• Velky vyber

Velky vyber a rychle dodani

• Dodání zboží do druhého dne.
    • Uvítala bych větší výběr trvanlivého mléka s uzavíratelným nálevem.

Obchod doporučuji.

• mají to, co zrovna potřebuji
    • nevím

• Trošku matoucí je, že některé nápoje jsou uváděny po kusech a není u nich upřesněno, kolik kusů je v jednom balení. Bylo by asi jednodušší pro objednatele, kdyby byly všechny nápoje uváděny jak po kusech, tak po celých baleních.

• Velký výběr kvalitního zboží, spolehlivé dodání, milé jednání
    • žádné jsem neobjevila :)

• Rychlost vyřizování objednávek a naprostá spolehlivost obchodu. Velký sortiment zboží za přijatelné ceny. Výborná komunikace s obchodem.
    • Nic.

• dobře funguje dlouhodobě
    • nevím

dobrá dlouhodobá zkušenost

• Spolehlivost, komunikace, sortiment

• Dovážka až do domu
    • Dobrý sortiment zboží
    • Rychlé vyřízení objednavky
    • Většinou není možná dovážka v odpoledních hodinach

Rychlá a spolehlivá dodávka objednaného zboží
    Mám s obchodem dlouholeté zkušenosti a mohu ho doporučit.

• rychlost dodání
    • zajímavá cena zboží
    • nevím o žádných

maximální spokojenost

Líbila se mi limitovaná edice Jamesona, a v tuto chvíli nebylo zcela jednoduché ji sehnat. Dané zboží bylo s velkou pravděpodobností poškozeno dopravcem, ale vzhledem k vytíženosti pošty, a dalších služeb stejného charakteru silně pochybuji, že by reklamace proběhla bez problému do Vánoc, vzhledem k tomu, že tento produkt byl určen jako dárek pro mé blízké.
    Samozřejmě rozumím tomu, že dopravce nelze za každých okolností uhlídat, krabice byla pečlivě vystlaná a označená jako křehké zboží, nicméně víčko od lahve bylo silně promáčknuté až se svezlo po hrdle. Jen zázrakem se téměř nic nevylilo a alkohol se samozřejmě nezkazí. Takže spíše obchodu doporučuji lépe organizovat své dopravce.

Reakce obchodu Nápoje-online.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, ale je nám velice líto, že zde hodnotíte přepravce, ale ne náš obchod. Produkty balíme jak nejlépe to je možné. Bohužel, není v naší moci organizovat dopravce.
    Objednávku jste vytvořila 9.12., ale platbu jste nám zaslala až 16.12. Ten den byla objednávka ihned odeslána. Již následující den 17.12. byla doručena.
    Vůbec jste nás o poškození produktu neinformovala. Nemohli jsem tak vyřešit případnou reklamaci.
    Na stránkách uvádíme doporučení přepravy Messenger pro křehké produkty. Tento přepravce se ke křehkým produktů chová daleko ohleduplněji než pošta.

• spolehlivost
    • rychlost,
    • ochota a vstřícnost.

V tomto obchodě nakupuji pravidelně už několik let a jsem vždy spokojená. Pokud nějaké zboží z mé objednávky není, tak jsem hned informovaná a vždy se domluvíme k mé spokojenosti na náhradě či nejbližší možné dodávce. Jsou také velmi rychlí a flexibilní při doručování zboží. Všem doporučuji.

• Chlapík mi bedny donesl až na místo, nehodil mi je jen za dveře.

Velice dobrá komunikace obchodu, bleskové dodání, bohužel trošku vyšší ceny než u konkurence, ale zboží jsem objednat musela, neboť jinde již na skladě nebylo.

• komunikace,rychlost,spolehlivost,kreativita

mohu jen doporucit

• meli zbozi ktere jsem shanel
    • nevim

meli by jste byt spokojeni

• Dle mě dobré ceny, vánoční akce..
    • Mohlo by být vychytanější osobní vyzvednutí

Doporučuji, vše dopadlo dobře až na pár maličkostí

• Velká nabídka zboží za přijatelné ceny,možnost rozvozu,ale i zaslání přepravcem a hlavně rychlost.

• přehledná nabídka zboží, rychlá objednávka, rychlé doručení- druhý den.
    • žádný

Výborná firma, jsem spokojena.

• perfektní komunikace, rychlost, ochota řešení
    • neznám

vřele doporučuji