• rychlé dodání, přehlednost webu, osobní přístup

• Vše fungovalo bez problémů

cena, rychlost dodání, komunikace , vše ok

Rychlé dodání

• Veliká spokojenost a rychlost

• Dobré ceny, přehlednost webu.

Delší doručovací doba, než u některé konkurence.

• Objednal jsem před Vánoci.Zboží zatím nedošlo .

• Komunikace špatná

• Rychlé vyřízení objednávky i dodání zboží.

Vše proběhlo dle instrukcí a bez problémů. Doporučuji.

• rychlé jednání

Nemám žádné výhrady

Rychlost

• - Rychlost doručení.
    • - Výborná komunikace.
    • - Zabaleno proti rozbití.

- Od objednávky po doručení proběhlo vše bez problémů.

Dobrý den.Na stránkách obchodu udávají dodáni do 4-5 dnu ,ale zboží i po 10 dnech zatím nedorazilo.

• Komunikace obchodu nulová, teprve po opakovaných urgencích ze strany zákazníka začal majitel řešit objednávku (10 dní od uzavřené objednávky).
    • Obchod není schopen dodat zboží, u kterého uvádí, že je skladem (míče, bundy) u dresů uvádí skladem v Itálie a po urgencích mi sdělil pan majitel, že nejsou a budou možná v říjnu (objednáno 15.8.2023).
    • Potisk dresů - cituji majitele obchodu : " No já vám návrh nepošlu, nemám grafika. No, jsou dovolené, tak si budete muset počkat."
    • Majitel nebyl schopen sehnat ani náhradu za vybranou sadu dresů a brání se tvrzením, že jsou Italové nespolehliví.

Arogantní jednání, již před objednávkou jsem měl pocit z emailové komunikace, jako když někoho obtěžuji. Majitel a zřejmě jediný člověk, který se o eshop stará, nemá přehled o skladových zásobách zahraničního dodavatele a jeho prozákaznický přístup u mé objednávky za cca 15 000,-Kč je na známku 4- z 5.

Po necelých 3 měsících stále objednávka nevyřízena. Před cca 14 dny jsem se telefonicky informovala o stavu- bylo mi řečeno, že se na to podívají ať pošlu email.... dosud mi nikdo neodpověděl ani emailem ani telefonicky.... velké zklamání

• Zboží čekám,ale jsem nadšená s majitele , který je moc milý a ochotný v jednání těším se na zásilku je to i dárek tak tím více krásný den
    • Nabídka sortimentu
    • Zboží není skladem, bohužel cena u některých položek

Supér

rychlé jednání, vše proběhlo v pořádku