Jen blázen by zde nakoupil! Ani telefony nefungují, zkuste sami a uvidíte...

• nejsou
    • špatná komunikace, špatné informace

udávají zboží skladem (čímž myslí centrální sklad někde možná v Evropě), takže zboží za dva týdny stále není k dispozici

...nakupuju tady proto,protože máte špičkové nářadí...a proto,kady chodím,všady Vás chválím...

• zboží pouze 1x použito a odesláno na reklamaci,po reklamaci opět 1x použito a opět reklamováno,ze zákona reklamace 30-dní, zboží na reklamaci již přes 2 měsíce a nepodána žádná informace, na telefonech nejsou dostupné ...

nedoporučuji !

• Velice špatná komunikace

• Široký sortiment, příznivé ceny, skvělá komunikace, dobrá dostupnost výdejních míst, mají i některé výrobky, které se dost těžko shání.
    • Přehlednost e-shopu nepatří k nejlepším, vzhledem k množství zboží by bylo vhodné asi nějaké dělení a né vše v jednom sloupci.

Doporučuji, starají se o zákazníka a jeho objednávku, balík velmi dobře zabalený, ostatní výše.

• Relativně příznivé ceny při osobním odběru.
    • Dodací lhůta 2-3 dny znamená týden a více (2+3)

klasika

• inzeruje zboží které vůbec nemá

• Nizka cena a moznost osobniho odberu v Praze.

• Slaba komunikace

Naprosto nespokojen

• Nízká cena
    • zboží došlo na jinou pobočku
    • došel jiný typ zboží, ovšem s původní (dražší) cenou
    • špatná komunikace při výměně zboží
    • vše velmi zdlouhavé

Když přijde špatné zboží, tak bych si představoval rychlou výměnu. Nejdřív jsem byl požádán o vyfocení zboží, poté abych jej odeslal zpět přes Uloženku.
    Reakce obchodu vždy v rámci dní. Takto si nepředstavuji serióznost. Z těchto důvodů nedoporučuji.

• - dodání zboží po dodací lhůtě
    • - dodání na špatnou pobočku
    • - došel jiný typ zboží
    • - komunikace špatná a řešení velmi zdlouhavé

Rozhodně nedoporučuji nákup. Velmi špatná komunikace. Cena zboží hold není všechno.

• výdejní místa
    • nekomunikují

více uz néééé

• Doručení do odběrného místa blízko bydliště

• naprosto nesmyslné informace o dodací době
    • tyto informace jsou na e-shopu inzerovány i když provozovatel ví, že jsou nepravdivé
    • obchod velice špatně komunikuje

Zboží mi mělo být dodáno do 3 dnů, po 8 dnech jsem se sám musel telefonicky dotazovat kde je problém. Ani po 10 dnech mi nebyli schopni říct kdy zboží dorazí. Absolutně bez jakékoliv omluvy a snahy být alespoň slušní. Objednávku jsem zrušil a zboží objednal u konkurence. Obchod vřele nedoporučuji.

• Objednávka zatím nedorazila tak bych nehodnotil
    • Objednávku jsme musel urgovat a zatím nic neposlali

S expedici je to velmi slabé. Zatím mi nic nedošlo.

• dodací lhůtu

dlouhá dodací lhůta, na dotaz k termínu dodání obchod nekomunikuje

• Žádný problém se nevyskytl.Nic víc není třeba dodávat.Vše proběhlo tak jak má.

Obchod plně doporučuji

Zboží dorazilo sice trochu zpožděně a jako balík v pořádku,horší to je s výrobkem držák vrtačky nelze přišroubovat k pohyblivé části stojanu jelikož v držáku není vyvrtaná díra

• Výdejní místa
    • komunikace

zboží jsem obdržel = dobrý
    komunikace s obchodem nulová, určitě bych jim neplatil nic dopředu.