Objednala a zaplatila jsem si 9.12. granule a 2 píšťalky. Co by vánoční dárek raději s předstihem. Teprve 22.12. přišel velký balík s obsahem dvou píšťalek a bez granulí. Telefon nebere, na sms nereaguje..... Opravdu nedoporučuji.

• Dvě položky z objednávky byly špatně. Na email mi nikdo nereagoval. Nakonec se mi podařilo dovolat. Paní se vyjádřila tak, že mi zaslala jiné misky, než jsem objednala, protože jiné neměla skladem. Dále byla chyba v barvě zaslaného obojku. Byla mi nabídnuta výměna, nicméně toto mělo být řešeno ještě před odesláním zboží. Pelíšek pro psa Comfort - tmavě šedý ekolen je po 5 měsících na vyhození. Nedoporučuju.

• Krásné zboží
    • Odpovídá obrázku
    • Pes je nadšený.
    • Dlouhá čekací doba

Pelíšek nakonec po 14 dnech dorazil, je moc krásný
    Sice delší čekání a slabší komunikace s obchodem ale nakonec vše ok.

• nelze platit on-line, kartou. Pouze dobírka či bankovní převod. Ještě by se mohli zlepšit v rychlosti odbavování objednávky. Neznám ale jejich zázemí.

nakupoval jsem 2x. Nebyl problém.

• výborná komunikace
    • dopravní společnost DPD

Nechal jsem si poslat zásilku do boxu,ale v den doručení to změnili do prodejny.K čemu tam dávají ty možnosti?To nemohli dát vědět?No a následující věta byla ta "nejlepší"

Omlouváme se za neplánovanou změnu, ale nebudete to mít daleko. Nové místo je poblíž toho původního.
    To nové místo,bylo 2,5km daleko.S kulhající nohou jsem si dal 5km/tam i zpět/Moc děkuju
    Vím,že internetový obchod,nenese odpovědnost za dopravce.

• 7 dní po objednání zboží přišel e-mail že je zabaleno a čeká na vyzvednutí dopravcem. Vzápětí přišel e-mail, ve kterém se omlouvají a vysvětlují důvod zpoždění, čehož si nesmírně vážím! Chválím obchod za tento přístup a komunikaci.

Na zboží jsem čekala téměř týdny, šampón nebyl pořádně docvaknutý u uzávěru - trochu vyteklo.

Rychlost, spolehlivost

• Rychlost,komunikace

Rychlost, dobrý výběr.

• Cena, zboží skladem

• Příznivé ceny
    • Delší dodací lhůta

Nakupovala som len raz, ale som veľmi spokojná.

• obchod je přehledný
    • kvalitní zboží

• Rada obchodu s vhodnou velikostí pelíšku, pejsek je spokojený a my také.
    • Odesláno druhý den od objednávky, vše v pořádku.

• Dpd zdarma ale vratku už si platíte sama a peníze nevrátí.
    • Nekomunikuje
    • Nevrací peníze
    • Posílá vadné výrobky! Musela jsem celý (druhý) potah přešít a za první stále bez peněz ani e-mailu s informací

Velmi NEDOPORUČUJI!

• pomalost dodání
    • nekomunikuje
    • doprava přes DPD

Objednala jsem 16.1. zboží, které bylo skladem. Doručení 28.1, den po odeslání eshopem. Rozhodně nedoporučuji, jestli na granule spěcháte. Stalo se nám to již po druhé, poprvé před Vánoci. To ale chápu zahlcení objednávkami. Dala jsem jim proto ještě jednu šanci. Už opravdu nikdy víc.

V době objednání zboží bylo skladem, po třech dnech přišel e-mail, že zboží skladem není. U jiných e-shopů mám po třech dnech zboží doma!
    Telefon neberou. Znovu zde již rozhodně objednávat nebudu.

• Rychlost dodání, super komunikace