Vše v pořádku, všechny naše požadavky s námi obchod telefonicky prověřil a ujasnil. Pán byl milý a ochotný.

Velký výběr obrazů jsou krásné ,vřele doporučují.

Vše v pořádku. Doporučuji

• Naprosto nejlepší ceny a kvalita stejná jako u konkurence. Navíc k tomu doprava zdarma, to je úžasné. Ochota a profesionální doručení.

Určitě obchod doporučuji. Před koupí jsme hodně porovnávali a vybírali, ale tento obchod vyšel opravdu nejlépe.

Za me doporucuji dodrzeni terminu v poradku...velky vyber obrazu:-)

Spolehlivost

Krásně přehledné stránky, široký výběr, výborná komunikace a domluva. Zákazníkovi volají hned druhý den, aby s ním prošli a potvrdili ještě celou objednávku.

vše v naprostém pořádku.

• Solidní firma
    • Barvy na obraze jasné,krásné
    • Nema!

Doporucuji,mame petidilny obraz 150x70,je nadherny,v barbach,ktere se nam libi a krasne ladi s interierem.Firma je soludni,urcite si tu objedname zase neco a budeme ho doporucovat dal

Tento obchod doporučuji všem - bezkonkurenčně nízké ceny, rychlé dodání, bezpečné zabalení. I když uváděli dodání během deseti pracovních dnů, převzala jsem jej během osmi. Je to skvělý a spolehlivý obchod, doporučuji ho všem!!!!!

• velký výběr
    • nic nevím

rychlé dodání , kvalita výrobku

Reakce obchodu Nej-obrazy

Dobrý den. Děkujeme za kladné hodnocení.

spokojenost, dobře zabaleno

• super

výhoda

S obchodem jsem velice spokojena, rychlé jednání, vše v pořádku.

Dobrý den.

Děkujeme za důvěru a kladné hodnocení. Přejeme hezký den.

• naprostá spokojenost,obraz je nádherný

• Vše bez problémů
    • -

OK

• komunikace
    • dodržení dodací lhůty
    • pečlivé zabalení

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé, šlo o zrcadlo s led osvětlením. Bála jsem se, aby dorazilo v pořádku, nicméně obchod zaručuje 100% nepoškození zásilky a opravdu to tak je, zrcadlo přišlo solidně zabalené v pevném dřevěném boxu a vypadá skvěle.

Reakce obchodu Nej-obrazy

děkujeme za Váš kladný komentář. Názor našich věrných zákazníků je pro nás také velice důležitý.

Velký výběr a kvalita obrazu ,cena je taky přijatelná.

Reakce obchodu Nej-obrazy

děkujeme za kladnou recenzi.
    Přejeme pohodový den.

• Skutecny stav obrazu ( barvevnost) nesouhasi s tim, co je nabizeno na internetovych strankach, takze urcite zklamani.

Reakce obchodu Nej-obrazy

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše zklamání. Doporučujeme zhlédnout a porovnat fotografie na více zařízeních. ( např. tablet, mobil, jiný PC) Ne vždy, má zákazník dobře zkalibrovaný monitor. Fotografie na eshopu, nejsou nijak upraveny a tedy barvy odpovídají obrazům.