radi, že ste boli s našimi službami spokojní!

• Spokojenost
    • Nic ve zlem,jen mrzi cena dopravy,ikdyz je nàkup nad 10000,-

Dobrý deň,

keďže naše produkty vážia viac ako bežný tovar, radia sa medzi paletovú prepravu. Svojím rozmerom a hmotnosťou teda bohužiaľ zvyšujú štandardnú cenu dopravy. Pri takomto type tovaru platí opačná rovnica - čím drahšie, tým ťažšie a tým bohužiaľ väčšie náklady na prepravu.

Dúfame však, že to neovplyvní Vašu radosť z produktov a že Vám poslúžia dobre!

Ďakujeme za pozitívnu recenziu!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 3 měsíci

+kvalitní pohovka z masivu rozkládací lze použít jako sedačku jednoduché
    rozložení pro případné přespání pro 2 osob.
    -zatím nic mám krátce

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, dúfame, že sa Vám naše produkty budú dobre užívať a žiadne mínusy nepribudnú!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 3 měsíci

• široký sortiment, možnost výběru dle požadavků, cena, řešení problémů, dobré vlastnosti výrobku
    • znečištění při dopravě

Reakce obchodu Nejfuton.cz

je nám velice líto, že po cestě na Vaši adresu došlo k poškození Vašeho zboží. Bohužel, přepravu nadrozměrného sortimentu, kterým námi prodávané futony a nábytek jsou, zvládá jen malé množství dopravců a díky dlouholeté zkušenosti se snažíme využívat pouze ty, u nichž je množství chyb minimální.
    V upozornění o odeslání zboží zdůrazňujeme nutnost kontroly obalu při převzetí.

Po dohodě s Vámi jsme Vám poskytli finanční kompenzaci, protože naší prioritou je vždy spokojený zákazník.

Děkujeme a věříme, že Vám futon poskytne komfortní spánek.

Tým Nejfuton

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 3 měsíci

Isiel som osobne do prazskeho showroomu aby som videl ten cierny lak. Zial, postel ktoru som chcel kupit mali len v bezfarebnom laku. Vedla mali pohovku pekne lakovanu na cierno a tak som sa opytal ci je postel lakovana rovnako na co predajna odpovedal ze "ano je to to iste". Blbost. Postel prisla nenalakovana, len natreta na cierno. Bez ochrany farby a este tak zle nafarbenu postel by som vzivote nekupil. Predajca nevie co predava. Druha vec je, ze vyrobca nevie poriadne nafarbit drevo. Otras.

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 6 měsíci

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• spolehlivost

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Ďakujeme za kladnú recenziu! Prajeme príjemné užívanie našich produktov!

• nakoupil v obchodě Nejfuton.cz před 3 měsíci

V den, kdy jsem byla v Praze na showroom, tam bylo trochu rušno a musela jsem čekat na radu. Nicméně spokojenost s jednáním a rychlostí automatické komunikace. Doufám, že to bude platit i pro zhotovení a dodání.

Dobrý deň,

bohužiaľ sú aj dni, kedy sa v showroome nazbiera väčší počet zákazníkov, no vždy robíme všetko pre to, aby sme všetkých obslúžili čo najrýchlejšie.
    Proces zhotovenia väčšinou býva presne dodržaný, ak sa nenaskytnú nejaké komplikácie, no dodanie u kuriérskej spoločnosti ovplyvniť nemôžeme. Dúfame teda, že Vám naše produkty prišli v poriadku a že Vám budú dobre slúžiť!

Ďakujeme za vopred kladnú recenziu!