• Mají skladem velké množství materiálu různých druhů,
    • Dobrá cena/kvalita
    • Špatně se parkuje

Super díky

• Ano, zákazník je pán zákazník

• +

• zboží skladem
    • rychlé doručení na pobočku
    • dobré ceny

vše v pořádku, nakupuji opakovaně

• profesionální a vstřícný přístup na prodejně
    • dobře dostupné výdejní místo
  • Zboží mi nevyhovovalo, v termínu jsem ho přes zásilkovnu vrátila, prodejce si jej nevyzvednul a já mám balíček zpátky. Nemám ani cenu zboží a navíc jsem zaplatila poštovné.

Reakce obchodu NC Computers s.r.o.

1. Dívám se, že od Vás nepřišla naprosto žádná informace, že nám budete produkt vracet, takže jsme vůbec neměli tušení, že máme od Vás očekávat nějakou zásilku.
    2. Zásilku jste se naprosto nelogicky bez jakéhokoliv předchozího upozornění rozhodnula neposílat na naši adresu, ale odeslala jste zásilku do výdejního místa zásilkovny, které se nachází poměrně daleko od naší prodejny. Přitom existují další 3 výdejní místa Zásilkovny, které se nachází jen kousek od naší prodejny a kdybychom věděli, že si máme nějakou zásilku vyzvednout, tak bychom velice ochotni pro zásilku došli.
    3. Pokud se Vám z nějakého neznámého důvodu nechtělo doručovat zásilku přímo do naší prodejny, tak také byla možnost poslat zásilku do výdejního místa Uloženky (WEDO), které se nachází přímo v naší prodejně.
    Každopádně je ale vždy velmi důležitá komunikace a nikoliv pouze provést nějaký naprosto nelogický krok a následně si stěžovat na to, že jsme si nevyzvednuli zásilku na poměrně vzdáleném výdejním místě, a navíc zásilku, o které jsme vůbec neměli tušení, že existuje...
    S pozdravem tým NC Computers.

Vstřícná komunikace, dobrá cena, bleskové doručení. Doporučuji.

• velmi dobrá komunikace
    • příjemný přístup
    • osobní odběr

velmi spokojen

dobrá komunikace, rychlost

• Zpusob baleni baliku

Moc nerozumim zpusobu baleni. Objednam ekologicky papir , který je komplet omotán v obchodu NC izolačkou asi tak , že na každý jeden balík papíru někdo spotřeboval celou izolačku. Asi nikdo neřeší snižování CO2

Reakce obchodu NC Computers s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, ale rád bych jen upřesnil, že jsme Vám expedovali objednané papíry ve dvou zásilkách. Každá z těchto zásilek vážila 38kg ! A pokud takovouto hmotnost zabalíte do jedné krabice a přelepíte ji páskou pouze jednou, tak by se během přepravy každá druhá zásilka buď rozlepila nebo roztrhnula a celý obsah zásilky by se vysypal. My ale samozřejmě nechceme, aby k tomuto došlo, takže jsme obě tyto krabice raději přelepili na třech místech, aby nemohlo dojít ani k otevření ani roztržení krabice. Určitě není pravda, že by tu bylo pásky nepřiměřeně velké množství, odhadem se jednalo jen cca o 6 metrů, což na tak velké krabice (cca 50 x 50 x 50 cm) určitě není moc. Věřím, že naprostá většina jiných zákazníků právě takovéto pečlivé balení velmi ocení, protože jim bude obsah doručen nepoškozený.
    S pozdravem tým NC computers.

• V podstatě okamžitá reakce na emailový dotaz
    • Pečlivá kontrola objednávky před odesláním (a radši se v návaznosti na email ujistili, že jsem se nepřekliknul a objednal skutečně to, co jsem chtěl)

Ok

Vše ok.Obchod se nachází kousek od tramvajove zastavky.

• Dobrá dostupnost výdejního místa
    • Profesionální přístup a vstřícnost zaměstnanců
    • Kvalita zboží

• Dostal jsem přesně to, co jsem potřeboval. Super.
    • Nevím o žádné.

S obchodem jsem spokojený.

• Velmi rychlé dodání

vše OK

• Provozovna v širším centru města
    • Flexibilita, osobní domluva

• kamenná prodejna