Jsem spokojena s obchodem.
    Jen jsem udala kvůli doručení dodací adresu jinou než bydliště a stejně mi bylo doručeno na bydliště, tudíž jsem si musela jít pro balíček na poštu.

Reakce obchodu nasmilacek.cz

objednávku jsem prověřili, ale zásilka odešla na adresu, kterou jste uvedla jako doručovací ( fakturační i doručovací adresa byla stejná). Pravděpodobně muselo dojít k nějakému omylu při zadávání objednávky. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s dopravou, ale doufáme, že s hračkami byli Vaši kočičáci spokojeni.

• Přehledné stránky
    • zajímavé zboží pro milovníky domácích mazlíčků

S nákupem v obchodě jsem spokojená.

Rychlá distribuce

• Velmi rychlé odeslání zboží. Velká spokojenost s obchodem

• Zajímavé a roztomilé zboží pro milovníky kočiček.

Obchod prodává trička nevalné kvality.Za tu cenu bych čekala vyšší kvalitu materiálu.Prostě Čína nejnižší úrovně.

Reakce obchodu nasmilacek.cz

děkujeme za Váš názor, pokud nejste s kvalitou objednaného zboží spokojena, můžete využít možnosti odstoupení od smlouvy do 14 dnů ( viz obchodní podmínky).

• Vstřícnost

• Objednala jsem si zboží 1.8. Dnes je 14.8. a zboží dosud nedorazilo.

Reakce obchodu nasmilacek.cz

Dobrý den, mrzí nás vaše negativní stanovisko, ale zásilku jsme poslali hned následující den po objednání, tj.2.8.2017 . Pokud Vám nebyla zásilka doručena, prosím vždy nás kontaktujte, na stránkách obchodu je emailová adresa i telefon, kde jsme vždy k zastižení. Zahájíme reklamaci s dopravcem, tj.Českou poštou a doufáme, že zásilku najdou a doručí.
    NášMiláček.cz

Opravdu mohu jen doporučit.Zboží přišlo v pořádku a poměrně rychle,navíc na balíčku byla sympatická malá nálepka :D Já jsem rozhodně spokojen

• Dobra dodaci lhuta, zbozi odpovida popisu.

• Rychlé a profesionální jednání

• Velmi se mi líbí většina neobvyklých dekoračních polštářů s kočičími motivy.
    • Nenašla jsem Úloženku. v naší pražské městské části.

Potěšila mě nabídka, ochota, rychlost dodání.

• Krásné věci za výborné ceny.Paní je vždy milá a ochotná.Pravidelně obchod sleduji a vždy něco objevím.Opravdu radost nakupovat. :)

Vše v pořádku.

• Super sontiment za příznivé ceny a velmi výborná komunikace.

Doporučuji. Sehnala jsem tam i to, co jinde ne.

• Nabízí hezké zboží.
    • Když nabízíte polštářek, uveďte, že jde jen o povlak!

Jsem spokojená.

Vše proběhlo v pořádku, doporučuji.

• Velmi příjemná komunikace, spolehlivost, rychlé dodání, nevšední "kočičí" zboží

Reakce obchodu nasmilacek.cz

Děkujeme za Váš názor a doufáme, že zase někdy navštívíte náš obchůdek a najdete v něm zase něco nového a zajímavého.
    NášMiláček.cz

Vše OK, bleskurychlé vyřízení i doručení objednávky. Děkuji a doporučuji! :-)