Nakup-nabytek.cz

Garance nákupu - Nakup-nabytek.cz

1081 recenzí z celkového počtu 2540 hodnocení

• 94 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Nakup-nabytek.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Nakup-nabytek.cz

George

Přidáno: včera, 10:47

• přehlednost nabídky, spolehlivé dodání
  • zatím není možná platba kartou

spokojen

Aryček

Přidáno: 19. května 2017

Pergola nebyla úplná.
Jedna část chyběla.
Museli jsme si nechat dodělat v truhlárně.

Vážený zákazníku,
velice litujeme, že jste nespokojen se svým nákupem prostřednictvím našeho internetového obchodu. Bohužel jste nás o skutečnosti, že zboží bylo dodáno nekompletní neinformoval a my se o této skutečnosti dozvěděli teprve z této negativní recenze. Tudíž nebylo v našich silách učinit potřebné kroky k odpovídající nápravě. V případě, že byste takto učinil, dané zboží je samozřejmě možné navrátit ve 14 denní zákonné lhůtě, či ho reklamovat. Jelikož zboží z originálního balení zásadně nevybalujeme, tak jsme o této skutečnosti bohužel neměli ponětí.Závěrem nám dovolte omluvit se, že jsme nedokázali naplnit Vaše očekávání. Věřte, že nás vzniklá situace velmi mrzí.

vyvaru

Přidáno: 18. května 2017

• dobré ceny, přehlednost
  • žádné

Luky

Přidáno: 15. května 2017

• Výborná komunikace, rychlost dodání.

Byl jsem velice spokojen, vřele doporučuji.

Lucie

Přidáno: 15. května 2017

• Skvělá komunikace se zákazníky, ochotně odpovídali na e-maily. Zaslali informativní sms o rezervaci zboží, následně se se mnou spojili i telefonicky.
  • U zboží nebyly přesné informace, že již nebude v prodeji. Koupila jsem nakonec poslední kus.
  • Není uveden počet kusů, které je možné zakoupit.

S nákupem nebyl žádný problém, obchod se mnou komunikoval, zboží bez problémů dorazilo i když se jednalo o objemnější zásilku (postel).

Přidáno: 14. května 2017

• Spoluprace s ceskou postou, ktera neni schopna nam dorucit zbozi

Vladan J.

Přidáno: 13. května 2017

• nevím o žádných výhodách oproti jiným
  • 1/ Kompatibilita postelí a roštů by měla být základní znalostí prodejce takového nábytku. I když jsme se telefonicky ujišťovali, že jsme kombinaci rošt, postel a matrace vybrali správně a pracovnice obchodu nám to potvrdila, rošt je zapotřebí doplnit středovou vzpěrou.
  • 2/ Doprava a skladování nábytku jako jsou matrace, by měla probíhat zřejmě jinak, než třeba stavebního materiálu. Vše došlo v neuvěřitelně špinavých obalech. Bohužel matrace jsou pouze v jednom igelitu, který se snadno poškodí. Pak stačí malá prasklina a bílá matrace okamžitě nasává černý prach ze skladů, náklaďáků a manipulace. Naše matrace byly obě znečištěné černým prachem, stejně tak jako jejich balení. Vyčistit to bohužel nelze, ale i tak nemám sílu to reklamovat a mít s tím další starosti.

Obchod nedbá na znalost svého sortimentu (kompatibilita) a nedbá na kvalitu a čistotu skladování a dopravy. Proto : Nedoporučuji !

Vážený zákazníku,
velice se omlouváme za dodání produktu v takovémto stavu. Na základě Vaší recenze jsme Vás obratem kontaktovali a snažili se nalézt společné řešení vzniklých nesrovnalostí. Bohužel ve Vašem případě nastala situace, kdy byl jeden z Vámi zakoupených produktů výrobcem chybně vyhotoven (což je ovšem samozřejmě velmi nestandardní stav). Druhý produkt byl bohužel znehodnocen vlivem přepravy - zde došlo k poškození obalu a následnému znečištění zboží. V případě Vašeho zájmu samozřejmě obratem zahájíme reklamační řízení, které se pokusíme vyřídit v co možná nejkratším časovém horizontu. Dovolte nám tímto se hluboce omluvit, že jsme nedokázali naplnit Vaše očekávání a věřte, že nás vzniklá situace neskonale mrzí.

míla

Přidáno: 12. května 2017

• rychlý nákup z domova
  • nevím

přehledné stránky, rychlé dodání zboží

IZ

Přidáno: 12. května 2017

• skvělá komunikace, bezproblémové vrácení peněz
  • velmi nekvalitní produkt, nebezpečný

výrobky ze dřeva již nakupovat nebudu, kvalita zpracování děsná

Vážený zákazníku,
velice se omlouváme za dodání produktu v takovémto stavu. U produktu, který Vám byl dodán se bohužel jednalo o vadný kus. Jelikož se zboží tohoto charakteru dodává složené na paletě, nebyl bohužel stav zboží odhalen již před odesláním. Velice Vám děkujeme za Vaše kladné hodnocení komunikace našeho e-shopu a velmi si ho vážíme. Dovolte nám tímto poděkovat za Váš nákup prostřednictvím našeho internetového obchodu a zároveň se omluvit, že jsme nenaplnili Vaše očekávání.