super, rýchle dodanie

Vše OK.

Obchod nekomunikuje

Celkově jsem spokojená. Obchodu sice nefunguje telefon. Což na důvěře nepřidá, ale nedala jsem se odradit a napsala jsem jim e-mail. Komunikace po e-mailu poměrně rychlá, velmi příjemná a k věci. Tak jsem objednala. Zboží rychle odeslali a vzápětí přišlo. Věděli, že na to spěcháme a vyšli vstříc.
    Prostě doporučuji co víc psát.

I přes poslední recenze "zde" jsem sebrala odvahu, napsala dotaz na e-mail e-shopu a následně objednala zboží. Výsledek je naprostá spokojenost s obchodem nej-hracky.cz Komunikace po e-mailu vcelku rychlá a k věci. Vyšli nám vstříc. Zboží po objednání bylo okamžitě na druhý den odesláno a další den doručeno. Věděli, jak na to spěcháme. Nemám prostě co vytknout.
    E-mail funguje. Skype dle možností taky. Na telefon jsem se nedovolala. Což mi vysvětlili. Vzhledem k tomu, že komunikace po mailu byla plynulá, nevadilo mi to.
    Celkově jsem s obchodem nej-hracky.cz spokojená.

• nulová komunikace - telefon je vypnutý a na meily nikdo neodpovídá

nedoporučuji
    zboží jsem nakoupila jinde, udělejte to samé

• zboží nedorazilo, zatím 14 dní od objednávky

nedoporucuji

• Hezké hračky.
    • Zaplatila jsem obratem zboží téměř za tisícovku a nic se neděje. Už 12 dní nemám ani peníze ani zboží. Nebo aspoň nějakou reakci obchodu - potvrzení o přijetí platby, informaci o lhůtě dodání...

Co dodat k výše uvedenému...?

• Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Nej-hračky.cz

Děkujeme za váš nákup a jsme rádi, že jste byli spokojeni, tým prodejny BABY SHOP a e-shopu www.nej-hracky.cz

• Přehlednost webových stránek
    • dobrá komunikace
    • nic mě nenapadá

• Kvalitni zbozi

Doporucuji.Profesionalni jednani a kvalitni produkty.

Reakce obchodu Nej-hračky.cz

Profesionální, srdečný přístup personálu, evidentně čerpá z osobních zkušeností, které předává dále nastávajícím rodičům. Široká nabídka kvalitního zboží v levnějších i dražších cenových relacích. Velké díky všem

• přehledný obchod
    • ochotná podpora na telefonu
    • rychlé reakce na řešení vašich požadavků
    • rychlé dodání zboží
    • velká nabídka zboží
    • dobré ceny
    • žádné jsem nenašla

Obchod můžu jedině doporučit !

Reakce obchodu Nej-hračky.cz

• Perfektní komunikace, okamžitá možnost si zboží vyzvednout..
    • žádné...

Vřele doporučuji, nakoupil jsem v tomhle e-shopu již 4x a vždy perfektní komunikace, rychlost dodání zboží, perfektní výběr a také ceny..

• Komunikace, Vstřícnost, flexibilita

Rychly servis, vstřícný personal, komunikativnost. Doporučuji

Reakce obchodu Nej-hračky.cz

• profesionální a velmi vstřícný přístup , rychle dodání a znalost zboží

profesionální a velmi vstřícný přístup , rychle dodání a znalost zboží. Mohu vřele doporucit

• Vse ok.spokojeny 100%.

• Kvalitní zboží,
    • skvělá a příjemná obsluha a komunikace.

Tento obchod doporučuji všem. Příjemní lidé, vstřícní, poradí, pomůžou. Máte radost, když vidíte, že má prodávající o zákazníka a jeho spokojenost opravdu zájem. Vřele doporučuji. Chodím nakupovat jen zde. Zdravím :-)

• široký sortiment

- požadované zboží bylo za dobrou cenu skladem
    - rychlé vyřízení objednávky

• +rychlost dodání
    • +kvalitní zboží
    • +profesionální personál
    • +skvělé, kvalitní zboží
    • -NIC

Zboží jsem měla doručené do druhého dne. Opravdu skvělá komunikace ze strany prodejce, všechny mé dotazy mi na 100% odpověděli. Profesionálně školený personál.
    Zboží mi přišlo v neporušeném stavu. Jsem SPOKOJENÁ A VŘELE TENTO OBCHOD DOPORUČUJI!!!