Přestože bylo zboží inzerováno jako skladem, obchod objednávku zrušil, peníze vrátil.

Obchod zrušil objednávku, protože náhle zjistil, že skladové zásoby neodpovídají nabídce e-shopu...

• Obchod zaslal úplně jiný tovar jak byl objednán

Obchod nedoporučuji podvodníci

Jedna ze dvou litrových balení byla špatně uzavřena . Polovina láhve vytekla.

• Objednal jsem si zboží, které bylo vedeno jako skladem. Opravdu jenom jako. Chvíli po odeslání objednávky mi bylo sděleno, že zboží nemají a nelze jej ani objednat

Nespolehlivý obchod.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Vaše zkušenost nás mrzí, nicméně zboží je vždy reálně skladem. Bohužel Vámi vybrané zboží bylo v rezervaci pro jiného zákazníka. Děkujeme za pochopení.

Objednáno zboží uvedené jako skladem na prodejně, druhý pracovní den oznámeno zrušení objednávky z důvodu nedostupnosti.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

omlouvám se za nepříjemnou zkušenost, bohužel doba je tak hektická, že se né vždy podaří ihned expedovat předchozímu zákazníkovi a eshop si pak zásobu chybně načte k dalšímu prodeji.
    Přejeme hezký den a úspěšné sehnání poptávané položky.

• Jedna z objednaných položek byla zaměněna za jiný výrobek podobného názvu a nižší ceny. Na emailové upozornění, že k tomuto došlo, ani na druhý email s žádostí o vyřešení nikdo dosud nereagoval (11 dní)

Očekával bych, že pochybení ze strany obchodu, bude obchodník po upozornění aktivně řešit.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Zákazník bohužel nebyl dlouho k zastižení, ale ihned, jak se nám podařilo navázat komunikaci, tak se vše vyřešilo ke vší spokojenosti. Děkujeme

• nechtějí prodávat takže ušetříte

Dne 08.11.2019 jsem vytvořil objednávku na zboží které bylo tou dobou skladem. 19.11.2019 přišel email "Ohodnoťte Nářadí Janoušek na základě vašeho nákupu" zboží jsem ale stále neobdržel. Dnes 14.1.2020 jsem stále neobdržel zboží ani nějaký email který by vysvětlil proč ještě zboží neodeslaly. Nemám čas řešit zdlouhavě s obchodníkem jeho nezájem prodat objednané zboží, jsem zvyklý na zájem ze strany obchodníka.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Dobrý den. Dne 8.11. 2019 nám přišlo několik objednávek, které máme vyřízené. Zbývá jedna, na kterou jsme opomenuli kvůli chybnému vygenerování našeho systému. Předpokládáme, že Vaše reakce je tedy k této objednávce. Zpětně zde vidíme, že se jednalo o objednávku na zboží v akci značky Narex. Objednal jste si sadu profesionálních šroubovacích nástavců za 1,-, ovšem tato cena platila pouze v případě, že k tomu zakoupíte stroj značky Narex (viz akční podmínky Narex prosinec 2019). Pod Vaší recenzi jste se nepodepsal, budeme rádi když nás budete kontaktovat, abychom věc mohli dotáhnout až do konce k Vaší plné spokojenosti. Děkujeme. S přáním krásného dne, M. Šromová Nářadí Janoušek.

• Neprofesionální jednání účetních

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

děkujeme za Vaší recenzi Vašeho nákupu a omlouváme se, pokud neproběhlo něco podle Vašich představ. Prosíme o případné sdělení co bylo z naší strany špatně, rádi se pokusíme vše napravit.

Děkuji, Janoušek David.

• Když už mi přijde potvrzená objednávka, měl by dodavatel zboží dodat.
    • Vážený zákazníku,
    • děkujeme Vám za Vaši objednávku, níže Vám posíláme pro kontrolu její kopii.
    • S pozdravem,
    • Nářadí Janoušek
    • Potvrzení objednávky č. 123664
    • 1 LEIFHEIT 51113 Window Cleaner bez tyče
    • 316218 1 816,80 816,80 0,00%
    • Vážený zákazníku,
    • Vaše objednávka se vyřizuje.
    • Potvrzení objednávky
    • Dobrý den,
    • děkujeme za Vaši poptávku, ale požadované zboží již není v nabídce. Jednalo se o omezenou nabídku na doprodej posledních kusů.
    • Včera jsme prověřili všechny možnosti od dodavatele, poptávaný model již není nikde skladem a nebude se už vyrábět.
    • Jako alternativu Vám můžem nabídnout nový set za ZVÝHODNĚNOU CENU 1.269,- Kč + dopravné 120,- Kč
    • Odkaz na tento vylepšený model najdete zde:
    • Dále máme skladem ještě poslední dva kusy setu Vámi požadovaného Leifheit 51113 Window Cleaner +mop za cenu 874 Kč + cena dopravného.
    • Pokud máte o tento zvýhodněný set zájem, kontaktujte nás prosím emailem a můžeme zboží obratem vyexpedovat.
    • Děkujeme za pochopení a přejeme hezké dny.
    • Lenka Píšová, Nářadí JANOUŠEK
    • tel. 778 166 020
    • Hezký den,
    • děkuji za zprávu, bohužel během včerejšího dne se již oba kusy prodaly.
    • Omlouvám se za vzniklé komplikace, pokud byste zvažovala nový set za zvýhodněnou cenu,
    • dejte prosím vědět. Vaši stávajícíobjednávku zatím stornuji.
    • Ještě jednou děkuji za pochopení a hezké dny
    • Lenka Píšová, Nářadí JANOUŠEK
    • ---------------------------------------------------
    • Uvedený vysavač jsem nakoupila u jiného dodavatele.
    • kód položka ks cena/ks cena
    • 51113 Leifheit Window Cleaner vysavač na okna 51113 1 1048 Kč 1048 Kč

Vyhněte se mu, jen si zkomplikujete nákup.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Dobrý den paní Wilczáková. Potvrzení Vaší objednávky Vám, stejně jako u ostatních e-shopů, na e-mail přišel automaticky. E-mail Vás ujišťoval o tom, že se budeme Vaší objednávkou zabývat. V okamžiku potvrzení Vaší objednávky si již zákazníci tento model objednali před Vámi. Vzhledem k tomu, že model Leifheit byl ve výprodeji a za skvělou cenu, byl tedy ihned vyprodán. Skladem jsme měli pouze 2 ks. Zboží jsme poslali zákazníkům, kteří si objednali zboží před Vámi, a Vaší objednávkou jsme se dále zabývali a zjišťovali jsme dostupnost vyprodaného zboží u našeho dodavatele. Ten nás informoval o nedostupnosti. Toto byla jednorázová výprodejová akce modelů; nyní se již budou prodávat novější modely těchto výrobků. O všem jste byla informována a až do konce jsme se snažili Vaším požadavkům vyhovět. S pozdravem, M. Šromová

• Dodaný tmel byl starý, podle číslice 07 předpokládám že byl z roku 2007. Opravdu mi dalo zabrat než jsem tmel rozmíchal.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vámi objednané zboží jsme naskladňovali v roce 2015, tedy není možné, aby tmely byli prošlé. Pokud jste měl nějaké pochybnosti, mohl jste u nás zboží reklamovat. To jste bohužel neudělal. Objednávky a reklamace vždy řešíme k plné spokojenosti zákazníka a vše dotahujeme do konce. Po tomto hodnocení jsme se s Vámi telefonicky spojili a danou věc si vysvětlili. Věříme, že nám zachováte svou přízeň i nadále. S pozdravem, M. Šromová

• píšou skladem a skladem to nemají

Nedoporučuji

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Zákazník poptával přímočarou pilu od značky Festool, která nebyla skladem a již dva roky v žádném případě nebyla jako skladem uváděná. Tato pila se také již nevyrábí, a proto mu byla nabídnuta novější a za lepší cenu. Následně zákazník chtěl objednat a dodat do dvou dnů, což nebylo logisticky možné. Přibližný termín dodání by byl přibližně 4 - 5 dnů. Zákazník odmítnul a více se již neozval. Z naší strany jsme zákazníkovi vyšli maximálně vstříc a jeho reakce nás mrzí. Přeji krásný den, Janoušek David.

• nedodržena cena výrobku

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Vámi objednané zboží nebylo v době objednávky skladem a o změně ceny jste byl ihned informován a zvýšení ceny jste akceptoval.Nebyl problém od objednávky odstoupit.Zřejmě jste si nepřečetl naše obchodní podmínky.Cituji : V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit..
    S pozdravem Vážan

• Ceny v internetovém obchodě neodpovídají skutečnosti.

Příště již nebrat.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

u zboží které je skladem jsou ceny vždy v pořádku.Pokud si ale zákazník objedná zboží které skladem není tak se cena může změnit v závislosti na změnách ceníků našich dodavatelů.Proto je u každé položky odkaz na dostupnost zboží .Jakmile tento dotaz obdržíme tak zjistíme dostupnost a případně když dojde ke změně ceny je zákazník o této nové ceně informován a pak záleží jen na něm zda se rozhodne zboží objednat.
    Omlouváme se za komplikace ale nyní opravdu nejde hlídat u tisíce položek které nemáme skladem aktuální cenu neboť se ceníky opravdu mění každý měsíc.
    S pozdravem Vážan.

• Na fotkach jsou jine prosukty nez ve skutecnosti byly v baliku, resp. jine provedeni. Na fotkach jsou klice masivni, ale dorazily slabe. Kdyz jsme vice zabrali, klic se roztahne. Tedy chce to pravdive informovat zakazniky.

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

omlouváme se za potíže se zbožím které máte zakoupené od naší firmy.
    Rádi bychom Vás požádali o přesnou identifikaci výrobku pro naší
    kontrolu kde mohl vznikout problém.Poškozené klíče samozřejmě pošlete zpět a reklamaci obratem vyřídíme.
    S pozdravem Vážan

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• nedodává zboží

nedodává zboží

Reakce obchodu Nářadí Janoušek

Dobrý den, zboží v době objednání nebylo skladem, ihned bylo doobjednáno u dodavatele, který bohužel toto zboží do dnes také nemá skladem, tedy nebylo možné dodat. Omlouvám se a přeji krásný den, Janoušek David