Nedorazilo zboží ani potvrzení objednávky a nulová komunikace

• Rychle perfektní jednání, opakovane, pořád perfekt.

Připadá mi zvláštní , když u jedné firmy objednám dva tonery,jednou objednávkou(pravda různé značky),které jsou na skladě , vyúčtují 2 x poplatek za poštovné. Jednou 99,- a na druhý toner 149,- bez DPH.Poštovné je jasné , ale ne na dvakrát.

• Rychlé doručení, dobrá momunikace

Na zákaldě opakovaných objednávek mohu jen doporučit

• rychlé dodání objednávky

• Kvalita
    • Přehledný web
  • Jsem dlouhodobě spokojená. ZN.

• Rychlé jednání.

• Velký výběr zboží.
    • Dobrá komunikace E-shopu se zákazníkem.

Doporučuji nákup v tomto obchodě.

Vše proběhlo perfektně.

• Bohatý sortiment

• Spolehlivost, cena, rychlost vyřízení

Naprostá spokojenost

• Jediná výhoda byla, že mi náplně v mé tiskárně "neodešly" a vydržely až do toho třetího dne, kdy jsem tam dala nové. Příště prosím o lepší komunikaci. Děkuji.
    • Oznámení o doručení zásilky jsem dostala pozdě, řidič mi volal, když už jsem byla mimo domov. Chtěli jsme se domluvit na druhý den, ale on s tím měl nějaký problém, tak jsme se domluvili až na 3 den. Čekala jsem od rána do 13.00, pak jsem mu napsala, že musím odjet. Za chvíli přijel a říkal, že jede z vedlejší vesnice. Kdyby mi zavolal, že je tam, řekla bych mu, že přes tu vesnici pojedu a mohla jsem to přebrat tam. Nemusel k nám vůbec zajíždět a já nemusela tak dlouho čekat.

Oznámení o doručení zásilky jsem dostala pozdě, řidič mi volal, když už jsem byla mimo domov. Chtěli jsme se domluvit na druhý den, ale on s tím měl nějaký problém, tak jsme se domluvili až na 3 den. Čekala jsem od rána do 13.00, pak jsem mu napsala, že musím odjet. Za chvíli přijel a říkal, že jede z vedlejší vesnice. Kdyby mi zavolal, že je tam, řekla bych mu, že přes tu vesnici pojedu a mohla jsem to přebrat tam. Nemusel k nám vůbec zajíždět a já nemusela tak dlouho čekat. Jediná výhoda byla, že mi náplně v mé tiskárně "neodešly" a vydržely až do toho třetího dne, kdy jsem tam dala nové. Jinak mám s touto firmou dlouholeté dobré zkušenosti.

• Ceny
    • Osobní přístup

Doprava službou PPL za cca. 180 Kč za dvě cartridge je dražší než Česká pošta. Jiná varianta prý není. Samotné cartridge jsou také jinde levnější.

• Možnost telefonické objednávky

Skvela domluva

• Kvalita
    • Osobní konzultace

Spokojenost - dobrá kvalita za dobrou cenu, rychlé dodání, osobní konzultace po telefonu.

• Rychlé jednání. Výborná komunikace i spolupráce.

Objednám oni doručí včas.Proto s nimi spolupracuji.