Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě NejDárky.cz.

• výrobce nespnuje parametry výrobku

• Tak objednávka sice dorazila, ale ne to co jsem si objednala.. ihned jsem volala na udané telefonní číslo, ale při prvním tůtnutí se to vyplo tudíž číslo je nefunkční

• rychlost dodání
    • Zboží dorazilo nekompletní a obchod vůbec nereagoval na můj email. Když jsem se snažil do obchodu dovolat (zkoušel jsem to celý den) bylo stále obsazeno a to i když jsem to zkoušel snad co pět minut hodinu v kuse.

Nulová komunikace se zákazníkem!!!

• výrobek nesplňuje to co bylo prezentováno.

• Dalo se domluvit na slevě při větším odběru jednoho produktu.
    • komunikace
    • spolehlivost
    • rychlost dodání
    • kvalita dodaného zboží

Zkušenost s tímto eshopem mě utvrdila v dojmu, že si dnes eshop zakládá kdejaký znalec IT, který ovšem zapomíná, že vedení eshopu neni pouze o znalosti IT problematiky, ale také o zkušenostech s provozem obchodu a používání logického a efektivního uvažování.

Když potřebuji zboží urgentně, znamená to, co nejdříve a ne, že se dva dny od objednání nic neděje a vy sám ještě musíte zjišťovat proč. Když tedy zaslání zboží zaurgujete a je odesláno, nemile vás zaskočí, že je posláno na fakturační adresu nýbrž na adresu dodací.

Ve finále ještě zjistíte, že je část zboží nefunkční a tudíž musíte vynaložit další prostředky, abyste poslali zboží zpět k reklamaci.

Jak dopadne samotná reklamace, uvidíme.

• Zdá se dobrá nabídka
    • Ještě to nemohu posoudit

Výběr obchodu byl náhodný.
    A mužu ho doporučit.
    Moc zkušeností zatím nemám.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Zboží mi došlo poškozené
    • Zboží neodpovídá fotografiím
    • Drahá doprava
    • Nekvalitní

Na objednávku jsem čekala přes čtrnáct dní a stále se neozvali. Až poté co jsem se ozvala já, napsali, že zboží posílají. Zboží mi ale došlo poškozené, hned ten den, jsem ho reklamovala, napsali, že mi pošlou nové. Čekala jsem další týden a teprve potom, co jsem se opět ozvala já, mi mé vyreklamované zboží poslali.

• zboží objednáno, pozvrzeno ,zaplaceno, ale ještě nedorazilo

dlouhá čekací doba

• Dobré ceny v poměru s kvalitou.
    • Nenašla jsem zde tabulku velikostí.

S nákupem jsem spokojena, množství že kterého jsem si mohla danou věc vybrat bylo velice dostačující a celková komunikace obchodu byla dobrá.

Zakoupené zboží se neshodovalo s popisem na webu.

• Drahá doprava.

• Netuším.
    • nízka kvalita zbozi

Objednal a koupil jsem si bezdratovy zvonek dvoutlacitkový. Po vybaleni se jeden spinac na me vysypal po kusech. Ac zbozi bylo zabaleno kvalitne - obal bez poskozeni. Po složení spinace a montazi baterii, me cekalo dalsi prekvapeni. U dvoutlacitkoveho zvonku jedno nefunguje. Reklamovat zbozi bude pro me ztrata casu. Takza pro me ponaučení zde jiz nic nekoupim.

• solidní ceny rychlé dodání zboží

Doporučuji.

• velký výběr
    • docela dobré ceny
    • rychlá doprava
    • dobrá komunikace

Objednávka dorazila opravdu velice rychle, zboží přišlo za dva dny, problém byl však v tom že to nebylo mé zboží. Dorazil mi jiný balíček, naštěstí však komunikace s obchodem byla velmi rychlá a problém vyřešili, nakonec poslali kurýra který si vyzvedl špatný balíček a předal mi ten správný, škoda jen že se tímto dodací doba protáhla skoro na dva týdny... Ve výsledku jsem však spokojená a obchod bych doporučila :)

• široká škála míst, kde je možné zásilku vyzvednout.
    • Snad jen maličkost - zboží mohlo být baleno diskrétněji.

Neslibovali nic, co by nesplnili.

• kvalitní zboží,rychlé dodání
    • neznám

• přehledné stránky, vše funguje

zboží bylo k vyzvednutí následující den po objednání :-)
    skvělá informovanost
    zboží dodáno bez závad
    prostě na jedničku s hvězdičkou !!!!

• rychlé dodání a možnost vyzvednutí na Uložence. Tím se dodávka zlevní na poštovném
    • zboží - baterka s paralyzerem nefunkční. Ani po plném nabití nejde paralyzer.

Rychlost dobrá , kvalita zboží špatná

Reakce obchodu NejDárky.cz

velmi se omlouváme. V případě nefunkčnosti lze tento problém řešit reklamací. Prosím postupujte dle návodu: http://www.nejdarky.cz/reklamace/

Ještě jednou se omlouváme,

S pozdravem,