• Je blizko a vždy tam nakoupim co potřebuji.Vyhodou je že tam maji opravdu vše

• Pohořelice-dobrá orientace v menším obchodě
    • Zboží v uličkách, nesložené

Zboží v akci bylo,krom mandarinek,jinak dobrý.

Dobrý den,mám potřebu velmi dobře zhodnotit market Šluknov-jejich zaměstnankyně,které si vedou skvěle při své náročné práci.Zákazníci jsou neustále náročnější,mnohdy arogantní,ale prodavačky zvládají být milé a úslužné,na obchodě je perfektní čisto,regály plné zboží,moc ráda zde nakupuji na rozdíl Tesca v Rumburku,kde regály v 10.40
    zejí prázdnotou,na stole s rohlíky se krčí cca 15 kusů,byla jsem moc zklamaná a vím,že do tohoto obchodu již určitě nepůjdu.
    Děvčatům ve Šluknově bych chtěla touto cestou poděkovat a moc pochválit,pokud něco na obchodě chybí,vždy se snaží zákazníkům vyhovět,jedna veliká pochvala směr Šluknov.
    Zdraví a děkuje Monika Sudová Velký Šenov 78,40778.

• vse pod jednou strechou
    • dlouhe fronty u pokladen nekdy nedoplnene regaly se zbozim

vse pod jednou

Dnes prodejna tesco Prostějov, koupeno vše, co jsem potřebovala, rychlé odbavení u samoobslužné pokladny.

Dnes jsem byla jako vždy spokojená v Říčanském Tescu s výběrem, akcemi. Jen u pokladen byly fronty, lidé měli velké nákupy a v provozu jen tři kasy. Pokladní i obsluha na informacích bezva. Tesco navštěvuje celá naše rodina.Ruttová

• Mam obcod blizko domova
    • Občas zde nenajdu zboží co je v letáku

• hodně zboží,velký výběr
    • cenově někdy dražší zboží než jinde

• příjemné prostředí
    • přeplněné parkoviště

Dobře zásobený obchod s vyšší cenou u některého zboží

v tesco se celkem dobře nakupuje, někdy lépe někdy hůře. jen s těmi akcemi je to delší dobou mizerné. nakupuji v tesco příbram a písek.

• Nedoporučuji Tesco Břeclav jako zaměstnavatele! Nastoupili jsme ještě s pár lidma v září a odpracovali tu nejrušnější dobu v listopadu a v prosinci a včera, 2 dny před koncem zkušební doby nám všem ukončili pracovní poměr bez důvodu. Volné pozice jsou stále vypsané a prý tyto praktiky provozují neustále, aby nemuseli nikoho zaměstnávat na trvalý pracovní poměr. Nelíbí se mi jejich podlá taktika a rozhodně už do Tesca nepojedu! Velmi mě zklamali

• Nakoupím zde vše co potřebuji

• Je blízko a nakoupím vše co potřebuji největší radost mě dělá že je tam i oblečení

• nelze si domluvit v tom 2hod čase,třeba mezi 10-12,aby dovezli až třeba po 11 hod.Řeknou Vám,že budete bez nákupu...dost arogantním způsobem.Nefungující komunikace mezi infolinkou a tesco.

No,po dnešní dodávce do domu s tesco končím.Dojdu si osobně,ale jejich rozvoz,no děsný.Řidič arogantní,nepříjemný.Už nikdy !!

• Dobry

• Tesco mám ráda že všech obchodu nejvíce, vždy najdu co potřebují

• Chodím nakupovat do Tesco Ostrov, hodnotím nejen bohatý sortiment zboží, ale i milý personál ochotný vždy poradit a cením si práce pokladní, která vždy přidá i milý úsměv. Prostě pohodové nakupování.
    • žádná nevýhoda, snad jen že se často mění umístění zboží a pak se špatně orientujete.

Tesco Most - otrávený neochotný personál, použití wc jen na vlastní nebezpečí, povadlá zelenina.

• pokladna jela pouze jedna, ano jsou tam samoobslužné pokladny, ale všichni s tím zacházet neumí. Prodavačka stála ale poradit neměla zájem. Každý nechodí do tesca každý den.

Tesca již více nikdy. I kdyby tam dávali zboží zadarmo. Jsem znechucena. Jedná se o Tesco Kroměříž.

• Velky sortiment zbozi
    • Nevyhody nemam