absolutni predrazeni

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, objednal jste si set do sauny kde je pevně daná cena u všech prodejců 2.680 Kč. Neobdržel jste jí tedy za cenu ani o jednu korunu dražší nežli u jiného obchodu. Nabízí se tedy otázka, proč jste si toto zboží u nás vůbec kupoval ? Cenu jste znal již předem na eshopu, ještě před odesláním. Zboží jste si 18.1. ve 13.49 Hod. objednal, druhý den si ho odvezla PPL a následující Vám bylo doručeno. Neobdrželi jsme z Vaší strany absolutně žádnou informaci o nespokojenosti s výrobkem (cenou). Z naší strany tedy k žádnému pochybení nedošlo.

Bohužel i takovéto hodnocení na Heurece, které absolutně nevypovídá nic o kvalitách našeho obchodu, ale spíše slouží chronickým stěžovatelům k jejich potřebě si postěžovat, se sem tam objevuje.

• rychlost, dostupnost, cena

široký sortiment, spolehlivost

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za tuto recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojen.

objednáno 18.12.2021 a doposud zboží nedorazilo a ani žádná informace.

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, 18.12. jste si objednal zboží, kde jsme uváděli tuto dostupnost : skladem u dodavatele (expedice 3-5 dní). Ještě ten samý den jsme Vám odesílali email s informací, že pokud se jedná o vánoční dárek, tak vzhledem k výše uvedenému termínu se do Vánoc doručit nestihne a žádali o Vaší zprávu, zdali máme i tak zboží pro Vás objednat. Odpověď jsme od Vás neobdrželi, pouze tuto negativní recenzi.

Spokojenost a spolehlivost,je,přednosti vašeho prodeje přes internet.obchodni činnost.dekujeme a přejeme krásné vánoce.reinleinov eliska

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za Vaší milou, pozitivní recenzi

Spokojený jsem až na nějaké malé věci za které asi Vy ani nemůžete. Už jsem to i psal na firmu. Jednalo se o česky manuál,který mne byl zaslán elektronicky.

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za kladnou recenzi

pomaly hrnec,ktery byl v nabidce,nakonec od dodavatele nedorazil.Nasledne se resila nahradni varianta s doplatkem ,vraceni penez mi nebylo nabidnuto,ale vse pomalu.Snad budou mit potencionalni zakaznici lepsi zkusenost

• rychlost - až neuvěřitelná (v pondělí večer jsem objednala a zaplatila a ve středu ráno už byla zásilka doručena na chatu - řidič od DPD rovněž naprosto skvělý, milý, ochotný), vstřícnost, perfektní komunikace

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za Vaší milou, pozitivní recenzi

• Je to již můj druhý nákup zde a naprostá spokojenost.

Ochotně mi poradili po telefonu.

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za Vaší pozitivní recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem u nás.

Dle mého názoru skvělá komunikace.

Reakce obchodu Nakoupíte zde

• O něco nižší cena oproti konkurenci.
    • Dodací lhůta měla být do měsíce, realita je mnohem horší. Na co je vám solární sprcha na podzim?

Slušný přístup prodávajícího, ale není v jeho silách ovlivnit dodací lhůtu.

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, ano jak sám uvádíte není v našich silách jako prodejce ovlivnit dodací lhůtu (respektive naskladnění sprch do ČR). To je jen v rukách výhradního dovozce. I přes to nám však dáváte nedoporučuji.

Vše OK.

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za Vaší milou, pozitivní recenzi

• Rychlé dodání zboží, pečlivě zabaleno, vše OK.

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za recenzi

funguje to v celém řetězci od objednání k dodání

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za Vaší milou, pozitivní recenzi

Při výběru zboží e-shop ochotně poradil a doporučil pro mě to nejvhodnější zboží. Za mě naprostá spokojenost.

• krátká čekací doba
    • nevím

Reakce obchodu Nakoupíte zde

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za recenzi.

Obchod uváděl lhůtu 14 dnÍ poté jsem se dotazovala na objednávku a obchod nereaguje

S obchodem jsem spokojený.....

Vážený zákazníku, velmi děkujeme za pozitivní recenzi

• Kvalitně zabaleno a došlo hned.

Super nákup a dobrá komunikace s podporou.

• Ochota

• Vše OK. bez problémů