• Kvalitní zboží
    • Bohatý sortiment
    • Spolehlivost

• Komunikují až po druhé urgenci

ochota, rychlost

• Dobrá cena
    • Rychlé doručení

• 17.3 objednavka dnes 23.3 a nedorazil ani email, že je zboži na cestě.Jiné e shopy doručuji i do dvou dnů.

Nevim jestli vůbec objednávka dorazi, reakce obchodu nulová.

• V krabici s hnojivy na volno keramzit
    • Balik jsem vybaloval 2h protoze jsem keramzit musel vybirat rukou, abych neposkodil zbytek zbozi
    • Nikdy vic

Mel jsem objednany hnojiva a keramzit, krom toho ze keramzit dosel jina velikost, tak v krabici byl hozeny na volno a hnojiva v tom. Stydel bych se nekomu takovy balik poslat zadarmo, natoz kdyz si za to zaplati. Pokud to co si budete objednavat a u toho bude dostupnost na zeptani, tak to znamena, ze to nemaji ale najde se drazsi reseni na ktere vam daji 10% slevu a vy zaplatite o 10% vic

Reakce obchodu Nash Growshop

Dobrý den, předem děkujeme za reakci a dovolte abychom to uvedli na pravou míru..
    Keramzit - je originální Liafor, frakce 4-8mm, viz popis produktu
    Balení - láhve s hnojivy byly zabaleny v sáčku, za protržení např. při přepravě nebo jiné manipulaci logicky nemůžeme zodpovídat
    Dostupnost na dotaz - ano, pokud je dostupné balení které se objemově liší i cenou (tak jak u jakéhokoliv jiného produktu o více objemech) , někdy i sleva těch 10% tolik nepomůže. A pokud víme, všechno Vám bylo srozumitelně podáno po telefonu a souhlasil ste s tím, takže ted nechápeme Váše emoce. S pozdravem a přáním pevného zdraví, NashGrowshop