• výborná komunikace s obchodem

• Zboží jsem nedostal. SMS o uložení zásilky jsem nedostal. Poslední zprava z 19.4. 5:xx z depa Brezhrad. Více nic. Nejsem spokojen. Šafář

Reakce obchodu NašeNádobí.cz

děkujeme za recenzi a omlouváme se za komplikace s doručením balíku. Zboží jsme odesílali ihned po obdržení objednávky. Bohužel balík se zaseknul na depu Zásilkovny, jak lze vidět na sledování. Požádali jsme reklamační oddělení dopravce o jeho dohledání. Pokud balík nenajdou do 24 hodin, tak Vám zašleme nový kus nebo vrátíme peníze. Věřím, že situaci dořešíme k Vaší spokojenosti. :)

NašeNádobí.cz

Spokojenost s dodáním i komunikací.

Reakce obchodu NašeNádobí.cz

moc Vám děkujeme za nákup a recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu. :)

NašeNádobí.cz

Všechno v pořádku, rychlé doručení, vše pečlivě zabaleno.

NašeNádobí.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.

• rychlost, dobře zabaleno

• Neuvěřitelná rychlost dodání

• Rychlé vyřízení objednávky

NašeNádobí.cz

• Velmi rychla reakce a pohotove vyřízení objednávky.

Skvělý výběr,dobrá komunikace,rychlé dodání

NašeNádobí.cz

Je to první zkušenost, a je dobrá.

rychlost

Jsem spokojená

NašeNádobí.cz

Rychlost a zboží odpovídá nabídce.

Super

• rychlost, přesnost, komunikace

Zboží dorazilo v pořádku, pečlivě zabalené ( sklenice).
    Úplná spokojenost z mé strany!

NašeNádobí.cz

Nakupovala jsem zde poprvé a rychlost dodání i kvalita výrobku mě kladně překvapila. Určitě zde budu nakupovat i nadále.

• Všechno jak má být

NašeNádobí.cz

• Je blízko, milé prostředí a dobrá pracovní doba