• Inzerovali produkt skladem, ale neměli jej!

• zboží sklade v podstatě není zboží skladem
    • po měsíci se ozvali, že mají pro mě zboží :(

Na zboží u kterého obchod deklaroval že je skladem stále čekám

Reakce obchodu PROFES

zboží máme vedené v externím skladě a to na stránkách máme uvedeno dodání 3-5.dnů.Bohužel jste si to nepřečetl a hned jsme Vás na to upozornili.Zboží bude dodáno co nejdříve.S pozdravem Řezníček

• U tohoto obchodu řádné výhody nevidím,jinak přes internet nakupuji běžně
    • neserioznost a nezájem

všechny varuji,již nikdy.

Vážený pane Fiala,
    objednal jste si úhlovou brusku Ferm a nešla Vám povolit matka.Bohužel závadu jsem konzultoval ve značkovém servisu dnes a brusku Vám na naše náklady stáhneme,ikdyž není zřetelné,jestli je závada prokazatelně ve stroji.Víc bohužel udělat nejde. S pozdravem Řezníček

• Délku dodání

Nevím, nevím

• NIC.
    • Nemá zboží.

Nabízí zboží které nemá.

Vážená paní Vítová,
    uhlíky,které jste si objednala,byly vedené v externím skladě a bohužel dodavatel je neměl skladem.Psal jsem Vám dva emaily.Dnes uhlíky dorazily,jak jsem slíbil a v pondělí Vám
    budou expedovány. S pozdravem Řezníček

• Žádné
    • Neuznávají reklamace
    • Nekomunikují

Absolutní nespokojenost s komunikací při vyřizování reklamace.

Vážený pane Seknička,
    poslal jste nám do záruční opravy myčku Makita HW132, ke které jste nám zaslal záruční list s jiným výrobním číslem. V rámci dobrých vztahů jsme opravu zaplatili a myčku Vám zaslali zpět. Oprava stála 550,-kč + dopravné 140,-kč.Byli jsme spolu v kontaktu a vše vyřešili. Vůbec nechápu reakci od Vás a nevím,co jsme mohli udělat více,aby jste byl spokojený. Řezníček

Obchod sice montážní pěnu nevyrábí ,ale bohužel prodává. Je to velice špatný produkt, náplň není 750ml ale max. 500ml. Pěna je modrá a po zaschnutí zelená to by snad ani tak moc nevadilo, ale na okenní rámy nic moc a bohužel na webech není ani zmínka o modro-zelené barvě.
    Hlavně je problém že pěna špatně lepí a její rozpínavost není jen 15min. ale skoro hodinu a z instalovaného místa prostě vypadne a vytvoří koule dole pod rámem. Je to prostě zmetek a lepší tuhle pěnu nekupovat.

Zatím se nevyjadřuji na doporučení atd.obchodu Profes,protože čekám na vyřízení/záruční opravu odeslaného vadného zboží:stříkací pistole Ferm FSG 120.
    Bylo odesláno k opravě(obchodu Profes) 11.8,do dnešního dne,tj.18.8.zatím není oprava vyřízena.

Dobrý den pane Lenfeld,
    bohužel výrobce má na reklamaci ze zákona 30.dní a náš obchod hned zajistil odvoz do záručního servisu.Bohužel neovlivníme čas,za jaký se nám stroj vrátí.Můžeme slíbit,že to bude do 30.dní. S pozdravem Řezníček

• žádné,pouze oklamaní zakazníka tvrzením na svých strankách,že mají vše na skladu
    • například nezvedání telefonu

absolutně nezvládnutý e-schop,poskytování klamavých informací,rozhodně zde nakupovat nebudu,jen mě zdržují

Vážený pane Čutka,
    to co jste napsal v recenzi je nehoráznost.Objednal jste si 4 sady pilek a hned Vám bylo sděleno,že skladem jsou pouze 2.Po telefonické domluvě Vám byly sady zaslány.Asi jste se špatně vyspal. S pozdravem Řezníček

• nízká cena
    • V případě problému nekomunikuji

Nekupujte,

Vážený pane Borl,
    sekačku,kterou jste si objednal na osobní odběr poškodila dopravní společnost PPL.Díl jsme Vám na vlastní náklady zaslali a už ho máte doma. Je nám líto,že nám píšete špatnou recenzi,ale více se pro Vaši spokojenost udělat nedalo. S pozdravem Řezníček

• špatná komunikace

V obchodě jsem chtěla nakoupit dle doporučení na internetu.
    V obchodě jsem si objednala zboží, jenž bylo uvedeno, že je skladem,ale dodnes nedorazilo. Po mém dotazu mi nebylo odpovězeno.
    Obchod nedoporučuji, jelikož má velice špatnou komunikaci se zákazníkem.

Reakce obchodu PROFES

Dobrý den paní Holubová,mrzí nás Vaše reakce,bohužel se vše protáhlo svátky a psali jsme Vám 6.5.2014 email,že Vám zboží odesíláme. Takže určitě se snažíme komunikovat.
    Pěkný den Řezníček

Tento obchod NEdoporučuji.
    Zboží, které jsem objednal (vysokotlaká myčka) jevilo známky toho, že si ho někdo přede mnou koupil a vrátil ho. Odhaduji to podle špinavé hadice ve které byla voda a na odnímatelném držadlu bylo vidět, že ho někdo sundával.
    Pochybuji, že je to normální u všech kusů, obchod mě nic podobného předem neoznámil.

Reakce obchodu PROFES

Vážený zákazníku, mrzí nás, že jste s našimi službami nebyl spokojen. Na Vaši zásilku si přesně pamatuji. Myčka nebyla nikdy použita a ta voda, co byla v hadici je standardně z výroby, kde testují hadice na udržení tlaku. Co se týká držadla, tak to bylo způsobeno tím, že myčka byla vystavena cca 1 týden na obchodě- Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte důvěru. MP

• Zboží přišlo špinavé, zaprášené a dokonce i odřené. Když jsem napsal zpět do obchodu mail, co s tím, tak mi nikdo ani neodepsal.

Reakce obchodu PROFES

mrzí nás Vaše recenze,ale zboží jste nám nenafotil ani neposlal zpět,tak nemůžeme posoudit rozsah poškození,které způsobila dopravní společnost.Příště je potřeba ihned po převzetí nás kontaktovat. Po 3.dnech už je to složité. S pozdravem Řezníček

komunikace s obchodem sice je ale již 2x přesunuly datum dodání.Zboží bylo skladem ale 10 dnů na odeslání je příliš

Reakce obchodu PROFES

velice nás mrzí Vaše recenze.Zboží skladem bylo,ale bylo poškozené a ihned jsme Vás informovali a domluvili se na dodání dalšího kusu.Se vším jste souhlasil a nevadilo Vám to,proto nechápu Vaši reakci.Doufám,že příště budete spokojenější. Řezníček

• aktualizace stránek

Zakoupil jsem v tomto e-shopu Ruční elektrický hoblík FDPP-650, bohužel obrázek na netu a produkt jako takový se dost liší.
    Nebylo by od věci kdyby raději prodejce nabízel stejně vypadající zboží jako nabízí.
    (člověk koupí např.MODRÉ kolo a dorazí mu RŮŽOVÉ)

příště budu více přemýšlet zda něco ještě koupím, bohužel byl to dárek k Vánocům a nezbývalo moc času poohlédnout se někde jinde.

Reakce obchodu PROFES

bohužel obrázky nám dodává dodavatel a ten sám má obrázek staršího modelu,proto chyba nebyla na naší straně.
    Došel Vám nový a kvalitnější model,akorát v nových barvách.
    Doufám,že s novým modelem budete spokojen.
    S pozdravem Řezníček

• Nízká cena
    • Nabídka nesouhlasila se skutečností.
    • Příslušenství nebylo dodáno z důvodu chyby na v prezentaci.

Obchod nabízí nízké ceny. Raději si ověřit platnost nabízeného zboží a příslušenství.

Poslali mi jiné zboží než jsem si objednal. A tím mi způsobili stres. Sice se omluvili jak jsem zavolal, ale volal jsem já a měl jsem zbytečné starosti za chybu jiných, slušelo by se dostat nějaký dárek jako kompenzaci.

• dlouhá doba dodání,
    • zboží mizerné kvality

dlouhá doba dodání,
    zboží mizerné kvality

Reakce obchodu PROFES

Vážený zákazníku, mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami spokojen. Vaši objednávku jsme expedovali okamžitě, jakmile nám přišla od Vás platba (požadoval jste platbu předem). Co se týká kvalita zboží, tak je pouze na zákazníkovi, jaký výrobek si vybere - v našem obchodě nabízíme levné hobby nářadí i dražší profi nářadí s vysokou kvalitou. Děkujeme.

• NAŠEL JSEM TENTO OBCHOD NÁHODNĚ
    • JE NEJBLÍŽ MÉHO BYDLIŠTĚ-PODPORA MÍSTNÍCH FI
    • REM V REGIONU.
    • PŘI JEDNOM NÁKUPU NEMOHU HODNOTIT.

VCELKU DOBŘE,TROŠKU BYLA CHYBA V KOMUNIKACI.