• Pohodlný nákup z domova.
    • Možnost si řádně prostudovat parametry zboží
    • a porovnat cenu v jiných e-shopech.
    • Pomalá aktualizace stavu zboží na skladech.
    • Objednal jsem zboží, které v době objednávky už na skladě nebylo a ani se neví kdy bude.

Jiné další zkušenosti s vašim obchodem nemám
    a tak je hodnocení vaši činnosti problematické. Nemám po ruce dostatek hodnotících kriterií.

obchod super ale dopravce nic moc, spíš doporučuju českou poštu

• úspora času
    • nemáte zboží a nabízite

Dávejte si pozor

• 1/Velké množství zboží
    • 2/Přehledné
    • 3/Nemusím lítat po prodejnách
    • 1/ V tomto obchodě slabinu nevídím.
    • 2/ Možná jen velký nápor na peněženku.

Nemá chybu.

• Rychlá dodací lhůta, při platbě předem poštovné prakticky v reálné výši, nikoli předražené jako u jiných e-obchodů. Velmi zajímavé ceny.
    • Trochu horší přehlednost a vyhledávání.

Spolehlivý obchod, když si dáte práci najít co potřebujete, s velkou pravděpodobností se zboží dočkáte velmi brzy a nezaplatíte zbytečně moc :-).

Vše šlo v pořádku.

• Rychlá reakce na objednávku
    • rychlá dodávka
    • přiměřené ceny
    • nic mě nenapadá

Pokud zákazník najde v sortimentu firmy výrobek, který potřebuje lze nákup u této firmy doporučit

• U tohoto výrobku osobní zkušenost prodejce.
    • U tohoto druhu výrobků nebyly na netu srovnavatelné informace o parametrech různých typů.

Osobní jednání, rychlé vyřízení, skrátka v pohodě.

• Co nedodá MALL.CZ - nákupní galerie,
    • určitě dodá obchod NákupMánia.cz
    • Zatím žádné.

Co mají napsáno skladem, tak i dodají.
    Doporučuji obchod i pro ostatní kupující.

Reakce obchodu NákupMánia.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že zboží dorazilo v pořádku. Vaše spokojenost nás velmi těší. www.nakupmania.cz

• Nízké poštovné
    • Asi nemá

Byl jsem maximálně spokojen

Děkujeme za Váš nákup a příznivé hodnocení. www.nakupmania.cz

• Velký výběr zboží na jednom místě; k dostání je i zboží, které již není v jiných obchodech, ať už kamenných nebo internetových.
    • O ničem nevím

Obchod umožňuje velmi jednoduché a rychlé nalezení požadovaného produktu; Velice příjemné a rychlé jednání.

Děkujeme za Váš nákup a příznivé hodnocení. www.nakupmania.cz

• levne zadarmo skoro za hubicku
    • hovna hovna

VyhůůůůůůůůůůůůůůůLLLLLLLLLLLLLLL

• Hodně věcí na jednom místě
    • Obchodníci uvádějí v nabídce zboží, které potom nejsou schopni dodat.

Jděte do toho, možná se na vás štěstí usmějě.

Reakce obchodu NákupMánia.cz

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost zboží u dodavatele, který nás předem neinformoval. www.nakupmania.cz

• Rozsáhlý sortiment, možnost v klidu si zboží v\brat a následně je mně doručeno až domů.
    • Nevím

Doporučuji ostatním, majitelka má seriozní jednání, komunikuje v případě potřeby se zákazníkem.

Reakce obchodu NákupMánia.cz

Děkujeme za Váš nákup a hlavně za neskutečnou trpělivost. Zboží bylo dodáno díky inventurám na přelomu roku se zpožděním a přesto jste na nás nezanevřel. www.nakupmania.cz

Setkala jsem se s velice příjemným chováním. Dokázali mi moc dobře poradit a komunikace s nimi nebyla problém. Zboží dorazilo velice rychle a v pořádku.
    Navíc internetové stránky jsou přehledné a u každého produktu je přesný popis i s uživatelskou recenzí.
    Jsem velmi spokojená!

Reakce obchodu NákupMánia.cz

Děkujeme za milé hodnocení, Vaše spokojenost nás velmi těší. www.nakupmania.cz

• Je členem Asociace elektron.obchodů a ost., což přispívá důvěrohodnosti, funguje již několik let, pružné vybavení zakázky.
    • Chybí stahovatelné návody k použití/příručky.

Důvěryhodný obchod, dobré zkušenosti.

• Pohodlnosť z domova...
    • Dodacia doba nás prekvapila,je dlhá...

Možno to bola náhoda ale neviem či sa do toho ešte dáme....

Dobrý den paní Janka K.
    vše jsem prověřoval a došel jsem k závěru, že jste si objednala zboží s dostupností 1 týden a zboží také v tomto termínu odešlo. Jedná se o novinku v našem sortimentu o kterou je celkem slušný zájem a čekalo se na další závoz od výrobce. O odeslání jste byla informována a pošta Vás nezastihla, viz:
    Zásilka podána dne 22.11.2010 na poště 331 65 - Žihle.
    Zásilka přepravována k dodací poště.
    Zásilka připravována na dodací poště 746 01 - Opava 1 k doručení.
    Zásilka doručována dne 24.11.2010 poštou 746 01 - Opava 1.
    Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 24.11.2010 uložena na poště 746 01 - Opava 1.
    Zásilka dodána dne 25.11.2010 poštou 746 01 - Opava 1.
    Je mi líto, ale není v našich silách přesvědčit zákazníka aby si včas převzal svoji zásilku na poště.
    P.S.: výslovně doporučujeme volit dopravu General Parcel, doručuje následující pracovní den oproti poště (3 - 5 prac. dnů).
    Kanický Roman - NákupMánia.cz

• Zboží zakoupené v tomto E-shopu mi dorazilo zabalené do obalů z reklamovaného zboží-velmi povzbudivé!
    • dodací lhůta delší než pět pracovních dní-zboží objednané v USA je v ČR za tři dny....

Nedoporučuji,zkuste to raději jinde...

Vážený pane Jiří M.
    Nevím, jak jste dokázal spočítat takovýto blud. Zboží jste objednal 30.6.2010 ve 23:39 (v noci z pátku na sobotu). Možná z Ameriky to dokážou posílat v sobotu, bohužel v ČR toto není možné! Zboží bylo odesláno 5.8.2010 a Vám dorazilo 6.8.2010 ve 12:58. Dle mých jednoduchých počtů bylo doručeno za 4 pracovní dny!! Zboží jste objednal s vědomím, že je dodací lhůta 1 TÝDEN (5 pracovních dnů)! Osobně se tedy domnívám, že dorazilo VČAS. Pokud se domníváte, že Vaše rozbitné LED poziční světla na auto zabalené do bublinkové folie a vložené do krabičky vyložené použitou smršťovací fólií, či balícím papírem jsou obaly z reklamovaného zboží, rád bych Vás ubezpečil, že nejsme výrobci, ale prodejci! Tudíž prodávané zboží nám chodí zabalené od výrobce. Jelikož se chováme ekologicky, smršťovací folii či papír používáme jako skvělou vycpávku proti poškození zboží při přepravě zákazníkovi.
    Zboží Vám dorazilo službou PPL? To je divné, my jejich služeb nevyužíváme.
    Závěrem bych tedy konstatoval, že než něco napíšete, měl byste si to podložit fakty. Možná také proto jste se styděl pod svůj výtvor podepsat.

S pozdravem Roman Kanický

• Možnost výběru výrobku z domova.
    • Špatná komunikace s klientem, dlouhá dodací doba.

Bohužel zatím mám pouze negativní zkušenosti s tímto obchodem.

Reakce obchodu NákupMánia.cz

Dobrý den, nevím o kterou objednávku se konkrétně jedná, ale upozorňovali jsme všechny zákazníky, že v době dovolených a zejména v době, kdy si ve zkráceném týdnu o 2 státní svátky převážná většina národa vzala dovolenou bude vyřízení objednávek opožděno. Na 100% jste mezi těmi, kteří upozorněni byli. Převážnou většinu zboží stíháme doručit včas, ale bohužel o svátcích nikdo, kromě prodejců, nepracuje. Tudíž se za zdržení vinou státních svátků omlouváme a Vaši objednávku vyřídíme co nejdříve.