Rychlé vyřízení mé objednávky, vše v pořádku.

• Super obchod, jeden den objednám a druhý už mám zboží

• Rychlost doručení
    • Webové stránky moc nefungují.

• dobrá rychlost vyřízenícena
    • o žádné nevím

spokojenost

Paráda

• nejvýhodnější cena

Nákup splnil moje očekávání s výbavou tohoto typu, je to již třetí ASUS,doufám,že bude bezproblémový jako předchozí. Doporučil jsem dále,
    děkuji.

• Obchod nevyužívá služeb Zásilkoven nebo jiných, levnějších výdejen zboží, tedy je nutno platit vyšší poštovné. Kvalita doručení byla sporná - po jediném upozornění (nebyla jsem u telefonu, zpět jsem se nedovolala) bylo zboží automaticky předáno výdejně, bez konzultace se zákazníkem, zda se zrovna tato hodí, či nikoli. Zaplatila jsem si drahou službu doručení domů, stejně jsem si pro zboží musela dojít.

• výhodný nákup

V tomto obchodě nenakupuji poprvé a obchod proběhne vždy rychle,bez problémů k mé spokojenosti.

• rychlost,dobré ceny

VELKÁ OCHOTA

koupil jsem si u vas sony xperia 10 zboží dorazilo v pořadku seriozni jednani mužu doporučit zustanu vasim zákazníkem

• dobrá cena
    • možnost osobního vyzvednutí
    • ověřená spolehlivost

• dobré ceny
    • rychlý výdej

Ceny produktů nejsou zobrazeny na srovnávači zbozi.cz, cenu je nutno si zjistit přímo na webu

• Velmi ochotni zamestnanci.

• richle ,efektivne dodani objednavky

vše O.K.díky

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Nic.

Mohu jen doporučit.Pouze hodinu po vytvoření objednávky bylo zboží připraveno k výdeji.

Zboží dorazilo v pořádku, dobře zabalené, dodací lhůta byla maličko delší při platbě kartou předem, ale v dnešní době dohromady s Velikonoci OK.

• V mém případě nejvýhodnější cena
    • Osobní odběr v Brně zdarma

Vse super a nej cena na celem ceskem internetu! Spokojenost