Ok

• nevím o žádných

Mohu jenom doporučit, spokojenost

• cena zboží
    • doprava zdarma

byla jsem spokojená, jednalo se o dárek k vánocům který jsem nerozbalila, tak doufám, že po rozbalení bude vše v pořádku a nebudu ho muset vracet

• Pozor na aktualnost informace o skladovych zasobach

Objednavala jsem pouze jedno konkretni zbozi, ktere ale nakonec nebylo dostupne. Informaci o tom, ze neni dostupne, jsem dostala telefonicky druhy den. Obchod tedy komunikuje, kvalitu ostatniho nemohu hodnotit.

• doprava zdarma

Velice doporučuji, rychlý obchůdek a za dobrý peníz

• široký sortiment
    • Neodpověděli mi na mailový dotaz o aktuálním stavu objednávky.

Výborný

vstřícnost a seriozní jednání.

• Komunikace.
    • Rychlost dodávky.
    • Široký sortiment.
    • Chybí více informací o zboží.

• fotografie nesouhlasí se skutečností, díky tomu jsem objednala uplně jiné zboží

Zaujaly mě ceny, ale při dodání zboží jsem zjistila, že fotografie nesouhlasí se skutečností, díky tomu jsem objednala uplně jiné zboží a jsem velmi zklamaná. Vrátit zboží nejde, viz. obchodní podmínky....

Reakce obchodu Naše splátky

na vrácení zboží máte dle zákona 14dní, takže vrátit jej můžete bez udání důvodu.
    Bohužel, občas se stane, že máme poskytnuty jiné (ilustrativní) fotky již od dodavatele a hned na to v záplavě prodávaného zboží nepřijdeme.(viz. obchodní podmínky) Jakmile na něco podobného přijdeme snažíme se o nápravu.
    Za případné komplikace se omlouváme.

• dodací hlůta

Dobrá cena,ale ta dodací doba....

• nenašel jsem

jsem spokojen

pohodlný nákup z domova

• jsem opět spokojena
    • dopravce ale za to prodejce nemůže