• zakoupeno v Nejfuton.cz před 1 měsícem

Kokosový futon velice tvrdý,podcenil jsem jeho tuhost. Vyměnil jsem ho za bavlněný,obchod mi vyhověl a vyměnil,což si cením. Výměna proběhla během 3 dnů malinko se mi zdá menší,ale to už nebudu řešit. Obchod bych doporučil.

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 1 měsícem

• Poradí, vysvětlí rozdíly mezi variantami produktů. Hodnotím kladně domluvu po telefonu a mailu při objednávání futonu atypických rozměrů.

• Rychlé, kvalitn
  • zakoupeno v Nejfuton.cz před 2 měsíci

• rychlé a vstřícné jednání
  • zakoupeno v Nejfuton.cz před 2 měsíci

• Skvělý výrobek (latexová Futon přistýlka)

Na webu psáno skladem. Po týdnu volám (prý příští týden), po druhém týdnu píšu email a volám a bylo mi sděleno, že je to zakázková výroba a trvá to 10dní stylem, že jsem asi trochu dement. Pak už vše v pořádku... možná chyba v zalistování na Heurece, webu...

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 2 měsíci

• Velký výběr za dobré ceny, velká variabilita u provedení, rychlá výroba

Velký výběr za dobré ceny, velká variabilita u provedení, rychlá výroba.

• Šije se v ČR, díky tomu celkem rychle
    • Super komunikace, vyjdou vstříc
    • Objednávku neplní slepě, aby dodali zboží co si klient nadiktoval, ale ještě ji kontrolují a dodatečnými úpravy objednávky jsem dostal přesně to co jsem si přál, nikoli co jsem objednal

Super produkty, výborná domluva a spolupráce

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 2 měsíci

Odpadly mi 3 knoflíky a ostatní jsou některé taky na hraně. Jak to mám řešit?

Reakce obchodu Nejfuton.cz

Dobrý den, omlouváme se za chybu a hned napravíme. Kolegové se Vám zítra ozvou. Děkuji

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 3 měsíci

• kvalitní a netradiční výrobky
    • futony vyráběné v ČR
  • zakoupeno v Nejfuton.cz před 2 měsíci

Nevýhodou je vyšší cena za dopravu. Jak si však může pomoci důchodkyně bez vlastního odvozu?
    Komfort ležení na vlněném futonu si chválí všechny moje návštěvy.
    S pozdravem JB

• možnost individuálních úprav
  • zakoupeno v Nejfuton.cz před 2 měsíci

• Paní na místě ochotně poradila
    • Objednávka mailem na kontrolu
    • Výběr, objednání, výroba a dodání během jednoho týdne
  • zakoupeno v Nejfuton.cz před 2 měsíci

Již druhý nákup, vše dorazilo v pořádku. Mívám bolesti zad a pro mě jsou futonové matrace ideální.

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 3 měsíci

• výborná komunikace, rychlost dodání

Jsem naprosto spokojena. Chtěla jsem vyrobit přistýlku na míru, atypický rozměr, potřebovala jsem poradit s výběrem materiálu i typem ochranného potahu.....komunikace byla blesková, jasná, dodání ultrarychle, moc děkuj. Kéž by bylo více takto ochotných, vstřícných a komunikujících obchodníků.

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 3 měsíci

V Praze na pobočce jsem si ho nejdřív vyzkoušela a vybrala. Po rozmýšlení objednala. Chvilku trvalo, než dorazil, ale byly v tom nějak Velikonoce.

• Velice vstřícní
    • Vše se dá prohlédnout a otestovat v "showroomu"
  • zakoupeno v Nejfuton.cz před 3 měsíci

• Velká prodejna, kde si lze vyzkoušet, "vysedět", či "vyležet" to co byste si přáli
    • Vstřícnost a rychlá dodávka - nakonec dorazilo o dva dny dříve, a tak jsme improvizovali co se týče logistiky, ale super
    • Nábytek masiv, robustní, nevrže, spoje pevné, nicméně až moc pevné. Při skládání jsme dnes zvyklí na systém alá "skládačka pro ženu". Takže si namasírujte svaly, protože díky velmi malým vůlím ve spojích se nábytek dává do kupy fakt obtížně. Nicméně to ve výsledku považuji za výhodu. Pokud se vám to povede a nic si přitom nezničíte, je nábytek pevný a stabilní. V poplatnosti ukrajinského způsobu výroby a asi i montáže.. :)
    • Určitě si nechte na místě i vícekrát ověřit skladové zásoby. Ne vždy se povede, nicméně díky vysoké úrovni vstřícnosti a proaktivnosti prodejce jsme nad míru spokojeni.

Rychlá výroba futonu, který se zdá být velmi dobrý (je nový a zatím ne tolik osezený). Nábytek super - pěkný, stabilní a pevný. Jen si na jeho složení rezervujte dostatek času, sil a lépe ve dvou. Skládal jsem sám a tedy nadřel jsem se. Ale když jsem pak s úlevou usedl, ten pocit stál zato!
    Jo, a ověřte si u prodávajícího počet, rozměry a hmotnost balíků. Já jsem naštěstí udělal, ale na dodáku přepravce byly údaje vyplněny chybně.. Kdo nemá zkušenost-futon je fakt těžký :)

• inzerována doba dodání do 4 dnů, po urgenci dodáno za 8 dní

Reakce obchodu Nejfuton.cz

objednávka byla přijata 04-04 22:19:04.
    Odešla od nás druhý den.

V objednávce jste uvedl neexistující číslo +420111111111 . Je mi to opravdu líto , ale pokud se s Váma nemohli spojit, tak se nedala nic jiného čekat.

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 5 měsíci

• Moc milá paní, která mi pomohla s futonem až do auta
    • Příjemné prostředí obchodu

Doporučuji rozhodně futony nejdříve vyzkoušet a zeptat se na vše potřebné. Pracují zde zkušení lidé.

• zakoupeno v Nejfuton.cz před 4 měsíci

• Vstřícný a ochotný personál.
    • Rychlé vyřízení objednávky.