• vysoká přehlednost
    • nic mě nenapadá

určitě nakoupím znovu

Reakce obchodu Nakupted

Děkujeme za kladné hodnocení.

• Kamenem úrazu je doprava a komunikace s obchodem. Dopravce vybírá obchod, zákazník jen platí bez možnosti ovlivnit čas doručení. Obchod mi doporučil, když si nechci brát dovolenou, abych zboží zvládla doma přebrat, abych si dojela do 40 km vzdáleného depa nebo zaplatila 300 Kč, potom by přijeli po 17. hodině. Jednalo se o skleněný stůl na platě, už vidím jak bych ho před depem nakládala do osobního auta. Paní v obchodě ani nevěděla jakým dopravcem zboží poslali. Nezapomněli mi několikrát opakovat, že doprava není jejich problém, že si to mám řešit s dopravcem.

Reakce obchodu Nakupted

Snažili jsme se Vám vyjít vstříc a to nad rámec našich povinností, abychom problém vyřešili , a i přes to že s námi již nesouvisel, neboť byla špatná komunikace mezi Vámi a přepravou.
    Poté co jsme tedy přepravě zavolali (místo Vás, zákazník si má na přepravu v případě jakýkoliv změn zavolat sám) nám přepravce sdělil že nebude jezdit podruhé a ještě ke všemu po páté hodině.
    Tudíž nás mrzí že jsme Vám nedokázali vysvětlit, že hodinu dodání nedokážeme ovlivnit a jakékoliv další příplatky si určuje přepravní společnost sama, ale se samotný produktem jste zajisté problém neměla. Nicméně jestli Vám 4 a více ochotných hovorů přijde jako špatná komunikace, tak tedy nevíme jak bychom se Vám více zavděčili.
    Každopádně děkujeme za Vaší reakci NT.

• Dobré ceny
    • Nevím o žádných

Určitě doporučuji všem

Reakce obchodu Nakupted

Děkujeme za Vaši reakci NT.

• přehlednost, rychlost

Reakce obchodu Nakupted

Děkujeme za Vaše hodnocení. NT.

• levné a kvalitní zboží, spolehlivost dodání, výborná komunikace.
    • O žádných nevím

Na doporučení známých jsem zde nakoupil a rychlost dodání u tohoto e-shopu opravdu je. Kvalita zboží odpovídala ceně a při dotazu jestli mi objednávka dorazí do pátku, když jsem nakoupil ve středu byla komunikace také v pořádku, zboží bylo skladem takže do pátku opravdu dorazilo.

S pozdravem NT.

• rychlé dodání zboží až domů
    • příjemná komunikace s prodejce (chat + telefon)
    • přehledné menu
    • fajn cena a doprava gratis

Děkuji za bezproblémový obchod. Nakupoval jsem zde poprvé, vše proběhlo bez problémů. Upřímně mě udivila rychlost dodání sekačky, jeden den objednáte a druhý den dopoledne tu zvonil kurýr. Takhle by to mělo vypadat i u ostatním e-shopů!!!

Reakce obchodu Nakupted

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a jsme velmi rádi že jste nadmíru spokojen! NT

• Neškodilo by, aby v mém případě bylo zboží detailněji popsáno. Zahradní oblouk Garth měl všechny díly precizně navařené a tudiž jsem je nemusel sešroubovávat, jak se mi to stalo naposled (poslední dodávka nebyla od Vás). Rovněž lak je kvalitní. Precizní provedení oblouku a jednoduchost jeho montáže mě mile překvapilo.
    • Poslední zpráva o dodávce byla z Vašeho obchodu dne 22.6., že zboží bylo předáno k přepravě. Bližší zpřesnění termínu dodávky písemně a ani telefonicky avizováno, takže jsem mohl vůz dopravce klidně minout, protože jsem musel 22.6. dopoledne navštívit mou lékařku a vůz dopravce přijel prakticky ve stejnou dobu, když jsem se vracel.

děkujeme za hodnocení.
    Zahradní oblouk GARTH máme od dodavatele, tudíž uvádíme popis který k oblouku již byl. Nicméně máme na e-shopu CHAT a telefonický kontakt kde Vám operátoři určitě milerádi zodpoví každý Váš dotaz.
    S pozdravem NT.

• Přijatelná cena a doprava zdarma.

Rychlá komunikace, nákup bez problému a komunikace taky. Zboží dorazilo v naprostém pořádku.

S pozdravem NT.

• uvádí skladem zboží, které skladem není
    • nekomunikují

Reakce obchodu Nakupted

Dobrý den, nemyslíme si že 4 telefoní hovory jsou komunikační problém.Zboží které jste si objednal bylo bohužel na cestě. Nicméně 98 zboží je opravdu skladem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nejlepší a nejlevnější obchod.
    • Špičková komunikace s prodejcem.

Vřele doporučuji!

• přehledné
    • rychlé
    • spolehlivé

spokojenost
    komunikativnost

• Do dnes jsem nedostal zboží, i když mě bylo napsáno, že zboží je odesláno.

Reakce obchodu Nakupted

mezi svátky přepravní služba nestihla rozvozit všechny, všechny balíky. Není to naše chyba, ale i tak se omlouváme.nyní už ho určitě máte doma.
    s pozdravem Nakupted.cz

• nechají si zaslat peníze,pak odpíší,že zboží již není,ale peníze zpět ani po 2 urgenci zatím nedošli :-(

Reakce obchodu Nakupted

za nedorozumění s Vaší objednávkou se omlouváme, zboží jste platila převodem, ale přišel poslední kus a bohužel byl poškozen. Byli jsme nuceni objednávku zrušit. Nicméně peníze už máte 100%ně na Vašem účtu. Za Vzniklé potíže se omlouváme a budem dělat na tom aby se to již neopakovalo. Váš obchod Nakupted.cz

• přehlednost

• rychlost, spolehlivost
    • /

super

děkujeme

• vše bez problémů

Hezká nabídka, přijemné ceny, žádné překvápka typu nehorázné ceny za dopravu, vřele všem doporučuji

• zajímavé zboží
    • rozumné poštovné

Obchod proběhl bez chybičky - doporučuji