• zboží se shoduje s popisem a obrázky
    • skvělé ceny

Zboží jsem objednala v pondělí a ve středu ráno už jsem ho měla doma. Náušnice byly dárek a bála jsem se, že do pátku balíček nepřijde, ale jsem velmi mile překvapena! :) Náušnice i náramek jsou moc pěkné a myslím, že i kvalitní. Uvidíme až po nějaké době nošení. :) Rozhodně bych tento obchod doporučila, pěkné zboží a nižší ceny než v jiných obchodech.

• náušnice byly druhý den tady
    • příznivá cena
    • nádherné výrobky

Mně náušnice dorazily v pořádku a měla jsem tam dokonce i jedny navíc jako dárek. Takže já jsem plně spokojená, o to víc mě udivuje předchozí recenze.

• .NEPOSILAJI ZBOZI JAK MAJI
    • .NECHAJI JSI POSLAT PENIZE NA UCET A ZBOZI PAK NEODESLU

OTRESNE CHOVANI...

Reakce obchodu Náušnice od Tintiny

Paní si objednala náušnice a jako způsob dopravy zvolila Česká pošta - obyčejně. Byla upozorněna na tento odstavec našich obchodních podmínek: (a souhlasila s ním)

"Platba předem a doručení jako obyčejné psaní - toto doručení je nejlevnější, činí 15,- Kč. Avšak prodávající nemá doklad o tom, že zásilku doopravdy odeslal. Proto prodávající nenese absolutně žádnou zodpovědnost za případné nedoručení. Pokud je stav objednávky změněn na Odeslaná, rozumí se tím, že veškeré povinnosti prodávajícího byly splněny. Případnou škodu (nedoručení zásilky) prodávající nehradí! Kvůli rizikovosti této dopravy je možno ji využít pouze u objednávek do 150,- Kč."

Ačkoliv jsme vlastně neměli žádnou povinnost hradit vzniklou škodu, chtěli jsme paní v rámci našich možností odškodnit, nabídli jsme jí slevový kupón ve vyšší hodnotě než byla její objednávka - původní objednávka i s poštovným byla za 94 korun. Viz následující text: (email, který jsme odeslali)

Bohužel, občas se stane, že se obálka ztratí... Mohla se líbit třeba pošťačce, nebo jim někam zapadla, těžko říct. Každopádně, jestli do teď náušnice nedorazily, tak už bych nepočítala s tím, že dorazí.

Peníze Vám vrátit nemůžu, něco mě to stálo a navíc v obchodních podmínkách mám k odesílání obyčejně dokonce tučný odstavec - posílám na riziko objednávajícího.

Na druhou stranu mě ale samozřejmě mrzí, že se náušnice ztratily a tak nabízím kompenzaci alespoň v podobě slevového kupónu v dnešní hodnotě Vámi objednaných náušnic (byly zdražené) a Vámi zaplaceného poštovného:

Kód kupónu: qwedc
    Hodnota: 130,- Kč
    Minimální nákup: 260,- Kč
    Platnost do 20.6.2012
    Kupón není sčitatelný s dalšími slevovými kupóny ani se slevami.

Kód kupónu se zadává v košíku, ale nejdříve je třeba naplnit ho na požadované minimum. Kupón je určený přímo Vám, proto zkontrolujte v pravo nahoře, jestli jste přihlášená.
    Z Vaší objednávky nejsou skladem jen bílé růžičky se třpytkami, ale ty už jsou na cestě, měla bych je mít do dvou dnů, můžu napsat email, až tu budou...

• velice rychle dodani
    • hezke vyrobky za super cenu! :)
    • komunikace

maximalni spokojenost, doporucuji :)

• výborná komunikace
    • velmi rychlé dodání
    • pěkné zboží

Naprostá spokojenost.Určitě doporučuji!

• levné a zajímavé výrobky
    • vstřícnost

zaujal mě
    dobrá zkušenost
    byla jsem s nákupem spokojená

• rychlost dodání
    • osobní předání v Praze
    • krásné výrobky

• osobní předání
    • nízká kvalita, po prvním použití naušnice zničeny a opravit nešly

...

Reakce obchodu Náušnice od Tintiny

To mě mrzí, ale kdyby jste se ozvala přímo mně, o jakou objednávku se jedná, dalo by se to nějak vyřešit.

• nízká cena

Určitě doporučuju, díky za bezproblémový obchod.

100% spokojenost

krásné výrobky

• levné, krásné

skvěle se hodí třeba jako dárek

• líbí se mi
    • chtěla jsem obrázek s ještěrkou
    • doporučeno přátely

Souprava přišla v pořádku, mám z ní radost

Rychlé, bezproblémové jednání. Spokojenost

• dobrá cena
    • předání v Praze
    • rychlé a vstřícné jednání

Jsem velmi spokojena :)

• Originalita

Naprostá spokojenost :)

• - rychlost
    • - možnost osobního "vyzvednutí" v centru Prahy
    • - nebyla jsem úplně spokojena s kvalitou zboží

Celkově ok, ale nejsem si jistá kvalitou zboží.

Bezproblémový obchod :) díky