Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 1 měsícem

Zboží nabízené v tomto eshopu bylo od dobrého dodavatele. Všechny díly na sebe pasovaly s kvalitním dílenským zpracováním a dobře zabalené proti poškození, což dle mých zkušeností ne u všech eshopů s nábytkem je normou.

• nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 2 týdny

100% spokojenost,v pondělí večer objednáno,v úterý ráno telefonické oznamení,že je zboží pripraveno pro přepravní společnost,ve středu ráno dodáno v naprostém pořádku,nyní již sestaveno :-)

• VÝBORNÁ KOMUNIKACE A DOHODA

Ochotní udělat pro vás vše co mohou

• nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 2 měsíci

Obchod vřele doporučuji dobré ceny krátká dodací lhůta ochota.

• nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 1 měsícem

Objednaný nábytek přišel v pořádku a ještě před termínem.Naprostá spokojenost.

• Příznivé ceny
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalitní nábytek
    • Komunikace obchodu
    • V manuálu obývací stěny byla chyba v zakreslení šroubů, ale průměrně inteligentnímu člověku správné umístění dojde.

S obchodem jsem celkově spokojen, našel jsem si mnou vybraný nábytek, který jsem objednal. Objednávka byla velmi rychle zpracována a následující den mi telefonicky oznámil zaměstnanec obchodu, že objednávka byla vyexpedována a mohu ji následující den čekat. Tak se i stalo, takže nemám žádné výhrady.

• vše perfektní

vše probíhalo dobře a rychle, doporučuji

• Rychlé jednání

• dobrá cena
  • nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 3 měsíci

Super rychlá komunikace s obchodem ať se to týká dotazu na zboží nebo již k objednávce.
    Rychlé odeslání
    Super ceny

• Solidní jednání
    • Při poškození přepravní službou zašlou náhradní díl.

Zasláno PPL. Poškozená jedna krabice a tím pádem i jeden díl postele. Po telefonickém rozhovoru se zástupcem firmy ALFASHOP panem Klámrtem, který inicioval reklamaci vůči PPL, slíbeno zaslání novéo dílu. Po několika dnech opravdu bezplatně zaslán díl na postel. Takže díky za pomoc při řešení reklamace a následné zaslání dílu.

• naprostá spokojenost

Naprostá spokojenost.

• Velmi ochotný personál
  • nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 5 měsíci

• Rychlost a ochotu,...a cena ,...dost jsem ušetřil.
    • doprava,...poškozený spodní balík,...hluboký oděr,...zřejmě pri nakládání vysokozdv.vozíkem
  • nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 6 měsíci

• Perfektní jednání a rychlé dodání.

• Super komunikace
    • Rychlost vyřízení

Po objednani prislo ekolik emailu s aktualnim stavem objednavky a druhy den mi zavolali ze zbozi predavaji dopravci a s informacemi kdy cca mi to muze přijít

• nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 6 měsíci

Kontejner byl doručen službou PPL, karton přepravou nepoškozen a po rozbalení byl kompletní. Při montáži všechny desky - boky i horní deska pomačkané nějakým nástrojem - stužidlem, přesně tam kde jsou přidělané lišty pod poličky. Jinak, kontejner je fajn a jsem spokojen.

• nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 7 měsíci

První nákup, rychlé vyřízení.

• nakoupil v obchodě Nakupujnabytek.cz před 7 měsíci

• Ochota, vstřícnost, milé jednání. Mé prosbě o zkrácení termínu dodání zboží bylo ihned a bez problémů vyhověno.