Zboží mně nebylo doručeno, protože chodím do práce a prostě v 10 hodin dopoledne nemůžu být doma.
    To, že doručují zásilky pouze v dopoledních hodinách jsem nikde na jejich stránkách nenašla.

Reakce obchodu Nakupujnabytek.cz

zásilku jste měla zaplacenou. Když přišla od dopravce zpráva, že jste balík nepřevzala, navrhovali jsme, že řidič může další den nechat balík u sousedů, na výdejním místě nebo přesměrovat na adresu do práce. Všechny možnosti jste odmítla. Řidiči přepravních firem jezdí stejné trasy a doručují každý pracovní den ve stejných časech. Opravdu není možné, aby to řidič dovezl večer nebo o víkendu. Naprostá většina našich zákazníků také chodí do práce a opravdu nikdo jiný neměl problém s převzetím zásilky. Jinak informace ohledně doručování jsou uvedené v našem eshopu v záložce "doprava a platba" a v OP 5.1. Pokud jste je nenašla, mohla jste se kdykoliv zeptat. Navíc jsme Vám volali, než jsme zásilku předali dopravci. Vůbec není problém zařídit doručení na určitý den (po-pá), kdy víte, že budete mít volno.(Jako učitelka máte jistě více volna než ostatní zaměstnanci, např. 28.3.2024 jsou prázdniny, ale dopravci pracují...). Běžně se tak se zákazníky domlouváme. Čas doručení je na domluvě s řidičem, ten nedokážeme naplánovat.
    Hezký den

Poškozený nábytek

Reakce obchodu Nakupujnabytek.cz

nechápeme vaše hodnocení. Od nás zásilka (regál) odjela v pořádku, což máme zdokumentováno. Zásilka byla navíc dodatečně zabalena proti poškození. Přepravci jste potvrdili převzetí bez závad a ani u nás jste nic nereklamoval. Podle záznamů dopravce jste převzetím zásilky pověřil někoho jiného (v systému je uvedené jeho jméno a zásilku i platil). Je tedy možné, že zásilka byla poškozena až po převzetí.
    Nakupujnabytek.cz

• Po rozbalení zboží zjištěna závada, při reklamaci se snaží hodit vinu na kupujícího případně dopravce. Doporučuji fotit si obal ještě před rozbalením.

Reakce obchodu Nakupujnabytek.cz

reklamovala jste židli, která měla nožem proříznutý sedák z boku. Židle jsou balené po dvou kusech v krabicích. Pouze jsme po Vás chtěli poslat fotku nepoškozené (neproříznuté) krabice, aby se dalo vyloučit poškození při rozbalování. To jste odmítla , že krabice už je vyhozená. Přeci když vybalíte viditelně poškozenou věc z nepoškozeného obalu, tak se ho rychle nezbavíte. Krabice se otevírá nahoře, takže se židle na tomto místě poškodit nedá. Celá paleta s nábytkem byla zabalená do několika vrstev stretch folie a zapáskovaná. V telefonickém rozhovoru jste přiznala, že jste folii rozřízli olamovacím nožem, ale že se to nemohlo poškodit v tomto místě, protože židle jsou v krabici na stojato. To je sice pravda, ale na paletě byly krabice se židlemi zabalené naležato a přesně v tom místě se to proříznout mohlo (zásilky fotíme před odesláním). Nebylo by lepší přiznat, jak se to stalo, než na nás házet vinu , vyhrožovat ČOI, právníky a psát takovéto recenze. Každá situace se dá řešit i židle se dá objednat nová....
    Nakupujnabytek.cz

• Několik kusů bylo špatně navrtano, či při balení špatně nachystáno.

Reakce obchodu Nakupujnabytek.cz

musíme reagovat na Vaše hodnocení. Nemáme od Vás jedinou reklamaci ani fotku toho, co by mělo být špatně. Pravděpodobně se jedná o špatnou montáž z Vaší strany. Pokud se některé díly otočí, potom nepasují ty ostatní. V návodu je podrobně namalované, jak postupovat při montáži. Tento nábytek se vyrábí ve velkých sériích a prodává ve velkém počtu, pokud by tam byla nějaká výrobní vada, tak by se to projevilo i u ostatních zákazníků. Žádný jiný zákazník podobný problém neměl.
    Luboš Klámrt
    Nakupujnabytek.cz

Bohužel mi nedorazily všechny součástky a také byl pěkně složitý nábytek na složení

Reakce obchodu Nakupujnabytek.cz

ale pravděpodobně Vaše hodnocení nemělo patřit našemu obchodu. Obývací stěna byla odeslána kompletní a žádné chybějící součástky jste nereklamovala (4 měsíce od nákupu). Pokud by něco chybělo, obývací stěna by se nedala sestavit. Návod je jednoduchý, nikdo jiný se skládáním problém neměl (je k dispozici na eshopu). Uvádíte nespokojenost s délkou dodací doby a přitom jste zvolila platbu předem. Obývací stěna byla odeslána následující pracovní den po připsání peněz na účet a doručena následující den po odeslání.