• Cena odpovida kvalite
    • Velmi ocenuji take vyber velikosti krabice, bez pouziti vycpavkoveho materialu
    • Made in Czech Republic :)
    • Rychle dodani

Absolutni spokojenost

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi za Vaši spokojenost. Snažíme se o šetrnost k přírodě a vycpávky používáme minimálně , jen tam, kde je to opravdu nutné.

• zajímavé produkty
    • přehlednost
    • dobrá komunikace, vstřícnost

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, vždy nás každé plusko povzbudí.

• Rychlé doručení

Spokojenost s rychlosti dodání zboží. Ponožky jsem vyzkoušel už druhý den, zatím nemám pocit, že by zabraňovali pocení nohou, zápachu možná trošku.
    Uvidíme, ještě zkouším :)

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, některé věci však musím uvést na pravou míru. Naše ponožky se stříbrem určitě nezabraňují pocení nohou. Takovou informaci neuvádíme na našich stránkách. Pocení je přirozený, fyziologický projev těla, tomu nikdo nezabrání. Můžeme však eliminovat zápach a to se děje díky stříbru, které je obsaženo ve všech našich produktech. Molekuly stříbra jsou pevně uchyceny ve struktuře PES vlákna - antimikrobní vlastnost materiálu je funkční po celou dobu životnosti ponožek (do zničení).
    Viz ještě citace z webu:
    -Stříbro je známo pro své antibakteriální účinky - eliminuje bakterie vznikající v potu, které jsou zdrojem zápachu.
    -Konstrukce ponožek kopíruje anatomii nohy a spolu s použitými materiály podporují odvod potu.
    - Stříbro, obsažené v ponožkách nanosilver, slouží jako prevence plísní, mykóz a ekzémů a pomáhá je odstranit.

• Kvalitní zpracování
    • Příjemný materiál
    • Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Moc nás těší plusové hodnocení a podporuje nás v další práci. Děkujeme.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme, pět hvězdiček nás těší.

Vše proběhlo jak mělo, rychle a spolehlivě

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme. Snažíme se včasné dodání, aby měl zákazník naše oblečení co nejrychleji na sobě a mohl si v něm užívat komfort nošení.

• dobrá nabídka kvalitního zboží
    • chybějící prodejna v Praze

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme za ocenění nabídky a kvality našeho zboží.

• Trička jsou pěkně propracovaná a pěkná. Příjemná. Barva odpovídá.

Objednávala jsem dvě trička velikosti XL - ač se uvádí, že odchylky ve velikostech mohou být, tak rozdíl ve velikostí mezi těmito tričky byl na můj vkus moc velký. Jedno jsem tedy měnila za menší L - to už je zase ale těsnější, takže mi tady velikosti úplně nevyhovují. Navíc náklady na dopravu (vrácení/výměna a znovu doručení) hradí zákazník. Tedy se pak tričko pořádně prodraží. Je to vše uvedeno v podmínkách obchodu, to souhlasí.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu a hodnocení. Mrzí nás, že Vám velikostně trička nevyhovují.

Vše v naprostém pořádku .

Děkujeme, jsme potěšeni.

Jsem s obchodem spokojena.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojeni.

• Moje první a výborná zkušenost.

Rychlé dodání , bezva výrobků.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Velice nás těší, jsme rádi za spokojenost.

• rychlost dodání
    • kvalitní materiál
    • malý výběr

Fajn obchod s kvalitním zbožím. Škoda, že je hodně zboží (v černé barvě) nedostupný.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení kvality materiálu a rychlosti dodání. Dodatek k mínusovému hodnocení - naše zboží je oblíbené, rychle se vyprodává a tudíž někdy chvíli trvá, než se doskladní. Mrzí nás, že jste se trefil s objednávkou právě do tohoto meziprostoru s doskladňováním vzorů, u chybějící černé barvy.

• Už mám druhé zboží,od tohoto obchodu,a zatím velká spokojenost.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

To jsme moc rádi, děkujeme.

• Rychlé dodání.
    • Nic není.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Rychlost dodání a kvalita zboží je naše priorita. Děkujeme za hodnocení.

Rychlé vyřízení a dodání mé objednávky.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Rychlost vyřízení objednávek a kvalitní, funkční oblečení je naše priorita. Děkujeme za recenzi.

Jsou tam příjemní lidé,kteří mě se vším rádi pomohli. Materiál je velmi příjemný a opravdu kvalitní ,člověk se v tom nepotí.

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Moc nás těší Vaše zpětná vazba a také to, že jste s naším oblečením spokojen.

Jelikož jsem si neobjednala hned a nechala zboží v košíku dostala jsem ještě 10% slevu což je super a doručené zboží kvalitní a sedí dle rozměrů

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Jsme rádi, že Vám zboží sedí a je spokojenost.

Spokojenost, rychlost dodání

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Děkujeme, těší nás Vaše spokojenost.

Skvělá funkční trička se stříbrem, nakupuji pravidelně, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Jsme moc rádi za stálé zákazníky i za spokojenost s kvalitou a rychlostí vyřízení objednávek.

• rychle vybavenie objednavky & preprava
    • ceny len v CZK, nasledne nie je mozne uhradit presnu sumu
    • preplatok sa mi nevratil, takze som v konecnom dosledku zaplatil za tovar viac ako inzerovanu sumu
    • Web neponukal moznost platby kartou, co je najrychlejsi a najjednoduchsi sposob uhrady

Reakce obchodu Nanosilver.cz

Náš e-shop je primárně určen pro český trh, ale díky blízkosti jazyků si k nám našli cestu i slovenští zákazníci. Toto může způsobovat drobné nedostatky, které se však pokusíme vylepšit.
    Nyní je již možné platit kartou a také je možná volba platby v korunách nebo euru.
    Všechno zlé je k něčemu dobré a nyní nás to vedlo k hledání zlepšení. Děkujeme za podněty. A co se týká" přeplatku " , pokud jste platil dle zaslané objednávky, tak se nejedná o přeplatek, ale o kurzový rozdíl a ten zůstává bance.